Gönderen Konu: VW golf-Jetta-vb.MK1-MK2-MK3-MK4-MK5-(Herkes isteklerini e-mail atsın)  (Okunma sayısı 302717 defa)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
golf mk3 ve uyumlu olan 97-98 polo için cok guzel beyaz zemınlı kırmızı ibreli 220 km 60 devırlı km saatı geldı arkadaşlar duyurulur...

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
cıkma motor parcaları ve komple mk3 parcaları geldı ..... ;)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
4 tane çamurluk plastiği lazım ama acelesi yok şuan iiçin ama olursa güzel olur fiyat vs :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
4 tane çamurluk plastiği lazım ama acelesi yok şuan iiçin ama olursa güzel olur fiyat vs :D
ok aklımda ercı ben adamlara soledım okey bulmaya calısırız uygun dedıler ama ne zaman bulunur gelır bılmıyoruz haber verırım sana merak etme kardesım...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Acelem yok abi hazirana kadar hallolur zaten çamurlukları yaptırana kadar onları saklayım o plastiklerin altına moralim bozuluyor yoksa  :-\
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
arkadaşlar cok yogun oldugum ıcın haftaiçi gun içerısınde telefon ıle aksamları net uzerınden istek,soru ve sıparıslerınızi alabılırım..her hafta cumartesı gunu hazır olan parca sıparıslerının paketlemesını yapıp pazartesı aksam kargoya verebılırım..mng kargo ıle ertesı gun elınızde oluyor parcalar..yardımcı olabılırsek bırbırmıze ne mutlu bana...

Çevrimdışı bigmen306

• Profili Görüntüle
slm Erdinç bey..
1999 modem golf comfortline aracın immobilizer sisteminde bir sıkıntı var servis gösterge panelinin değişmesi gerektiğini söyledi. immobilizer göstergeye entegre olduğu için yapacak bir şey yok dediler. yenisine oldukça yüklü bir fiyat çektiler. bu konuda yardımcı olabilirmisin acaba? teşekkürler şimdiden.

Çevrimdışı gti34

• Profili Görüntüle
dostum 91 mod mk2 .hidrolik direksiyon kusu...bulabilirmiyiz bulursak kaç tl ye bulunur..teşekkürler.

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
slm Erdinç bey..
1999 modem golf comfortline aracın immobilizer sisteminde bir sıkıntı var servis gösterge panelinin değişmesi gerektiğini söyledi. immobilizer göstergeye entegre olduğu için yapacak bir şey yok dediler. yenisine oldukça yüklü bir fiyat çektiler. bu konuda yardımcı olabilirmisin acaba? teşekkürler şimdiden.
ok sıze 1999 model golf immobilizer sıstemı uzerınde sorunsuz olan tacho lazım oyle degılmı?
hafta sonu haber verebılırım sıze en erken yardımcı olmak ıçın elımden gelenı yaparım.. :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
dostum 91 mod mk2 .hidrolik direksiyon kusu...bulabilirmiyiz bulursak kaç tl ye bulunur..teşekkürler.
sadece kutumu yoksa full tesısat sıstemmı?bulabılırsem haber verırım olumlu veya olumsuz olarak bıraz arastırıyım nerde nasıl ucuza gelır dıye...

Çevrimdışı gti34

• Profili Görüntüle
sadece direksiyon kutusu   :sevgi:

Çevrimdışı bigmen306

• Profili Görüntüle
evet erdinç bey yardımcı olursanız sevinirim. dediğiniz gibi sağlam ve sorunsuz olması önemli.

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle