Gönderen Konu: GOLF MK IV...77 - Yeni araç 90 TD JETTA...  (Okunma sayısı 477611 defa)

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
maaşallah çok güzel olmuş  :tamamdir

Sağol Hamit kardeşim. :)
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı gültekin77

• Profili Görüntüle
jantlar  ve lastikler hiç güzel olmamış en güzeli sen onları bana hediye et :) :melek: :melek: :halazn: :halazn: :halazn:

Bu gidişle sen bu jantların başına bi çorap örecen gibime geliyor. :bekleriz: :D

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Harun abi, tesisat olayını ne zaman patlatıyorsun  :D
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
Baya hoş durmuş. Hayırlı olsun
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı gültekin77

• Profili Görüntüle
Harun abi, tesisat olayını ne zaman patlatıyorsun  :D

Tesisat derken, ::)
Ses sistemi diyorsan ekonomoyi düzeltince multimedya teyp düşünüyorum.

Baya hoş durmuş. Hayırlı olsun

Teşekkür ederim. :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Abi hiç üşenmeden 59sayfa yorumu tek tek okudum sattıgın eskisini bende daha fazla begenmiştim ama yeniside süper Bu işi süper beceriyorsun..
Arabanı Kazasız, Belasız, Cezasız Hatta Polis Çevirmesiz, Huzur, Güven ve Mutluluk içinde Kullan inş..

Bende 99 Golf 4 1.6 Highline (Euro) var.. Arabamı daha yeni birikmişimle aldım.. Bursalıyım Bursada oturuyorum ama  okul zamanı Bulgaristandayım Burada öğrenciyim.. Arabamı Senin gibi güzelleştirmek istiyorum ve açıkçası idolum oldun desem yalan olmaz.. Okudugum her satırda gördügüm işlerinde hayran kaldım resmen.. ;) ;)

Sana o kadar çok şey sormak istiyorum ki fikrini almak için okurken bi liste bile yaptım..
* Benim ilk gözle görülen eksiklerim iç konsolun kullanmaya baglı yıpranmaları ve sen bunu mukemmel bi şekilde halletmişsin.. Süper bi boya işçiligi yapmışsın, ben sokmekten çok korkuyorum kırarım diye.. :S
** Direksiyonumda ve Vites körüğümde de aynı yıpranmalar var hatta körügüm yırtık.. :S
*** Senin Pasific jant ve kışlık lastıklerinde benim Göz bebegim bu Ülkede 1Ekimden İtibaren trafige çıkma kura oluyor kışlık lastikler ve aylardır düşündügüm takim sende var 205.55.16 lastik ve pasific jant.. ;) onları satıyor musun??
**** İlk aracında KW 40x40 kullanmıştın takım sonra ki muhabbetlerde sesden bahsettin bunun sebebi amörtisör takımımıydı?? Tavsiye eder misin yada başka tavsiye edebilecegin ne var??
***** Farlara karartmayı bende çoook düşünüyorum ama çok korkuyorum kırarsam diye.. :S
Das Auto..

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Tesisat derken, ::)
Ses sistemi diyorsan ekonomoyi düzeltince multimedya teyp düşünüyorum.

Teşekkür ederim. :)
Orjinal VW MCD Navigasyon sistemi  :sevgi:

Çevrimdışı gültekin77

• Profili Görüntüle
Abi hiç üşenmeden 59sayfa yorumu tek tek okudum sattıgın eskisini bende daha fazla begenmiştim ama yeniside süper Bu işi süper beceriyorsun..
Arabanı Kazasız, Belasız, Cezasız Hatta Polis Çevirmesiz, Huzur, Güven ve Mutluluk içinde Kullan inş..

Bende 99 Golf 4 1.6 Highline (Euro) var.. Arabamı daha yeni birikmişimle aldım.. Bursalıyım Bursada oturuyorum ama  okul zamanı Bulgaristandayım Burada öğrenciyim.. Arabamı Senin gibi güzelleştirmek istiyorum ve açıkçası idolum oldun desem yalan olmaz.. Okudugum her satırda gördügüm işlerinde hayran kaldım resmen.. ;) ;)

Sana o kadar çok şey sormak istiyorum ki fikrini almak için okurken bi liste bile yaptım..
* Benim ilk gözle görülen eksiklerim iç konsolun kullanmaya baglı yıpranmaları ve sen bunu mukemmel bi şekilde halletmişsin.. Süper bi boya işçiligi yapmışsın, ben sokmekten çok korkuyorum kırarım diye.. :S
** Direksiyonumda ve Vites körüğümde de aynı yıpranmalar var hatta körügüm yırtık.. :S
*** Senin Pasific jant ve kışlık lastıklerinde benim Göz bebegim bu Ülkede 1Ekimden İtibaren trafige çıkma kura oluyor kışlık lastikler ve aylardır düşündügüm takim sende var 205.55.16 lastik ve pasific jant.. ;) onları satıyor musun??
**** İlk aracında KW 40x40 kullanmıştın takım sonra ki muhabbetlerde sesden bahsettin bunun sebebi amörtisör takımımıydı?? Tavsiye eder misin yada başka tavsiye edebilecegin ne var??
***** Farlara karartmayı bende çoook düşünüyorum ama çok korkuyorum kırarsam diye.. :S

Çok teşekkür ederim Sinancetintas kardeşim,yorum ve iltifatın için. :)
Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Senin araban da hayırlı olsun,güle güle,kazasız,belasız kullan inş, :tamamdir

İç aksamın sökülmesi biraz zor kırılabilecek tırnaklar var,dikkat etmek gerekiyor.
Direksiyon ve vites körüğü için deri kaplamayı düşünürsen Bursa'da yapan yerler buluruz. ;)
Pasificleri yeni aldım,bana da kışın çok lazım olacak,onları satmayacağım.

KW'ler gerçekten iyiydi,amortisörler arızalı çıktı garantiden değiştirdim çok kullanamadım,arabayı satınca onları da satmıştım,şimdi alacak olsam yine KW alırım tavsiye de ederim. :tamamdir

Far karartma en kolay yapabileceğin iştir.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2011, 21:58:14 Gönderen: gültekin77 »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
 :tamamdir
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı gültekin77

• Profili Görüntüle
Orjinal VW MCD Navigasyon sistemi  :sevgi:

Koray'ın taktığı şu teypten diyorsun.
İyi olur da bulmak zor.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2011, 22:03:39 Gönderen: gültekin77 »

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Deri kaplamada olabilir aslında fena olmaz.. ;) mesela nerelerde yaptırabiliz??
Das Auto..

Çevrimdışı coasar

• Profili Görüntüle
maşallah güle güle kullanın...

Çevrimdışı gültekin77

• Profili Görüntüle
Deri kaplamada olabilir aslında fena olmaz.. ;) mesela nerelerde yaptırabiliz??

Araştıralım bi bakalım soralım. ;)

maşallah güle güle kullanın...

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Harun abi, senin direskiyon henüz yıpranmamıştır ama deri kaplama şiddetle tavsiye ederim.
Araç içi hiç foto paylaşmamıssın  :)

« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2011, 23:39:24 Gönderen: odyseuss »