Gönderen Konu: arkadaşlar yeni michelin arka sağ lastiğimie ince çivi girdi  (Okunma sayısı 2424 defa)

Çevrimdışı polotik

• Profili Görüntüle
1 hafta once havası inmişti,bende dedim acaba öğrencilerim falan mı indirdi bahcede diye şişirmiştim,ama bugun tekrar farkettimki tekrar inmiş. lastikçiye goturdum once çivinin girdiği yere tornavidayla içeri soktular,sonra bir plastik soktularo bolgeye. sonra ustanın içine sinmedi sokuldu içten yama yaptı. balans olmadan tekrar takıldı.ustaya sordum arka lastiğe balans cok ta sorun değil dedi,yama da hiç sıkıntı çıkarmaz merak etme dedi. sizin düşünceniz ne arkadaşlar? başına gelen duyan varmı? lastikten soğudum malesef sıfırlar daha ama.

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
hiç bi sıkıntı yaratmaz bendede içten yama var..
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
fitil yanlış, içten yama doğru. 4lastiğin 4üde balans ister. lastik 40-50bin km 4yıl olana kadar 3-4yamadan birşey olmaz yeterki tamamen inikken üstünde gezme
« Son Düzenleme: 08 Mart 2010, 22:13:01 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
İçten yama en doğrusu... Bende de var... Lastiğini kontrol altında tut. zamanla inme yapmıyorsa problem olmaz.
Balans'ı gidip herhangi bir lastikçide yaptırabilirsin. 10-15 tl gibi bir ücret alırlar. Aklında kalmasın gidip yaptır istersen