Gönderen Konu: Aracıma Yapacaklarimin Listesi  (Okunma sayısı 8726 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aracıma Yapacaklarimin Listesi
« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2010, 10:52:38 »
gökhan nerden buldun o kadar direksyonu be kardeşim bitane hediye etsene bana :D
Hediye geldi Burak  ;) Hepsinin yeri ayrı hepsiyle ayrı anılarımız var  :sevgi: Ama büyük ihtimalle üzerindeki bu MOMO kalıcak Selçuk abininkisinin aynısı ama sadece korna düğmesinde MOMO yazıyor ama Selçuk abininkisi gibi elimde Wolfsburg Edition'unda korna düğmesi var  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2010, 10:54:25 »
gokhanficici, simdiden basarilar dilerim inşallah araçları burda vitrine koyacagiz,
burak dostum aracin on tampon süper ama tüm sanirim bu parca ben sadece siyah olan parçayla oynayim diyorum yoksa yozgatta cukur cok ben onu 1 günde kirarim sonra yollara kazma kürek dalarim. :D
İnşallah dediğin gibi vitrin olayı olur fuarlara katılır boy gösteririz  8) Bence yanlış düşünüyosun Yozgat çukur olabilir ama bizim buralardada çukur çok heleki İstanbulda ama birde araçlara bak yere 5cm farkla geçiyolar lastikler çamurlukların içinde duruyor bende onları görünce içim gidiyor  :'(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2010, 00:11:11 »
Ahanda sonunda cebimdeki para durmadı bütçeme uygun olacak sekilde teyp aldim sonunda PİONEER DEH-3250U modelini sırada ne var bakalim :)