Gönderen Konu: ön camdaki çizikler için yardım!  (Okunma sayısı 7553 defa)

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
ön camdaki çizikler için yardım!
« : 17 Mart 2010, 19:34:19 »
Pazartesi günü fırtınadan dolayı binanın çatısındaki alüminyumlar benim oğlanın ön cam ve tavanına gelmiş.Tavandakiler pasta cilayla gider ama ön camdaki çizikler nasıl gider bilemiyorum.Bugün yıkamcı cilayla gider dedi bende size bir danışayım dedim benim aklıma yatmadı..Camdaki çiziklere tırnak değmiyor..
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
Ynt: ön camdaki çizikler için yardım!
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2010, 21:09:05 »
Pazartesi günü fırtınadan dolayı binanın çatısındaki alüminyumlar benim oğlanın ön cam ve tavanına gelmiş.Tavandakiler pasta cilayla gider ama ön camdaki çizikler nasıl gider bilemiyorum.Bugün yıkamcı cilayla gider dedi bende size bir danışayım dedim benim aklıma yatmadı..Camdaki çiziklere tırnak değmiyor..

Usta aracında kasko varsa senelik ücretsiz cam degiştirebiliyorsun bi konus kaskocuyla ona göre degiştir hiç ugraşma orjinal camını taktır hiç ugraşma

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2010, 21:16:46 »
plastik olsa şu sitede acıklamıslar ama cam için de bi fikirleri vardır belkıde. Bi sor derim

Boya Koruma, Taş izi ve Çizik Giderme...

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2010, 21:17:39 »
varsa cam çiziklerini giderecek birşey fikirlere açığız bir sitede buldugum fanzi yorumdan sonra gül gül yarıldım konuyu burayada taşıyorum
İzlenilen video : Cam Onarılır - cam onarilir araba cami catlak araba cami karisim catlak giderici cizik giderici tuz bocek ilaci alkol karisimi ilginc karisim enteresan "aman dikkat ha" :D :D :D
içindekiler Su, Tuz, Böcek İlacı ve Alkol :D aman denemeyin deneyecek varsa denesin  >:D yorumu alalım ahaha ^-^

Çevrimdışı srcn09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2010, 21:20:18 »
Eğer cam da ki çiziklere tırnak gelmiyorsa Polisaj işlemi ile giderilebilir boyaya uyguladıığımız aşındırıcı ürünler denenebilir olmaz ise Kasko yolu ;) Ben yılda bir kere boya ile beraber camda polisaj yaparım camdaki silecek çizikleri o tarz çizikler yok oluyor ve daha kaygan oluyor ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ
GÜMÜŞ KAPLAN
 http://i44.tinypic.com/4jwehd.jpg  http://i44.tinypic.com/r795rn.jpg

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2010, 19:13:01 »
çok derin değil çizikler görüşüde engellemiyor polisajlada giderilmezse son çare kaskodan değiştiricem anlayacağınız sinek küçük ama mide bulandırıyor.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.