Gönderen Konu: Direksiyon Kılıfı  (Okunma sayısı 12552 defa)

Çevrimdışı hasanfen

• Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
    • Profili Görüntüle
Direksiyon Kılıfı
« : 14 Mayıs 2010, 22:56:38 »
Arkadaşlar 98 model 1.6 hb aracıma internetten direksiyon kılıfı almak istiyorum ama önce size sorayım dedim belki direksiyona tam uymaz diye hepsiburada.comu düşünüyorum sizin öneriniz nelerdir? hangi siteden alınabilir? Teşekkürler

Çevrimdışı genco67

• Profili Görüntüle
Ynt: Direksiyon Kılıfı
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2010, 19:40:04 »
Bende hepsiburada dan aldım bir tane.ama daha takma fırsatı olmadı.yanlız acaip bir deri kokusu var.o çıksın diye balkona astım bekliyorum :)
Bilseydi Mecnun VW sevgisini severmiydi Leyla zillisini :)http://www.ressim.net/upload/dc0c4351.jpg

Çevrimdışı abdullahucar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2010, 20:04:12 »
Kardeş ben linkteki ürünü aldım.

Hepsiburada.com

Bol gelmedi ama ben iyice otursun diye kılıfın altına halı kaydırmaması için kullanılan lastik gibi bir şey var ya ondan koydum.

Süper oldu.

Çevrimdışı polo1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2010, 20:21:54 »
Kardeş ben linkteki ürünü aldım.

Hepsiburada.com

Bol gelmedi ama ben iyice otursun diye kılıfın altına halı kaydırmaması için kullanılan lastik gibi bir şey var ya ondan koydum.

Süper oldu.

bende linkteki üründen aldım. M boyutunda olanından göndermişler,arabaya takma fırsatım olmadı ama sanki büyükmüş gibi geldi bana.polo 6n2 ye uyuyormu?

Çevrimdışı abdullahucar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2010, 20:50:39 »
Kardeş, bana da M gönderdiler. Ama S, M, L arasında fark yokmuş. Öyle duydum. Bunu da aynı ürünü satan aksesuarcı söyledi.

6N2'ye uyar merak etme. Taş gibi olsun istersen kılıfın altına incecik halı kaydırmaz kesiver.

Halı kaydırmaz: http://images.gittigidiyor.com/1977/BERRONI-HALI-KAYMAZ-30-cm-x-100-cm-anti-slip__19775481_0.jpg

Çevrimdışı polo1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2010, 20:56:15 »
@abdullahucar

teşekkürler bilgi için.deri kokusu var,koku geçsin diye bu gece balkona çıkardım yarın deneyeceğim bakalım...

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2010, 21:33:26 »
bana da lazım , direksiyonum iyice soyulmaya başladı üst taraftan

Çevrimdışı genco67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2010, 22:22:27 »
@abdullahucar

teşekkürler bilgi için.deri kokusu var,koku geçsin diye bu gece balkona çıkardım yarın deneyeceğim bakalım...
bende ki koku hala geçmedi :)
Bilseydi Mecnun VW sevgisini severmiydi Leyla zillisini :)http://www.ressim.net/upload/dc0c4351.jpg

Çevrimdışı polo1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2010, 22:16:02 »
direksiyon kılıfını taktım,güzel oldu,tam oturdu.2 gün balkonda havalandırdım,fazla koku yok şuan.tavsiye derim arkadaşlar.görüntü olarakta hoş durdu...

Çevrimdışı hasanfen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2010, 21:48:30 »
Arkadaşlar, verdiğiniz linkde M yi nasıl seçiyoruz benim arabam 98 polo 6n hb

Çevrimdışı polo1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2010, 18:53:15 »
Arkadaşlar, verdiğiniz linkde M yi nasıl seçiyoruz benim arabam 98 polo 6n hb

m gönderdiler bana tercih seçeneği yoktu.Ama bir not var ödeme esnasında oraya m istediğini yazarsın...

Çevrimdışı hasanfen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Temmuz 2010, 18:07:54 »
sarmalı direksiyon kılıfı aldım nasıl takılıyor bilen var mı

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2010, 18:31:17 »
Arkadaşlar kendinizi hiç yormayın kılıfla felan. hem çok çirkin duruyorlar hem de direksiyona tam oturmuyorlar. size önerebileceğim en ucuz ve kaliteli çözüm Sedef ile kaplattırmaktır ama öyle kamyoncuların felan kaplattırdığı alacalıbulacalı desenler değil bu malzemenin sadece siyah olanları var gayet hoş hem eliniz terleme yapmaz hemde direksiyonu rahat çevirirsiniz.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı keyn_apex

• Golf bir yaşam tarzıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2010, 01:09:15 »
Arkadaşlar kendinizi hiç yormayın kılıfla felan. hem çok çirkin duruyorlar hem de direksiyona tam oturmuyorlar. size önerebileceğim en ucuz ve kaliteli çözüm Sedef ile kaplattırmaktır ama öyle kamyoncuların felan kaplattırdığı alacalıbulacalı desenler değil bu malzemenin sadece siyah olanları var gayet hoş hem eliniz terleme yapmaz hemde direksiyonu rahat çevirirsiniz.

arkadaşım daha ayrıntılı bi acıklama yapabilirmisin mesela nerden bulabiliriz nasıl taklır fiyatı nedir felan gibi ..