Gönderen Konu: bakın ne buldum?  (Okunma sayısı 26425 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: bakın ne buldum?
« Yanıtla #14 : 13 Mart 2010, 17:33:14 »
benim gözümde ederi 5000 tl fazlası etmez o araç...

Bırak bu işleri kedileşme... :)
« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 17:33:20 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Mart 2010, 18:16:57 »
Bence en fazla 10 bin civarı. :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2010, 20:02:12 »
arabanın üzerinde ki desenler  eli  belinde  motifi  bunu  dokuyan çocuk  kör  oldu  ameliyat  masrafları  dahil  5000 £ çak  gitsin  :D

arabayı  arab faikten  alıyorduk  karabük e kadar  ben kullandım  :D

yaz  agresif  agresif   :D
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2010, 20:07:39 »
? ? ? ?
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Mart 2010, 20:09:55 »
espiri espiri  cem yılmaz  goradan  8)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Mart 2010, 20:11:47 »
Muhahaha

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Mart 2010, 20:22:01 »
ya en sonunda sıkıldım bu mevzuya. tamam, herkese göre arabasının değeri dünyanın en değerli arabasıdır, ama bu kadar da yapılmaz. var ki bişey adam yazmış oraya. sizde sahip olun sizde yazın. o konyadaki araba da gti olsa, o da 25 bin yazardı. size göre en güzeli sizin arabanız, başkalarının ki beş para etmez. millete bok atmayı bıraksanız da biraz takdir etmeye çalışsanız? erci arabasına 10 bin yazdı diye bi dünya laf söylendi, keza erşan abi de. eski model diye illa 3-5 bin lira mı değer biçilir ya? var mı böyle bi olay ?

hadi diyin diyceklerinizi bundan sonra..

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Mart 2010, 20:24:06 »
ilkerim sakin  burası  görüş bildirmek için zaten  ilk  ekleyen yorumları  alıyım  demiş  herkes  yorumlamış

ne var bunda  no  stress  :sevgi:

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Mart 2010, 20:26:29 »
ilkerim sakin  burası  görüş bildirmek için zaten  ilk  ekleyen yorumları  alıyım  demiş  herkes  yorumlamış

ne var bunda  no  stress  :sevgi:
ismailcim lafım zaten adresini mutlaka buluyor merak etme :) ben kızdığım noktayı yazdım oraya. kaldı ki sonuçta bu da bi fikir içeriyor.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Mart 2010, 20:27:44 »
LAURENT WOLF:NO STRESS şarkısı dinle iyi gelir  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Mart 2010, 20:28:26 »
Kimse arabayı kötülemiyoki sahibidir der hakkınıda söylemiş olabilir şişirmişde olabilir kızmaya gerek yok, Polemiğe girmeyede gerek yok yarın öbürğün birbirimizin yüzüne bakamayız olmaz..

Yani polemiğe hiç gerek yok, Sen aracına 5.000dersin Erci abi 10.000 der kimse karışmaz karışamaz sadece fikrini belirtir.

Yani kimse arabanın ederi o değildir demiyo sadece gözünde ne kadar eder onu söylüyo, Tabi bu aracı canlı canlı görmeden karar verilmez ama buradan görüldüğü kadarıyla..
« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 20:29:02 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 13 Mart 2010, 23:53:23 »
Bence saçma sapan teklifler almamak için yazmışlar o parayı.Adam 10.000 yazsa 7000e olmaz mı derdi millet.Benim gözümde değeri 15.000dir.Hatta komple toplanmışların hepsi 15.000dir.Çünkü ben de alsam o paraya anca yaparım.Belki de yapamam daha fazla tutar.Ama kör satıcının kör alıcısı misali isterse 50.000 de yazabilir, alan da olabilir.
Das auto.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Mart 2010, 02:46:52 »
geçen gün millet pok atmasını biliodu başka bi araca ;)
şimdi başka bi aracı örnek alıyorum yani forumdan kimsenin arabasına laf etmiyorum ama yinede baya batmışız milletin gözüne...
özellikle bi kaç kişi varki çok siyasetçiler orda öyle burda böyle konuşuyolar ;)
senin aracın 5000 tl eder benimki 2000 tl eder onunki 10000 eder..isteyen istediği fiyatı yazar demekki aracı gözünde o parayı hakediyoki yazmış adam...alıcı da o parayı vermeye razıysa kimse bundan sonra pok atıp akıl bulandırmasın ;)umarım laf yerini bulmuştur!

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Mart 2010, 10:49:18 »
geçen gün millet pok atmasını biliodu başka bi araca ;)
şimdi başka bi aracı örnek alıyorum yani forumdan kimsenin arabasına laf etmiyorum ama yinede baya batmışız milletin gözüne...
özellikle bi kaç kişi varki çok siyasetçiler orda öyle burda böyle konuşuyolar ;)
senin aracın 5000 tl eder benimki 2000 tl eder onunki 10000 eder..isteyen istediği fiyatı yazar demekki aracı gözünde o parayı hakediyoki yazmış adam...alıcı da o parayı vermeye razıysa kimse bundan sonra pok atıp akıl bulandırmasın ;)umarım laf yerini bulmuştur!

Çok Haklısın abi.. :tamamdir

Tartışmaya hiç gerek yok..

HER ŞEY VW AŞKI İÇİN.. :sevgi: :sevgi:
Kılıçoğlu Garage.