Gönderen Konu: poloma dün ticari vurdu :(  (Okunma sayısı 11143 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
poloma dün ticari vurdu :(
« : 04 Mayıs 2010, 11:17:35 »
Dün o güzelim 2000 model her tarafı orjinal kazası değişeni olmayan orjinal 60bin kmdeki daha yeni pasta cila yapılmış al güvercinime park halindeyken ticari geldi vurdu :'( şuan parkta duruyo ve her bakıp o halini gördükçe canım yanıyor :'( bu konuyu niye açtım bilmiyorum ama çok kötü koydu bana hiç bi suçum olmamasına rağmen bunu haketmiyodum ben :'(

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
Ynt: poloma dün ticari vurdu :(
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2010, 11:26:39 »
dj_burak  herşeyden önce  çok geçmiş olsun canınıza  birşey  olmadıya  siz  ona bakın şükredin
ve inanın her şerde bile bi  hayır  vardır  bunu  unutmayın
     sizin durumunuzda  kimse  olmak istemezdi  hele  dururken park halindeyken gelip  birinin  size  vurması  gerçekten çok  üzücü ve yıpratıcı  bende  dönem dönem düşünüyorum  acaba biri benim aracıma  vurdugunda malımın değerini düşürdün diye mahkemeye versem diye ama  inşşallah  öyle bişey  olmaz 

kazasız  belasız 
tekrar  geçmiş  olsun

TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2010, 11:34:30 »
teşekkür edeim ismail :'( değeri zaten kafan 1 lira düştü arabayı hadi sigorta yaptırıcak peki o benim arabanın değeri direk kazalı olduğu için düştü onu kim karşılicak cidden mahkemeyemi versem ki ben adamı :'(

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2010, 11:40:15 »
gecmiş olsun canın saolsun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2010, 11:49:35 »
Geçmiş olsun...Bi yandan vuran araba belli.. benim banacağın aracına (6 aylık araç) sol arka kapısını park halindeyken aracın biri gömdürmüş ve kaçmış plaka belli değil, kasko da yok.. dolayısıyla serviste yaptırdı ve cebinden ödedi.. akşamda mahalle bakkalının aracının tamponunu ve sol farını kırmışlar.. yine vuran belli değil.. sizinkine en azından vuran belli ve sigortadan karşılanacak.. ama gözün gibi baktığın aracın darbelenmiş oluyor.. herkese Allah kazasız belasız günler geçirmesini nasip etsin... 

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2010, 11:53:21 »
teşekkür ederim arkadaşım o bacanağınınki tabikide daha betermiş ama bi yandan onunda hiç kazası yoktu ve gözü gibi bakıyodu insanın içi yanıyo ne yapacağını bilemiyo araba sıfırdan beri bende çocuğum olsa bu kadar bakardım galiba açıkcası insanın içi yanıyo bacanağınada geçmiş olsun bu arada :'(

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2010, 12:00:16 »
geçmiş olsun. ilk acemiliğimde geri geri çıkarken sıfır megane 'a vurmuştum, adamın nasıl içi yanmıştı, otorup ağlayacaktı nerdeyse  ;D benim arabada bişey yoku, megane kağıt gibiymiş göçtü hemen.
ama ben acemiydim ankara trafiği arkamdan soluyodum resmen. taksici acemi değil sonuçta, onlar risk alıyorlar. yanındaki şeritte giderken önüne kırıyorlar, sen mecbur frene basıyorsun yavaşlıyorsun. yavaşlamazsan kaza kaçınılmaz. taksiciler de bunu çok iyi biliyor, resmen korkutuyorlar adamı. ;D

Araba binmek içindir..

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2010, 12:11:08 »
bende oturup ağlicaktım valla olan bana oldu ayıp olmasın diye geldim evde ağladım :'(

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2010, 12:37:37 »
mala çok değer vermemek lazım, herkes üzülür ama 4-5 defa başına böyle olaylar gelince artık hiç aldırış etmiyorsun...tutanak bile tutmadan ufak tefek hata helalleşip gitmeye başlıyorsun...istanbulda yetkili servise aracı versen en az 2 hafta sıra beklemek zorundasın...kim uğraşacak...ufak tefek kazalarla arabanın değeri düşmez sonuçta 2000 model araba...2. elde kusursuz araç mı var, en iyilerinde bile taş izi oluyor filan filan 

geçmiş olsun
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2010, 14:26:23 »
Geçmiş olsun herkezin malı işte.Bende aracıma gözüm gibi bakıyorum fakat dengesizin biri gelip duran arabaya çarpacak yok yere aracına zarar verecek çok can sıkıcı bi olay geçmiş olsun tekrar

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2010, 14:28:15 »
geçmiş olsun, ankara malum, 3 ay öncede park halindeyken sağ arka çamurluğumu içine soktular, artık benim aracım da boyalı, ne hissetiğini anlıyorum, ama cemdermen e kulak vermelisin bence, eskiden ufak tefek sürtmeler 200 metreden gözüme batardı, artık o yok, boyalı arabadan kaçardım alırken mesela, şimdi yeterki araç temiz olsun boyalı aracı da alırım niye almıyım diyorum, eskisi kadar sallamıyorum yok boyası tırtı diye,geçenlerde arkadan bir tane kuş geldi vurdu, tampon çizildi,adama dedim önemli değil canın sağolsun dedim, adam sonra kendi tamponu düştü diye para istedi böylesi de var :D

Çevrimdışı ghostrider

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2010, 15:10:36 »
geçmiş olsun

Çevrimdışı onurgunay35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2010, 17:25:27 »
Geçmiş olsun dostum cana gelmesinde mala gelsin.
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2010, 21:06:09 »
bugun anlatırken başıma bir olay daha geldi. yolun sağına park için yanaştım, benden önce bir fiesta yanaştı. fiesta öne gitti arkasından ben girdim yolun sağına. der demez fiesta geri geri gelmeye başladı üstüme doğru. düdük müdk çaldım nafile. adam geri geri çarptı bize. ilginçti bende gene birşey yok, fiestanın tamponu baya kırıldı.  suç adamda, adam çıktı benim araca baktı, bir de kendi aracına. ben ohh dedim neyseki birşey yok. adam bunu görünce daha da kızdı. yayagara çıkarıyordu ki, polis molis geldi, çekti gitti . hoş bir durum değildi. benim suçum araca yanaşmaktı ama geri geri geleceğini de kestiremezdim . olmasa iyiydi ama oldu işte  :-\
Araba binmek içindir..