Gönderen Konu: BAGAJ AÇILMIYOR KUMANDA DAN OLABİLİRMİ????????????????  (Okunma sayısı 9507 defa)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle

arkadaşlar merhaba
bagaj açılmıyor anahtarı sokup çeviriyorum olmuyor çevrili bırakınca camların hepsi açılıyor yani mekanizma çalışıyor
geçenlerde benim 4 yaşındaki oğlum anahtarı alıp düğmelere basmıştı acaba diyorum kumanda bi, şekilde bagajı kitleyip açılmasın diye mi böyle oluyor cevaplarınızı bekliyorum

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: BAGAJ AÇILMIYOR KUMANDA DAN OLABİLİRMİ????????????????
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2010, 22:59:16 »
kumandadan değildir. bagaj kilidiyle alakalı bir kasıntı vb olabilir. bagajı hafif aşağı bastırarak anahtarı çevirmeyi deneyin.

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2010, 17:10:02 »
denedim aşşağıya bastırdım yukarı kaldırdım olmuyor,her türlü varyasyonu denedim bitürlü açamadım bagajı
odeğil bagaj da yağ vardı motor yağına takviye yapcam yağıda alamıyorum:)

Çevrimdışı black eagle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2010, 20:46:07 »
passatlarda durum nedir bilmiyorum ama bizim pololarda arka koltukları yatırıp bagaja ulaşma imkanı var haralde passatda da vardır.yani en azından yağı alabilirsiniz ordan :)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2010, 21:10:14 »
passatlarda durum nedir bilmiyorum ama bizim pololarda arka koltukları yatırıp bagaja ulaşma imkanı var haralde passatda da vardır.yani en azından yağı alabilirsiniz ordan :)

bagajdan dediğin yöntemle yağı aldım saol:)
ancak bagaj kapısı hala açılmıyor anahtarı sokup bütün kapıları açıp kapatabiliyorum bütün pencereleri indirip kaldırıyorum lakin  kapı açılamıyor:(

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2010, 00:32:55 »
biraz uzadı ama problemi çözdüm
problem bagaj kapısı üzerindeki kilidi iten mekanizmanın vidaları gevşemiş (sanırım bagajı sert kapatmaktan olacak) vidaları sıkıp bide mekanizmayı tel le yerine sıkıştırdık şu an bagaj açılıyor.
tamir için arka koltuğu yatırıp lpg tankını söktük,bagajın içine girip döşemeyi yerinden çıkarttık, mekanizmaya dokunduk; sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi iyi günler..