Gönderen Konu: Vuruntu Problemi. araç çekişten tamamen düştü gaza basınca gitmiyor. ses geliyor  (Okunma sayısı 14742 defa)

Çevrimdışı bberkkay

• Profili Görüntüle
bende de Volkswagen polo classic 2000 1,6 var ..
yolda seyir halindeyken birden durdu araba ve sağ önden pat pat diye sesler gelmeye başladı gaza bastığımdan çekişten düşmüş gitmiyor. bazen düzeliyor .. arabayı servise verdim 35 gündür denemedikeleri parça kalmadı bana birkez teslim ettiler bu süreçte, yolda kaldım tekrar . serviste çözümsüz kaldı . çare bulamıyorum . eğer böyle bir problem yaşayanınız varsa çözümünüz olduysa yardımcı olmanız beni sevindiri
r..

Çevrimdışı polotik

• Profili Görüntüle
arkadaşım çekiş problemi bendede oldu,gazı köklesemde araba gitmiyordu. bi de sarsıntı vardı çalışırken,makinaya bağladılar,ateşleme bobini değişti,hiç soun kalmadı.

Çevrimdışı bberkkay

• Profili Görüntüle
ateşleme bobini değiştirdim ama çözüm olmadı...      :-\

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
benim arkadaşımda olmuştu 99 model polo vardı ve çözümü bi türlü bulamamışlardı en sonunda fabrikayla bağlantıya geçti ve son model polo ile değiştirmişlerdi aracı eğer öyle bi şansın varsa sorununun çözümünü bulamıyorlarsa volkswagenle irtibata geç

Çevrimdışı bberkkay

• Profili Görüntüle
benim arkadaşımda olmuştu 99 model polo vardı ve çözümü bi türlü bulamamışlardı en sonunda fabrikayla bağlantıya geçti ve son model polo ile değiştirmişlerdi aracı eğer öyle bi şansın varsa sorununun çözümünü bulamıyorlarsa volkswagenle irtibata geç

:o ya .böylebirşeyin olabileceğini hiç düşünmemiştim... Öncelikli olarak aracamı normale getirlmesini isterdim ama . çare bulamayacağımı anlarsam buna çare vururum . arkadaşınızın arabasındaki problem bende ki gibimiydi... ve nasıl bir yol izlemişti yardımcı oalbilirmisiniz...

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
arkadaşımdada çekiş problemi vardı ve kaçtane servise götürdüler sonuç bulunamadı oda en sonunda sinirlendi ve çareyi fabrikayla irtibata geçmekte buldu nasıl ulaştı irtibata geçti bilmiyorum ama adamlar aracı yenisiyle değiştirdiler onu biliyorum :)

Çevrimdışı bberkkay

• Profili Görüntüle
Araçtaki problemi çözdük . beyinde yazılımla ilgili bir arıza varmış .

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
arkadaşım yakın zamanda aracın motorunu falan yıkattın mı , aracın beynine su gitmiş olabilir , onu kontrol etsinler , senin gibi bi arkadaşımızın daha başına gelmişti , ecuya su girmişti öyle çözdüler , belki yardımı olur

Çevrimdışı bberkkay

• Profili Görüntüle
   Daha önceden arabanın beynine su girmiş beyni değiştirmiş eski sahibi .çıkma beyin  bulup takmış .
nedendir bilmiyorum yazılımı hata vaeriyormuş . şimdi düzeldi . hiç bişey kalmadı ama tekrar yaparmı bilmiyorum
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 20:41:12 Gönderen: bberkkay »

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
   Daha önceden arabanın beynine su girmiş beyni değiştirmiş eski sahibi .çıkma beyin  bulup takmış .
nedendir bilmiyorum yazılımı hata vaeriyormuş . şimdi düzeldi . hiç bişey kalmadı ama tekrar yaparmı bilmiyorum

motoru kesinlikle yıkatma , çünkü bu arabanın motorları suya karşı çok korunaklı diil , aynı şekilde distribütörden de su girebiliyo , o yüzden derin sulardan geçerken de dikkat et , birşey olmaz 

Çevrimdışı gsus50

• Profili Görüntüle
geçmiiş olsun aynı sorun vardı ateşleme bobini çatlamıs düzeldi şimdi
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2010, 11:45:37 Gönderen: gsus50 »