Gönderen Konu: Motor Parçaları Montajları Bağlantıları vb...  (Okunma sayısı 13367 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Motor Parçaları Montajları Bağlantıları vb...
« Yanıtla #14 : 02 Nisan 2010, 20:05:16 »
Abi bide motor bloğunun üzerinde tekli biyer var fiş takmak için o ne için birazdan fotosunu yüklerim içerdeki vitesin ordaki saatlerden yağın sıcaklığını gösterenin işine hangisi yarar ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Nisan 2010, 20:06:06 »

Sözünü ettiğim bu fiş takılı olan değil onun üzerinde bak dik açıyla çektiğim için pek belli olmamış ama görünüyo yinede !

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 02 Nisan 2010, 20:19:10 »
Şanzıman üzerindeki fişler geri vites için..  GTI motor da 2 tane yağ müşürü vardır 1 i orta konsoldaki gösterge için yağ pompasının üstünde diğeri hararet müşürürnün orda silindir kapağında..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #17 : 02 Nisan 2010, 20:52:36 »
Erşan abim senin fotoda gösterdiğin gibi benimde fren müşür soketim var fren lambalarım ona bağlı fakat fren hidroliği kabının üzerinde soket yok yani soket fiş vb takacak yer yok kapağı sade düz  :( Hava filtresinede baktım iki parçaymış gerçekten dediğim gibi ikiye ayrılıyo istediğin zaman Erhan abi seninkisi kısaydı sanırım sen ayırmışsın mantar filtre takmak için acaba bu 2ye arılma meselesi ne olabilir yazınmı ayrık kalıcak yoksa kışınmı  ???
gökhanım anlamadım demek istediğini?

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Nisan 2010, 21:02:52 »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Nisan 2010, 20:13:43 »
Şanzıman üzerindeki fişler geri vites için..  GTI motor da 2 tane yağ müşürü vardır 1 i orta konsoldaki gösterge için yağ pompasının üstünde diğeri hararet müşürürnün orda silindir kapağında..
Peki silindir kapağında olan müşür yağın sıcaklığını gösterir mi benim orta konsolda yağın sıcaklığını gösteren saat var fakat sadece aydınlatmasını bağladım ve üzerinde 3 tane fiş girişi var bi tanesinde + işareti2.sinde şase işareti3.ise G yazıyo sanırım +olana kontak ceryanı vericem sonuçta kontağı açınca devreye girmesi gerekiyo şase bölümüne belli zaten direk şase G yazan kısmada silindir kapağının ordaki yağ müşüründen kablo çıkartıp götürücem sanırım olurmu yani silindir kapağının ordaki yağ müşürü yağın sıcaklığını gösterir mi ?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 03 Nisan 2010, 21:22:27 »
Hayır.. Yağın sıcaklığını yağ devirdaim pompasından alıcaksın..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Nisan 2010, 22:40:46 »
Erci abi bu paylaştığın şema çok iyi oldu gerçekten yalnız karb.,avansa giden hortumlarıda gösteren bi şema olsa çok daha iyi olur  :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Nisan 2010, 23:46:13 »
hortumların varmı bilemiyorum bakarım  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin