Gönderen Konu: Bacanağı aracına vurup kaçmışlar...  (Okunma sayısı 1728 defa)

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
Bacanağı aracına vurup kaçmışlar...
« : 08 Şubat 2010, 20:51:05 »
selam arkadaşlar... bugün Bacanağın aracına plakası belli olmayan bir araç evinin önünde vurmuş ve olay yerinden kaçmış.. olayı ne gören var ne de duyan.. 155'i aradık polis oralı bile olmadı. çarpan aracın plakası belli değilse bişey yapamayız diyolar.. karakola gittik en azından elimizde resmi bir belge olsun polis tutanağı olsun diye.. polisler kaskonuz varsa bölge idare mahkemesine kasko yoksa sanayide bi kaportacıya gideceksiniz dediler ve tutanak falan tutmadılar.. sigortacıyı aradık oda tutanak lazım varsa bakarız duruma diyo.. şimdi başına böyle bir olay gelmiş (inşallah gelmemiştir de) veya yakının başına gelmiş varsa izlenen yol hakkında bilgi verebilirmi.. sol arka kapı göçük şekilde ortada mı kaldı bacanak...üstelik aracı peşin aldığı için kaskoda yaptırma gereği duymamış...
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 23:01:04 Gönderen: handsome_8222 »

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bacanağı aracına vurup kaçmışlar...
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2010, 21:13:15 »
geçtiğimiz hafta berbere gitmiştim döndüğümde arabama vurmuşlardı. aynı resimdeki gibi ama kapının altı. ben de polisi aradım ama hiç ilgilenmediler. kasko'yla falan da uğraşmadım gittim kendim yaptırdım maalesef:(
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg