Gönderen Konu: blaupunkt bologno c55 ve bluetooth fm transmitter direksiyondan kumandalı  (Okunma sayısı 5350 defa)

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
blaupunkt bologno c55 teyp uygun fiyata satılık.sahibinden.com da 20912228 nolu ilan.fiyatta gereken kolaylık yapılır.ihtiyaç fazlalığı.
bluetooth fm transmitter direksiyondan kumandalı telefonla baglantılı telefon caldıgında muzıgı otomatık keser kumandayla acıp kapatabılır arama yapılır.arac hoporlerınden ses gelıyor.sahibinden.com 20911381 nolu ilan.ihtiyaç fazlalıgından satılık.

Çevrimdışı zaferg

• Profili Görüntüle
Telefonla bağlantılı transmitter'i yanında mı veriyorsunuz?

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
yanında vermiyorum ama lazımsa ikisini uygun fiyata veririm.ara goruselım.evde duracagına lazım olan bırıne yarasın.

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
Selamlar kardeş bolognac5o arızası yoksa güncelse  ilgileniyorum..antalyadayım son ne olur hoşçakal......
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
herhangi bir sıkıntısı yok.sen ne kadar veriyorsun.eger aramızda cok fark yoksa neden olmasın.evde duracagına bır kardesın ısıne yarasın.

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
güncel.................uygun fiyata verilecek.tekliflerinizi bekliyorum.duracagına bırılerın ısıne yarasın.

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
güncel.................uygun fiyata verilecek.tekliflerinizi bekliyorum.duracagına bırılerın ısıne yarasın.

değerli kardeşim bende kullanılmamaış kilitli  polo taban  paspası var istersen onla takas yaparım.eğer hiç istemezsen 50 lira sana uygunmu acaba..ben irtibat için telefon  numaranızı rıca ediyorum......
« Son Düzenleme: 23 Mart 2010, 17:58:10 Gönderen: acn10 »
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
tlf 05326234051 bahadır.ara goruselım.

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 24 Mart 2010, 00:29:49 Gönderen: acn10 »

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
bologno c55 satılmıştır.

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
forex blutooth fm transmetter duruyor.onu da uygun fıyata verecem.sahibinden.com 20911381 nolu ilan.