Gönderen Konu: Arabamda birşey daha keşvettim  (Okunma sayısı 16846 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: Arabamda birşey daha keşvettim
« Yanıtla #28 : 27 Temmuz 2010, 18:39:43 »
Valla kimseye bozuk attığım yok ben de yanlış anlaşılmak istemem. Sadece biraz sitenkarım ve  Bu site ile alakalı bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum; Ben aynı zamanda Bir motorsiklet kullanıcısı ve tutkunuyum. Arabam benim için ne kadar değerli ise motorsikletimde aynı şekilde değerlidir. ve ben Motorsikletim için doğru olan ne ise güzel olan ne ise onu yapmak için uğraşırım, bunun için  Bir motorsiklet forumuna üyeyim ve oradaki Yardımseverlik ve alçak gönüllülük gerçekten insanı şaşırtır niteliktedir.. Herhangi bir üyenin herhangi bir motorsikleti ile alakalı bir sorun arıza vb. durumlarda bütün site seferber olur.. Parçamı gerekti, en kaliteli ve en ucuz adrese yönlendirilir. Parçayı takamadımı, başka bir arkadaş benzin masrafı zaman gibi değerleri bir kenara iterek sırf arkadaşın sorunun çözülmesi için marşına basar yanına gider ve sorununu halleder.. Halbuki o arkadaş babasının oğlu değildir yapma zorunluluğu yoktur. Ama yapar, yardım eder..

Bu sitede de böyle arkadaşlar var. biliyorum ve takip ediyorum. Ama gerçekten VWTR.NET nimetlerinden faydalanırken farkında olmadan asalak durumuna düşmeyelim istiyorum.. Daha çok katılımcı olalım bildiklerimizi paylaşalım. Resimlerle videolarla birbirimize yardımcı olalım. Çünkü bizim arabalarız 0. km araçlar değil bizlerde çok zengin insanlar değiliz. Bazı bilgilere ihtiyacımız var bunları birbirimizden saklarsak hiçbiryere varamayız..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 27 Temmuz 2010, 21:50:25 »
 :tamamdir
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 28 Temmuz 2010, 01:07:35 »
Valla kimseye bozuk attığım yok ben de yanlış anlaşılmak istemem. Sadece biraz sitenkarım ve  Bu site ile alakalı bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum; Ben aynı zamanda Bir motorsiklet kullanıcısı ve tutkunuyum. Arabam benim için ne kadar değerli ise motorsikletimde aynı şekilde değerlidir. ve ben Motorsikletim için doğru olan ne ise güzel olan ne ise onu yapmak için uğraşırım, bunun için  Bir motorsiklet forumuna üyeyim ve oradaki Yardımseverlik ve alçak gönüllülük gerçekten insanı şaşırtır niteliktedir.. Herhangi bir üyenin herhangi bir motorsikleti ile alakalı bir sorun arıza vb. durumlarda bütün site seferber olur.. Parçamı gerekti, en kaliteli ve en ucuz adrese yönlendirilir. Parçayı takamadımı, başka bir arkadaş benzin masrafı zaman gibi değerleri bir kenara iterek sırf arkadaşın sorunun çözülmesi için marşına basar yanına gider ve sorununu halleder.. Halbuki o arkadaş babasının oğlu değildir yapma zorunluluğu yoktur. Ama yapar, yardım eder..

Bu sitede de böyle arkadaşlar var. biliyorum ve takip ediyorum. Ama gerçekten VWTR.NET nimetlerinden faydalanırken farkında olmadan asalak durumuna düşmeyelim istiyorum.. Daha çok katılımcı olalım bildiklerimizi paylaşalım. Resimlerle videolarla birbirimize yardımcı olalım. Çünkü bizim arabalarız 0. km araçlar değil bizlerde çok zengin insanlar değiliz. Bazı bilgilere ihtiyacımız var bunları birbirimizden saklarsak hiçbiryere varamayız..

hocam haklısın, benim tarzımdan kaynaklanmış olabilir, ben bildiğimi paylaşmaya çalışıyordum sadece, sürç-i lisan ettiysem affola, ama değinmek istediğim başka bir konu var, motosiklet kullanıcıları arasındaki bahsettiğin dayanışmayı motosiklet ortamı dışında malesef ki bulamazsın, azınlık birbiriyle kenetlenir ve dağınık duran kalabalıktan çok daha büyük, güçlü durur, bu böyledir. Ama şunu içtenlikle söyleyebilirim ki otomobil forumları arasında birbirine en kenetlenmiş forum burasıdır, başka forum tecrübelerim de var, ona dayanarak söylüyorum bunu. Malesef ki burada bile o bahsettiğin motosiklet forumundaki dayanışmayı site bazında bulman güç, çünkü bahsettiğim gibi motosiklet kullanıcıları otomobil kullanıcılarına nazaran azınlık, küçümsemek amacıyla söylemiyorum bunu yanlış anlama ve Türkiye şartlarında motosiklet kullananların birbirleriyle dayanışmasının had safhada olması gerekir çünkü malesef ki ülkemiz motosikletli gördüğünde sıkıştırır, yol vermez, motosikletin de kendi altındaki otomobille aynı haklara sahip olduğunu bilmez, bilmek istemez. Benim şahsi önerim bu forumu motosiklet forumlarıyla değil diğer otomobil forumlarıyla kıyaslaman olacaktır. O zaman göreceksin ki burası gerçekten birbiriyle kenetlenmiş bir forumdur.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 29 Temmuz 2010, 12:15:45 »
Bizde MK3 sevenler olarak bir azınlığız gerçekten ve kenetlenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.. Kırılmadım, darılmadım görüşlerine saygılıyım:)
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 29 Temmuz 2010, 14:34:15 »
Bu kadar  :tamamdir :sevgi:
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 29 Temmuz 2010, 15:27:46 »
Arabamda birşey daha keşvettim. Bu arabayı sürdükçe insanın içine bir rahatlama geliyor morali düzeliyor.. Aynı zamanda gözü hiçmi hiç dışarıda olmuyor arada bir BORA'lara gözüm kaysada kendine bağlıyor bu meret.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 29 Temmuz 2010, 15:47:57 »
Arabamda birşey daha keşvettim. Bu arabayı sürdükçe insanın içine bir rahatlama geliyor morali düzeliyor.. Aynı zamanda gözü hiçmi hiç dışarıda olmuyor arada bir BORA'lara gözüm kaysada kendine bağlıyor bu meret.

neyi keşfettin ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 29 Temmuz 2010, 16:02:33 »
Huzur veriyor onu keşvettim; nizam  ;)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 29 Temmuz 2010, 16:26:12 »
Huzur veriyor onu keşvettim; nizam  ;)

hımm; geç olmus bunu keşfetmen, nirvana geç gelmiş sana   ;)
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2010, 16:26:29 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 29 Temmuz 2010, 17:02:13 »
Nirvana geç geldi işte:) Ben nirvanaya varmadım o beni buldu ::)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #38 : 30 Temmuz 2010, 10:30:46 »
  boşver borayı arkadaşım...  malbora  o  ;D  ;D  :D    ay lav mk3 :sevgi:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 30 Temmuz 2010, 10:52:19 »
  boşver borayı arkadaşım...  malbora  o  ;D  ;D  :D    ay lav mk3 :sevgi:

;D ;D

Çevrimdışı ekremkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 01 Ağustos 2010, 12:35:55 »
mrb Metin herhalde fasılalı sileceklerin zaman ayarlamasınıda yapmıyorsundur :)

Çevrimdışı ekremkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Ağustos 2010, 12:43:44 »
silecekler fasılslı çalışırken kapatıp ne kadar aralıkla çalışacağını istiyorsan o kadar bekleyip çalıştırıyorsun o zaman aralığına ayarlıyor
eğer bilmeyen arkadaşlar varsa yardımcı olmak istedim aslında hepinizde biliyorsunuzdur ama :)