Gönderen Konu: 97 Polo Sportline fikir alışverişi  (Okunma sayısı 20027 defa)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: 97 Polo Sportline fikir alışverişi
« Yanıtla #42 : 18 Haziran 2010, 20:49:52 »
2. vitese geçince küt diye tam ortadan vuruyor. her zaman yapmıyor soğukken yapıyor. aracın bilmemkaçıncı sahibisiyim
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 18 Haziran 2010, 21:45:57 »
geçmiş olsun  :(

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #44 : 18 Haziran 2010, 21:46:37 »
Yuh artık. VW senin araçta özenle çalışmış sen sıfır yapacaksın bu gidişle. Senin  araç önceden çok yıpranmış bence bu kadar olamaz yada polo bayan arabasıdır 3-4bayan acemilik atmış olabilir, 11yaşındaki aracın arıza yapmamasını kimse beklemez ama seninki kadar arıza yapmasınıda aklına getiremez. Acemi adam arç sürmeyi öğrenmeden tamir etmeyi öğrenir seninkinde
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 18 Haziran 2010, 22:08:33 »
2. vitese geçince küt diye tam ortadan vuruyor. her zaman yapmıyor soğukken yapıyor. aracın bilmemkaçıncı sahibisiyim

senden önceki sahipleri aracı nasıl kullandıysa artık  :bekleriz: bence VW'den önce önceki sahiplerine sayıp sövmelisin, benim araç da ben aldığımda ha gayret harabeydi, adam ettik, artık tık demiyor, seninki benimkinden beter anlaşılan, kaldı ki benim arabamın önceki iki sahibi de öğrenciymiş, öyle de bir olay var... Senin aracın önceki sahipleri senin aracını epey üzmüş benim kanaatim...

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Haziran 2010, 23:47:28 »
aracı hanımın baaaayan arkadaşının arkadaşından aldık. o da galeriden almış saftirik bize aldıktan sonra söylüyor. arabayı 3 de kaldırıyormuş, 5. vitese hiç geçirmemiş, yağı suyu zaten Allah a emanet. bunları aldıktan sonra söyledi bize uyanık . bir miktar borcumuz kalmıştı, dedim hanıma vermeyelim o parayı, olmaz dedi arkadaş hatrı dedi verdik o borcu da. 

aldıktan sonra yağ değişimi yaptım, araçtan bir yağ çıktı, yağ değiştiren çocuk, ben hayatımda böyle yağ görmedim nerden baksan 100.000 km olmuş dedi. resmen zift olmuş tarifi imkansız. sümük gibi sünüyordu resmen yapış yapış.

kapı kilidi bozuktu, bir zahmet insan baktırır, onun da kolayını bulmuş kapıyı sağdan açıyordu falan 100 lira da oraya gitti.

şanzumanı zaten söyledim.

hararet pompasını, trigeri, bujileri..vs zaten saymıyorum.

1 senedir aracı adam etmeye uğraşıyorum. burda bu forumda konuşulan tüm vw POLO arızalarını gördüm yaşadım. en hafifi boğaz kelebeği.

araç 3 aydır satışta, 1 kişi aradı o da oturduğum iilçenin emniyet amiriymiş, gelcem dedi gelmedi saftirik. şimdi çektyim satıştan. para biriktiriyorum, serviste takas edeceğim. aman beni ele vermeyin, servisleri önceden uyarmayın , bu arabayı alma diye  ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 18 Haziran 2010, 23:53:58 »
aracı hanımın baaaayan arkadaşının arkadaşından aldık. o da galeriden almış saftirik bize aldıktan sonra söylüyor. arabayı 3 de kaldırıyormuş, 5. vitese hiç geçirmemiş, yağı suyu zaten Allah a emanet. bunları aldıktan sonra söyledi bize uyanık . bir miktar borcumuz kalmıştı, dedim hanıma vermeyelim o parayı, olmaz dedi arkadaş hatrı dedi verdik o borcu da. 

aldıktan sonra yağ değişimi yaptım, araçtan bir yağ çıktı, yağ değiştiren çocuk, ben hayatımda böyle yağ görmedim nerden baksan 100.000 km olmuş dedi. resmen zift olmuş tarifi imkansız. sümük gibi sünüyordu resmen yapış yapış.

kapı kilidi bozuktu, bir zahmet insan baktırır, onun da kolayını bulmuş kapıyı sağdan açıyordu falan 100 lira da oraya gitti.

1 senedir aracı adam etmeye uğraşıyorum. burda bu forumda konuşulan tüm vw POLO arızalarını gördüm yaşadım. en hafifi boğaz kelebeği.

araç 3 aydır satışta, 1 kişi aradı o da oturduğum iilçenin emniyet amiriymiş, gelcem dedi gelmedi saftirik. şimdi çektyim satıştan. para biriktiriyorum, serviste takas edeceğim. aman beni ele vermeyin, servisleri önceden uyarmayın , bu arabayı alma diye  ;D

üstad inşallah istediğin gibi olur , peki kaça aldın sen bu aracı

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 18 Haziran 2010, 23:57:27 »

arabayı aldığın insan (bence insan değilmiş ya neyse) tam sopalıkmış ya  :bekleriz: yok hocam yok, kimseye gık demem ben  :tamamdir

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 19 Haziran 2010, 14:44:08 »
11.250 e aldım. servis 10 bin lira veriyor
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 20 Haziran 2010, 01:36:25 »
anladım , sen kafaya koydun ciddi ciddi vericen yani , ne diyim hayırlısı olsun üstad  ;)