Gönderen Konu: 2004 Model Passat Exculive'in kapı içi döşemelerindeki ahşap kaplamaları  (Okunma sayısı 4708 defa)

Çevrimdışı DK320

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese selamlar, ben aranıza yeni katıldım. 1 ay kadar önce bende 2004 passat 1,9 TDİ  Exculive (Triptronik) satın aldım. Aracımdan memnunum ama galiba aşırı ttiz olma sebebimden dolayı ufak şeyleride kafama takıyorum. Mesela Exculive modellerinde ki ahşap kaplamaların rengi diğer pasatlardan farklı. Benim sorunum ise kapılardaki ahşap döşemelerin üst yüzeyindeki plastik kısmımları çatlamış. Zannedersem sökülüp takma esnasında oluşmuş yani tamamen söken kişinin hatasından dolayı oluşmuş çatlaklar. Bunların yenisini veya çıkmasını bulabilirmiyim? Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorum, Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı urald

• Profili Görüntüle
Merhaba, bence çok fazla takılma çıkmasını bulursan bilmem yenisi tabiki mevcut servislerde ama inanılmaz pahalıdır istersen sor ucuzsa değiştirebilirsin. Ancak bunlar sökme takma yapmaz isen de kendi kendine kullanımdan dolayı üstelrindeki vernik yada başka birşey olan kaplama çatlıyor kopup düşmezler. Söküp bakarsan altında çatlak olmadığını görürsün. 2000 model passatlarda ahşap görünümlü parçaların tamamı plastik ortada ahşap falan yok seninki belki farklıdır. Kolay gelsin.

Çevrimdışı DK320

• Profili Görüntüle
evet serviste mutlaka vardır fakat dediğin gibi kesinlikle çok pahalıdır. yapacak bir şey yok çıkmasını bulabilirsem ancak o zaman değiştirebilirim. ilgine teşekkür ederim.

Çevrimdışı DK320

• Profili Görüntüle
Servise sordum,tanesine 250 TL fiyat sölediler :-X