Gönderen Konu: takaslı 1.4 sportline arıyorum  (Okunma sayısı 6775 defa)

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
takaslı 1.4 sportline arıyorum
« : 21 Haziran 2010, 14:47:17 »
mrb arkdaslar bende 99model 1.6 clio rxt var özellikleri klima abs 2 airbag yol bilgisayrı celik jan elektrkli ısıtmalı yan aynalar 4koltuk baslıgı sürücü koltugu bel destek ayarı ve sayamadgım bircok donanımı mevcut eger aranızda takas etmek isteyen olursa 1.4 sportline ile tüplü olmak sartyla tkas edebilirm ii forumlar...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: takaslı 1.4 sportline arıyorum
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2010, 19:15:26 »
o biraz zor, buradaki sportline kullanıcıları bilinçli sportline kullanıcıları, ve bir sportline kullanıcısı olarak hayatta aracımı takas etmem,herhangi bir araçla, düz Polo istiyor olsanız belki ama sportline istiyorsunuz, işiniz çok ama çok zor

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2010, 20:08:17 »
Eski kasa Clio ile Polo 1.4 sportline takas etmek için elinizi cebinize götürmeniz gerekecek

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2010, 23:07:51 »
Eski kasa Clio ile Polo 1.4 sportline takas etmek için elinizi cebinize götürmeniz gerekecek

eski kasa dediginz?? clio 2 die gecen kasa benim aracım ve piyasası aynı sportline ile arada bi fiyat farkı yok hatta cliolar hem daha yeni model hemde daha cok tutlduıgu için biraz daha pahalıdır polo tüplü olmasa üste 300 500 isterim...

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2010, 23:10:25 »
o biraz zor, buradaki sportline kullanıcıları bilinçli sportline kullanıcıları, ve bir sportline kullanıcısı olarak hayatta aracımı takas etmem,herhangi bir araçla, düz Polo istiyor olsanız belki ama sportline istiyorsunuz, işiniz çok ama çok zor

genede sansımı deniyim dedim şuan aracımı istesem bugun 12 12.500 civarı anında satabilirim o parayada sportline cok raht alınır ama sonrasındaki arac arama süreci cok bunaltıcı araba begenicem altımda araba olmadıgı için gidip bakmak ustaya baktırmak hepsi sorun bi takas bulsak cok iyi olcak ama dediginiz gibi zor:)genelde insanlar ya paraya ihtiyacı oldugu için yada üst model almak için takas ederler bunların ikiside aynı sınıf cok zor gercektende..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2010, 23:37:37 »
genede sansımı deniyim dedim şuan aracımı istesem bugun 12 12.500 civarı anında satabilirim o parayada sportline cok raht alınır ama sonrasındaki arac arama süreci cok bunaltıcı araba begenicem altımda araba olmadıgı için gidip bakmak ustaya baktırmak hepsi sorun bi takas bulsak cok iyi olcak ama dediginiz gibi zor:)genelde insanlar ya paraya ihtiyacı oldugu için yada üst model almak için takas ederler bunların ikiside aynı sınıf cok zor gercektende..

o paraya düzgün sportline da zor, aldıktan sonra masraf yapmak isterseniz bulunur tabi

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2010, 00:16:27 »
yapmayın arkdaslar abartmayalım bmw almıyoruz sonucta 11bin 13bin arasıdır piyasası sahibindende bir sürü temiz var 12bin cepte olduktan sonra cok var..
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2010, 00:17:38 Gönderen: hepattrcp »

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Haziran 2010, 00:21:15 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-110-hp-sportline-polo-1-4/detay   örnek bu...
hatta bu araç bu  forumun kullanıcılarındn birinin aracıydı bilen arkaslar vardr bundn daha temiz sportline ve daha aksesuarlı da yoktur piyasada

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2010, 00:58:08 »
Erdem abinin aracı cidden çok temizdi ama daha güzeli de vardı bu forumda  ;)
Bi yandan takas düşünürken diğer yandan aracınızı satmaya çalışırsanız, takasla uğraşmak yerine sizinde belirtmiş olduğunuz gibi "cebinize parayı koyup" güzellerden seçebilirsiniz. Sonuçta her güzel olan takasa bakmaz, her takasa gelen güzel olmaz.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2010, 01:19:02 »
Erdem abinin aracı cidden çok temizdi ama daha güzeli de vardı bu forumda  ;)
Bi yandan takas düşünürken diğer yandan aracınızı satmaya çalışırsanız, takasla uğraşmak yerine sizinde belirtmiş olduğunuz gibi "cebinize parayı koyup" güzellerden seçebilirsiniz. Sonuçta her güzel olan takasa bakmaz, her takasa gelen güzel olmaz.
evet bunun farkındayımda bu aracı alırkende yeter artık daha araba aramaylm diyipde son çare olarak aldım cok zor bi süreç o araba araba ustaya gösterme fln zorlugunun nedeni araba buluyosunuz gidilcek yer ters oluyor altınızda araba olmayınca cok uzun sürüyor bakalım bi çaresini bulcam artık..

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Haziran 2010, 02:50:46 »
kardeş pardon ben 98 modeller ile karıştırdım, Clio 2'nin 2000 senesinde çıktığını biliyordum. Renault serisi ile ilgilenmediğim nasıl belli oluyor  >:D Takas işi mantıklı dediğin gibi ama aynı sınıf araba oluncada zor. 11-12 ye temiz sportline bulursun  ;)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2010, 20:30:21 »
Bence aracınızı satın, rahat rahat iyi bir araba düşmesini bekleyin netten. Bulduğunuzda da kesinlikle bir test merkezine götürün, geçmişi hakkında da ayrıntılı bilgi isteyin. Temiz Sportline var ama temiz gibi görünen toplanmışlar daha çok maalesef. Bu aracı Sportline yapan tek şey motoru, o yüzden en çok dikkat edeceğiniz şey bu olsun. Çoğunun km leri düşürülmüştür, o yüzden yüksek km olanlardan korkmayın, abartı olmadığı sürece onlara da bakın. Bakımlıysa yıllarca (birkaç problem dışında :D) binebilirsiniz.

Çevrimdışı hepattrcp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2010, 14:02:33 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-115000-km-de-orjinal-sunroof/detay

bu araç cok hışuma gidiyor adam 14.500 istiyor ama ben aracımı 2009 ekimde aldım bu aracın eski sahibide 2009 aralık gibi satılık ilanını vermişti ve 12.250 istiyordu 11.500e alınabilirdi cok içim gitmişti adam üstüne 3.000 koymuş satıyo simdi satılırmı orası ayrı ama rengi falan cok hoşuma gidiyor 1tane bulsam böle bişey ii olcak:))

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2010, 15:15:35 »
Volkswagen / Polo / 1.4 Sportline / 115000 KM DE ORJINAL SUNROOF sahibinden.com'da

bu araç cok hışuma gidiyor adam 14.500 istiyor ama ben aracımı 2009 ekimde aldım bu aracın eski sahibide 2009 aralık gibi satılık ilanını vermişti ve 12.250 istiyordu 11.500e alınabilirdi cok içim gitmişti adam üstüne 3.000 koymuş satıyo simdi satılırmı orası ayrı ama rengi falan cok hoşuma gidiyor 1tane bulsam böle bişey ii olcak:))

neden satıyo acaba???