Gönderen Konu: Yılın Makas Videosu..  (Okunma sayısı 13660 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Yılın Makas Videosu..
« Yanıtla #14 : 13 Temmuz 2010, 13:49:23 »
Tüplü Ve Öfkeli  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #15 : 13 Temmuz 2010, 16:08:28 »
kamerayı tutan elemanın saçları beyazlamış aracı kullanan çoçuk ise sağ ayakta uyusma hissi ile felç tedavisi görüyor :D

Yoksa tanıdık mı? :D
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Temmuz 2010, 16:11:50 »
Yoksa tanıdık mı? :D

öyle bir makas yedim bir kere range roverden passat varken :) dizim uyusmustu  >:D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #17 : 13 Temmuz 2010, 16:21:50 »
öyle bir makas yedim bir kere range roverden passat varken :) dizim uyusmustu  >:D

:D ;D ;D
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Temmuz 2010, 17:45:05 »
off yaaa bana böle seylerı ızletmeyın yaa paylaşmayalımda :D:D adrenalin seviyem yukselıyo zaten benım sheker 110 km yapıyo sonra arabamı yormak ıstemıyorum :D bende bikere istemeyerek böyle bi makas atmıstım sonra ilk işim insülin yapmak olmustu  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 17:46:21 Gönderen: sheker_ »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2010, 17:53:54 »

Alemsin nizam yaf ama haklısın bianda fena oluyo insan bende bi M3 ten yemiştim yalova yolunda böle sert bi makas gözlerim açılmıştı sakin sakin giderken :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
H.G WORKS

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Temmuz 2010, 10:01:02 »
Alemsin nizam yaf ama haklısın bianda fena oluyo insan bende bi M3 ten yemiştim yalova yolunda böle sert bi makas gözlerim açılmıştı sakin sakin giderken :D :D

cidden tuhaf oluyor ölmek ile ölmemek arasında kalıyorsun :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Temmuz 2010, 10:54:06 »
cidden tuhaf oluyor ölmek ile ölmemek arasında kalıyorsun :D

Abi bizde bi kere Gece 2 de felan 1.6 fsı Golf len Bebeğe geçiyoduk kayıp olduk.. millete adres sorcaktık önemüzede 2 araba vardı. yanyana gidiyolardı yavaş bi şekilde. sağdaki hafif  ilerledi  saniye geçemeden Sanırım Mercedes E 210 du insanın 106 gibi küçük bi arabayla o aradan geçmeye korkucağı bi anda o  koskoca Mercedes geçti ardından AlfaRomeo modeli tam aklımda değil ama biraz eskilerden, Mercedesin arkasından bi daldı ama  yapmaya kalksanız korkudan ölürsünüz. biz sağ taraftan gidiyoduk, solumuzdan geçtiler, bizim önümüzdeki sağ tarafımızdaki arabanın azcık açtığı aradan yardırıp gittiler ama bu anlattıkları 3 - 4 saniye içinde oldu o an için biz böyle etkilendik o önümüzdeki arabanın şöförü ne yapmıştır bilemiyorum.(Bende koltukları yıkamacıya vermiştir. :D >:D )
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Temmuz 2010, 21:57:22 »
burda anlaşma var gibi...ama mükemmal yani küfür gibi bi makas.dikkat edin araba esnemiyo bile :D subaruuu

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Temmuz 2010, 22:01:37 »
burda anlaşma var gibi...ama mükemmal yani küfür gibi bi makas.dikkat edin araba esnemiyo bile :D subaruuu

bizim arkadaşta 106 gtı var.ben o arabada makasın ne demek olduğunu anladım.otobanda subaru ile yürüdük :D hemde 106 gtı stock.çocuğun yanında kız var.arkadaş basma subaru diyorum yok 2 kere geçtik .sonra en son geçildik.yapacak bişe yok 220 yi geçemiyo 106 gtı adam 240 250 gitti :D amma hiç gerek yokkkk..çok sakat bişe vursan direk yolcu...ama e5 te 106 gtı ile ne bmw bıraktık ne clio rs ler ne civic vti :D.. tabi direksiyonu çok iyi.maşallah
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2010, 22:02:58 Gönderen: EMRE_61 »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 16 Temmuz 2010, 10:49:54 »
bizim arkadaşta 106 gtı var.ben o arabada makasın ne demek olduğunu anladım.otobanda subaru ile yürüdük :D hemde 106 gtı stock.çocuğun yanında kız var.arkadaş basma subaru diyorum yok 2 kere geçtik .sonra en son geçildik.yapacak bişe yok 220 yi geçemiyo 106 gtı adam 240 250 gitti :D amma hiç gerek yokkkk..çok sakat bişe vursan direk yolcu...ama e5 te 106 gtı ile ne bmw bıraktık ne clio rs ler ne civic vti :D.. tabi direksiyonu çok iyi.maşallah

106 ile 220 km selâvat getirmişsindir, çarpma anında hiç bir şey hissetmezdiniz,  allah korusun denemeyin böyle seyler

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 16 Temmuz 2010, 11:36:59 »
106 ile 220 km selâvat getirmişsindir, çarpma anında hiç bir şey hissetmezdiniz,  allah korusun denemeyin böyle seyler

Evet o süratlerde içinden sağ çıkılacak arabalar anca pistlerde görüyoruz, 200km hızla normal kullandığımız araçlarımızdan sağ çıkmak imkansız.. Ben düşünmek bile istemiyorum kendi aracımda o süratte kaza yapmayı kesin ya aracın içinden yada yoldan spatula ile parça parça toplarlar.. Ama nizamında dediği gibi çok hızlı olur ölüm.. 200km ile bir mk5 otobanda karşı yönden tır a girmiş rahmetlinin altı ön koltukta tırın altında kalmış üstü ön tekerlekle arka bagajda oturuyordu..  :'(
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 11:39:21 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 16 Temmuz 2010, 12:26:26 »
babamın arkadaşı silivride otobanda 180 giderken bariyerlere giriyo o anki hızını bilmiyorum ama 180 civarı ile gidiyomuş.soldan giderken en sağa geçiyo kamyon çıkıyo kamyonun altına girmememk için bariyere vurduruyo.ordan gidiyo çukara giriyo eğimli bi çukur takla atıyo.kemerleri takılı idi.hafif sıyrıklarla kurtuldu.hafif sıyrık derken oyle büyük bi kaza için şükür denebilecek sıyrıklar...araba son model 5.20d...bizim okulda geçen sene bi kaza yaşandı.140-160 la sanırsam kamyonla kafadan çakışıyo mercedes e220 cdı.ordan araziye savruluyo.çocuk vefat etti yanındakiler kurtuldu.kemer takmamış belkide kurtulabilirdi.tabi eceli gelmiş neyse.tavan sıkıştırmış vurmuş kafasına öyle yaralanıp vefat etti.ancak ve ancak kemerli bmw merco gibi araçlarda kurtulma şansı var tabi vurma açısı nereye vurduğu önemli.ama 106 gtı ile sağ çıkılmıyacağını %99.9 söyleyebilirim.tabut gibi araba boradan indim buna bindim.bune ya dedim.hiç güven vermiyo.

ben sürate karşıyım.sadece 2 kez arabayı denedim boş yol otobanda.oda birinde 200 diğerinde 210 görüp bıraktım.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 12:28:44 Gönderen: EMRE_61 »