Gönderen Konu: on koltukların sallanması  (Okunma sayısı 8322 defa)

Çevrimdışı ertankab

• Profili Görüntüle
on koltukların sallanması
« : 03 Haziran 2010, 13:18:29 »
ya bu on 2 koltugu sabıtlemenın yolu yok mu?

saga sola az da olsa sallanıp sureklı gıcırtı yapıyor. bakıyorum, emnıyet kemerı takılan yerlerın alttakı kanala baglandıgı yerler sallanıyor sanırım :(

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
Ynt: on koltukların sallanması
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2010, 13:23:10 »
kızaklama da problem varmı ?? yataklara oturmama ??

Çevrimdışı ghostrider

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2010, 18:48:03 »
ertan aynı sorun benım arabada var bende bıktım artık bır yeri  duzeltıyorum dıger taraf bozluyor

Çevrimdışı ertankab

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2010, 19:24:46 »
kızaklamadan kastın nedır anlamadım ama soyle anlatmaya calısayım; koltugu ılerı gerı ıstedıgım ayara getırıyorum, arkaya one sallanma olmuyor ama oturdugumda saga sola sallanıyor mu dıye baktıgımda bebek besıgını andırır bır hareketı var.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2010, 21:11:02 »
kızakta lastikler var sallanmasını engelleyen parçalanmıştır.Şaşmaz Türkyılmaz VW de görmüştür alıp taktırın düzelir
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2010, 21:48:55 »
şimdi koltuğu tutan 2 tane karşılıklı parça var , koltuk kızağının üstünde rahatça kaymasını sağlayan parçalar , bi de baş kısmında olan var , o da koltuğun dişlere oturmasını sağlıyor , söylediğine göre istediğin mesafeye ayarlayabildiğinden öndeki parça sağlam i bence senin yanlardaki parçalar kırılmış , onlardan alıcaksın 2 tane , taktırıcaksın , orjinal almaya dikkat et , yan sanayiler sert oluyo ve hemen kırılıyo , bu parçaların değeri 5-8,5 tl arasında , orijnal olduğunu da üzerinde vw arması oluyo ve daha esnek bi malzeme oluyo , bnm hepsi kırıktı , zar zor buldum bu parçaları her yerde olmuyo , kızağın üstündekileri 5 tl dan baş kısmındakini 8 tl dan aldım , bilgin olsun  :tamamdir

Çevrimdışı ertankab

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2010, 00:11:47 »
tesekkurler arkadaslar. uygun bı zamanda bakıyım o zaman o parcalara :)