Gönderen Konu: Polo 97 Sportline - artık aramızda değil :( kaza sonrası hali sf 7'de  (Okunma sayısı 38416 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Evet tek soketi kullanacaksın akü tarafındakini röle,sigorta falan var onlarıda otarafa koyacaksın aküyü bagaja alsanda bişey olmaz kabloya ek yapıp uzatırsın sonra şu anda hava karardı yarın fotoğraflarını çekip koyarım.

istediğim cevap buydu, fotoğrafa gerek yok üstad, verdiğin cevap bana fazlasıyla yeterli oldu, çok teşekkür ederim :tamamdir yarın bir aksilik olmazsa takacağım farlarımı fotoğraflarını eklerim buraya

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Deniz kavuştun farlarına sonunda :) Bakalım sonunda nasıl bir araba çıkacak tüm bunlardan sonra :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Deniz kavuştun farlarına sonunda :) Bakalım sonunda nasıl bir araba çıkacak tüm bunlardan sonra :)

ben de çok merak ediyorum, hep beraber görücez ;)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bugün Angel'larımı takmak üzere arabanın ön tarafını komple indirdim, güzelce resim çektim ancak Angel'ların soketi 7 tırnaklı, aracın soketi 4 tırnaklı olduğundan söktüğüm gibi takmak zorunda kaldım. Aracın başka elektrik işleriyle beraber çarşamba günü halledilecek, bitmiş halinin resimleri eklenecek. Polo 6N'lerin ön tampon ve farları nasıl sökülür diye merak edene: Polo 6N ön tampon ve far sökme takma, resimli anlatım

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Bende başa çıkamayacağımı anlayıp elektrikçiye bağlatmıştım, keşke tamponu sökmeden önce arkadan bağlantılara bi baksaydın ter dökmezdin boşuna..
Fk lar hayırlı olsun ayrıca
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Bende başa çıkamayacağımı anlayıp elektrikçiye bağlatmıştım, keşke tamponu sökmeden önce arkadan bağlantılara bi baksaydın ter dökmezdin boşuna..
Fk lar hayırlı olsun ayrıca
teşekkür ederim :sevgi: açıkçası öncesinden bakmak aklıma gelmedi, gelseydi bile farları sökmeden soketleri sökemezdim çünkü elim sığmıyor soketlerin oraya, her türlü bi tampon indirmem gerekiyordu yani :saskin:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 97 Sportline - artık aramızda değil :(
« Yanıtla #76 : 04 Ağustos 2010, 22:56:01 »
arkadaşlar bugün saat 14.00 itibariyle aracım artık yok, kendisi aramızdan ayrıldı.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 04 Ağustos 2010, 23:33:37 »
alla allaaa, kaza bela yok inşallah? e sattıysan da projeler falan diyodun?

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 05 Ağustos 2010, 03:02:22 »
Okuyunca çok şaşırdım Deniz, sattın mı yoksa arabayı?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 05 Ağustos 2010, 10:24:36 »
ucu kapalı cümle niye yazıyorsun babacan hayırdır ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 05 Ağustos 2010, 11:56:13 »
arabam pert arkadaşlar öldü kendisi :( çok ciddi bir kaza atlattım, kamyona çarpıp takla attımı, hayatta kalmamın başlıca sebebi şans, birisi veya birileri korudu beni, ama emniyet kemerim olmasa şu an ben de aranızda olmazdım. sizden rica ediyorum lütfen emniyet kemerinizi takın, kendinizden çok sizi sevenler için takın kemerinizi.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 05 Ağustos 2010, 12:01:15 »
güzel kardeşim geçmiş olsun, sen de bişey yok demi önemli olan o... sorması ayıp olmazsa niye oldu, nerde oldu?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 05 Ağustos 2010, 12:07:31 »
Büyük geçmiş olsun Deniz  :(
Sana bişey olmasın önemli olan bu..Emniyet kemeri çok önemli tank bile olsa altımızda kemer takmalıyız.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 05 Ağustos 2010, 12:18:35 »
güzel kardeşim geçmiş olsun, sen de bişey yok demi önemli olan o... sorması ayıp olmazsa niye oldu, nerde oldu?

arabayı durduramadım, öyle deli gibi de gitmiyordum ama... Polo Sportline'ların frenlerinin yetersiz olduğunu duymuştum birkaç kişiden ama bana düne kadar yeterli geliyordu, değilmiş oysa ki... önümde doblo vardı, şerit değiştirdim, geçtiğim şeritte kamyon olduğunu doblo'dan ötürü göremedim, kamyonu görünce "benim araba bu mesafede durmaz" dedim ve duramadım da zaten... kamyonun altına girmeyeyim diye sola kırdım ama servis yolunun refüjü başladı, önce kamyona sol arkadan, sonra da refüje çarptım, takla atıp tavanın üzerinde sürüklendim 2 metre kadar, durdum. durduğumda kemere asılı başaşağı duruyordum, vatandaşlar kapımı açtı, ben de kemerimi çözüp çıktım arabadan. Kaza istanbul yolunda, ankaraya gidiş istikametinde oldu, acity'nin önünde.