Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Seat ibiza cupra  (Okunma sayısı 12720 defa)

Çevrimdışı M-uhteşem-K-üçük-1

• aиıL қaяaLöқ ;)
Ynt: Seat ibiza cupra
« Yanıtla #14 : 04 Kasım 2010, 19:44:52 »
Karşılastıran arkadaşlara birşey demiyorum bu zevk meselesidir ama tutupta polonun ve golf ünde tsı motoru var sonuçta onla değilde neden direk scroccoyla karşılaştırılıyor onu anlamadım  yoksa sciroccoya bi düşmanlığımız yok . Bana  göre ibiza = polo dur  scirocco da = Leon dur  bende bu yani .
aиıL

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
« Yanıtla #15 : 04 Kasım 2010, 19:51:15 »
Karşılastıran arkadaşlara birşey demiyorum bu zevk meselesidir ama tutupta polonun ve golf ünde tsı motoru var sonuçta onla değilde neden direk scroccoyla karşılaştırılıyor onu anlamadım  yoksa sciroccoya bi düşmanlığımız yok . Bana  göre ibiza = polo dur  scirocco da = Leon dur  bende bu yani .
segment olarak dıosan haklısın,zaten sıyırdı vw 1.4 motora 210 bg  sığrıdıo >:D,seat 2.9 lt diesel ile 100km giden araba yapıo  ;)
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı M-uhteşem-K-üçük-1

• aиıL қaяaLöқ ;)
« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2010, 20:01:14 »
Bahseetiğin 2.9 l araç  ecomotive sanırım ama o performans değilde yakıt üzerine  geliştirilen bi araç sanırım.

İspanyol otomobil üreticisi Seat, hibrit ve alternatif yakıtlı araçlar hariç, sınıfında yakıt ekonomisi bakımından bir dünya rekoru kırdığını iddia ediyor. Şirket bir Seat Ibiza Ecomotive’i bir depoluk benzinle 1562 km’den fazla sürdüğünü ileri sürüyor ki bu 100 km’de 2.9 litrelik bir tüketim oranı demek.

Avusturyalı sürücü Gerhard Plattner bir hafta önce direksiyon başına geçti ve aracı İspanya ve Fransa boyunca kullanarak Frankfurt’a sürdü. Plattner Frankfurt’a ulaştığında yakıt göstergesine bakmış ve depoda hâlâ biraz benzin olduğunu görmüş. Durmak yerine yoluna devam etmiş ve nihayet Göttingen’de benzinini bitirmiş
aиıL

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
« Yanıtla #17 : 04 Kasım 2010, 20:10:43 »
evet doğrudur ;)
parmak bassam olmaz mı!