Gönderen Konu: merhaba arkdaşlar bende yeniyim  (Okunma sayısı 6646 defa)

Çevrimdışı benselo

• Profili Görüntüle
Ynt: merhaba arkdaşlar bende yeniyim
« Yanıtla #14 : 28 Mart 2010, 10:16:26 »
arkadaşlar ne kadara patlar benim aracın komple motor yenilemesi bilenlerden cevap bekliyorum. varsa bildiginiz bu işleri yapan birde adres lazım :(  :-[

Çevrimdışı benselo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Mart 2010, 10:58:50 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 28 Mart 2010, 15:28:16 »
sadece motor masrafı sanayide akraba eş dost yoksa 1000 TL ve üzeri çıkar... Bu 1000tl nin 400-500 ü işçilik diğer kalanı parça olarak düşün.. Lazım olacak parçaların sayısı ve rakamları ile toplam masraf artış yapacaktır...

Vermiş olduğun motor kodu 1300cc motorun ve aracın bir motor resminide koyarsan iyi olur çünki motor için alıcağın malzemelerde bir hata olursa çok iş çıkartırsın başına..

Bizim burda 1100cc bir mk1 i satın alan kişiler aracı 1500cc biliyorlardı ve ona göre parça almışlardı hepsi geri gitti bi dünya zaman kaybı ve uğraş çıkmıştı..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Mart 2010, 10:37:43 »
öncelikle hoşgeldiniz ailemize  :sevgi:
Bir mk1 e sahipsen ve aracına bizim kadar aşıksan en doğru sitede ve bu işi Türkiyede en iyi bilen bir ailenin içindesin artık.Motorum bitik diyorsun üst kapakta siboblar,kayıtlar,conta,kapak taşlanması yiyeceği en fazla 250 TL.(işçilik hariç)Alt blokta ana kol yatakları,kapağın taşlanması yani rektefiye,pistonlar vs yiyeceği maksimum işçilik dahil 1000 tl civarında olacaktır.Kaporta masrafında tahmini boya dahil 2500 tl maksimum olur diye düşünüyorum ama kaportada yanlışım olabilir aracını toplayan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır sana.Ama yapacağın tüm masrafların karşılığını alabileceğin bir araca sahipsin.Toplandıktan sonra keyfine doyamayacaksın  :sevgi:
Motor koduna göre aracın 1300 cc.hangi şehirde olduğunu bizimle paylaşırsan parça konusunda ve sanayide usta konusunda yardımcı olabiliriz.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2010, 10:40:39 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı benselo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Mart 2010, 13:41:22 »
ben istanbulda oturuyorum arkadaşlar anadolu yakasında