Gönderen Konu: MK lll yaplan işler varrr ;D yeni resimler varr ;D  (Okunma sayısı 22034 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK lll yaplan işler varrr ;D yeni resimler varr ;D
« Yanıtla #28 : 18 Nisan 2010, 15:57:43 »
spor yay sadece alcaltmıyor değilmi baska faydaları da varmı? mesela aynı zamanda lastıgın alt tarafını dısarı cıkarıp capraz bi durus saglıyormu. bmw lerdeki gibi. Lastikler şöyle duruyomu yani    ///    \\\
bilmiyorum anlatabildimmi?
Maşallah araç git gide güzel bir hal alıyor rengi çok tatlı o kadar lafın arasında en çok hoşuma giden şu işaret oldu ///   \\\ KAMBER  :D
Harbiden bak dalga geçmek için değil çok hoşuma gitti ya  :sevgi: Bu arada spor yay boyutlarına göre arabayı yükseltir veya alçaltır genelde alçaltma yapılır alçaltma ise lastikle çamurluk arasındaki mesafeyi daha az seviyeye indirerek daha güvenli bir sürüş ve daha sağlam bir yol tutuşu sağlar tabi, biraz konfor azalabilir yayın boyutuna göre değişir  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Nisan 2010, 23:46:54 »
Jantlar yakışmış takmak kısmet olmadı ama çok kollu jantları hep sevmişimdir  :sevgi: hayırlı olsun.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 19 Nisan 2010, 01:07:24 »
jantlar çok şık durmuş amma velakin sanki biraz daha alçaltmakmı lazım diyecem ama tabi karar sizin ;)

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 19 Nisan 2010, 13:27:55 »
Maşallah araç git gide güzel bir hal alıyor rengi çok tatlı o kadar lafın arasında en çok hoşuma giden şu işaret oldu ///   \\\ KAMBER  :D
Harbiden bak dalga geçmek için değil çok hoşuma gitti ya  :sevgi: Bu arada spor yay boyutlarına göre arabayı yükseltir veya alçaltır genelde alçaltma yapılır alçaltma ise lastikle çamurluk arasındaki mesafeyi daha az seviyeye indirerek daha güvenli bir sürüş ve daha sağlam bir yol tutuşu sağlar tabi, biraz konfor azalabilir yayın boyutuna göre değişir  ;)
ancak o şekilde anlatabilirdim bende baska bişey gelmedi aklıma. hosunuza gittise ne ala

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 19 Nisan 2010, 15:45:08 »
Maşallah  ;)  demekten başka birşey diyemiyorum sadece basılması lazım diyorm.. >:D
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2010, 15:45:48 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #33 : 19 Nisan 2010, 19:28:45 »
basıcaz arkadaşlar merak etmeyin bu konuda çalışmalarım sürüyor  ;D :D  düşüncelerini esirgemeyen herkese çok teşekkürler  :melek: :tamamdir
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 19 Nisan 2010, 20:20:09 »
ancak o şekilde anlatabilirdim bende baska bişey gelmedi aklıma. hosunuza gittise ne ala
Harbiden çok hoşuma gitti  tebrik ediyorum kimisi anlatırken diyoki:''Ya hani BMW'lerde Mercedes'lerde oluyo ya arka tekerlekler kırılmış gibi duruyo işte anladınız demi '' falan diye anlatıyolar ///  \\\ İnşallah ilerde bizde kamberlenicez  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Mayıs 2010, 12:02:56 »
vallahi  ilk  jantların  çok  güzeldi  bence   
camurlukları  acan   makina  var  sürtme  giderdi   eger  macun yoksa  camurluklardaa
spor yay   ile  çok  tatlı  dururdu  diye  düşünüyorum  wr6  otomatik  var  onun  gibi   dururdu  bence  wr6  nin  sahibide  iyi  masraf  etti   wr6  kendini  gösterdi  şimdi 

Çevrimdışı ghostkemal

• ghostkemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 09 Haziran 2010, 23:56:43 »
arkadaşlar cantlar duruyormu eger duruyorsa 5 kol 17 inç çelik cant var takas etmek istrsen görüşelim

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #37 : 10 Haziran 2010, 19:51:14 »
arkadaşlar cantlar duruyormu eger duruyorsa 5 kol 17 inç çelik cant var takas etmek istrsen görüşelim

ofsetli jantları soruyorsan sattım..  :D   
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Haziran 2010, 12:46:47 »
keskin  kt4  var   17  inç

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 02 Temmuz 2010, 09:26:27 »
  arkadaşlar üzülerek aracımı satmak durumundayım  :'(  :'(  inş. yakın zamanda hayırlı bir alıcısı çıkar..  aracıma 15.000 istiyorum.. almanyadan sıfır coilover aldım takmak nasip olmadı..  coiloverla birlikte 15.000.. eğer amortisörü düşünmüyorsanız 14.000 bırakırım..  saygılar..
yeni yine yeniden..!! 8)