Gönderen Konu: İstanbulda Mk1 vıtesını cıcek gıbı yapıcak usta aranıyor..  (Okunma sayısı 10112 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
Vites cubugu bır turlu adam gıbı yapamıyorum ya canakta arıza var yada gelen demırlrde ersan abı okdr tarıf ettı yok ıstanbulda tafsıye uygun ypıcak bırnı ısıtyorum
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: İstanbulda Mk1 vıtesını cıcek gıbı yapıcak usta aranıyor..
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2010, 22:58:53 »
gel kartal sanayiye halledelim cahitim ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2010, 23:08:01 »

tmm cıksın gelıcem abı motorunda kopmle kontrol edılmesını ıstıyorum 1 ustaya guvenmek ıstemıyorum hatta 1 tanesıne daha gostercem

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2010, 23:11:49 »
tmm cıksın gelıcem abı motorunda kopmle kontrol edılmesını ıstıyorum 1 ustaya guvenmek ıstemıyorum hatta 1 tanesıne daha gostercem
sen gel ben sana her türlü yardımcı olurum sıradan bir usta değil zaten öyle usta ilede bizim işimiz olmaz pek ;)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2010, 11:39:19 »
sen gel ben sana her türlü yardımcı olurum sıradan bir usta değil zaten öyle usta ilede bizim işimiz olmaz pek ;)

Dgrudur ama tek ustaya bagımlı kalmak ıstemıyorm belkı gozden kacıtdıgı bırsey olmustur bosu bosuna motoru kucaga almayalım :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2010, 11:43:54 »
Dgrudur ama tek ustaya bagımlı kalmak ıstemıyorm belkı gozden kacıtdıgı bırsey olmustur bosu bosuna motoru kucaga almayalım :)
tamam cahit sen bilirsin senin dediğinde mantıklı genede herzaman yardımcı olurum sen bana geliyorum de gerisi kolay ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2010, 12:32:36 »

He yani orda yapamazlarsa istanbulu terkedin...  Yapamazlarsa gel butarafa dicem burdaki murat ustam onu sana 5 dk da ayarlar.. Bende aracı ist aldığımda geri vitesim geçmiyordu (MAMI DUYUYONMU) Geçsede çırtlatıyodu yada atıyodu viteseten.. Yani dersinizki şanzıman arızalı geri vites sekromeçi ölmüş ama murat usata 5dk da liftte ayarlama çekmişti.. O günden beri tık yok tam 5 yıl oldu.. Araç toplanırken tamir takımıda değiştik artık 10 yıl sorun çıkarmaz diyorum..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2010, 12:57:19 »
He yani orda yapamazlarsa istanbulu terkedin...  Yapamazlarsa gel butarafa dicem burdaki murat ustam onu sana 5 dk da ayarlar.. Bende aracı ist aldığımda geri vitesim geçmiyordu (MAMI DUYUYONMU) Geçsede çırtlatıyodu yada atıyodu viteseten.. Yani dersinizki şanzıman arızalı geri vites sekromeçi ölmüş ama murat usata 5dk da liftte ayarlama çekmişti.. O günden beri tık yok tam 5 yıl oldu.. Araç toplanırken tamir takımıda değiştik artık 10 yıl sorun çıkarmaz diyorum..

ınsallah benımkıde oyle olur cunku gerı vıtese asagıya bastırmadan grıyor.3-4-5 super tık tık ama 1 ve 2 ozelıkle hıc yok anlamıyorum :(

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2010, 16:26:35 »
benim geri vites bazen girmiyor cırt yapıor iyice ittirmek gerekiyor bastırdıktan sonra :D kaç senedir ole gidiyor :D benimde ince ayar yaptırmam lazım :D buradaki usta kurcalarken 1 . vitese de 2 - 1 yapmadan geçmemeye basladı hahaha  :tavkiss: ah bu ustalar olduırecek beni bir gün :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2010, 17:23:22 »
benim geri vites bazen girmiyor cırt yapıor iyice ittirmek gerekiyor bastırdıktan sonra :D kaç senedir ole gidiyor :D benimde ince ayar yaptırmam lazım :D buradaki usta kurcalarken 1 . vitese de 2 - 1 yapmadan geçmemeye basladı hahaha  :tavkiss: ah bu ustalar olduırecek beni bir gün :tavkiss:

benıde ercıcım ama genellıkle vwlerde 2 snr 1 olarak daha rahat gırer kılıt oldugu ııcn snaıırm

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2010, 17:41:48 »
yok önceden normal giriy7ordu :D  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2010, 21:55:19 »
Duydum abi evet ama geri vites dişlisinde sekromenç yok sende nasıl var yada ben yanlış anladım benim birkaç ustaya daha gösterip karar vercem ama tamir takımından deiyolar haytlısı ile onu degişcem ancn ben şanzımanı indirmek istiyom çünki yag kaçakları var birde fırsatım varken baktırım diyom mantıklı degilmi.. ? :)

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Haziran 2010, 23:20:35 »
bende 5 i yaptırcam önmzdeki ay :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 13 Haziran 2010, 23:34:34 »
Ulen koca istanbulda bi çare bulamıyonuz ben tük kadar yerde buldum usta arayın yaf biraz valla bak bağımlılık yaptırcanız araçlara ömür billa düzelmicekler :) :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"