Gönderen Konu: Golf IV Pasific mi, Comfortline mı???  (Okunma sayısı 24587 defa)

Çevrimdışı tomcsd

• GOLF; tutkudur herkes binmez, binemez...
    • Profili Görüntüle
Golf IV Pasific mi, Comfortline mı???
« : 09 Ocak 2010, 18:10:34 »
Selam arkadaşlar...
2003-2004 Manuel Vites GOLF 4 almayı düşünüyorum. Ama Pasific ile Comfortline arasında çelişkide kaldım.
İkisininde standart donanımlarını genel olarak biliyorum.
Pasific'te Spor 16" jantlar, Spor 3 kollu Direksiyon, Spor Karartılmış Stoplar, Yeni tip gösterge, Gövde rengi yan çıtalar gibi güzel-göz boyayan aksesuarlar olmasına rağmen 4 Hava yastığı ve Manuel klima gibi eksi yönleri de var.
Comfortline Golf'lerde 8-10 hava yasığı ve dijital klima gibi donanımlar olmasına rağmen Pasific'teki makyajlı ve spor özellikler yok..
Ayrıca benim gördüğüm çoğu Comfortline araçlar 1.6 8V olmasına karşın Pasific'ler 1.6 16V motora sahip.

Ayrıca araca 18" jant takılması; Aracın konforunu, Yakıtını vs konuları çok etkiler mi??

:-\
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2010, 18:26:03 Gönderen: tomcsd »
GOLF; tutkudur herkes binmez, binemez...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Golf IV Pasific mi, Comfortline mı???
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2010, 01:21:53 »
herkes o çelişkide çok yazıldı bir başlık tara. Donanım başlığındanda kaç yılında neler varmış öğreneblirsin
 donanım---- confort
 estetik----pasific
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2010, 01:22:41 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı enver_54

• golf_54
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2010, 10:57:15 »
8 airbag li olan comfort lar 16 v motora sahip zaten
ve pasific i comforttan ayıran sadece dijital klima değil yağmur sensörü kararan ayna kadife koltuk ön kol dayama var

ben düşünmeden 2001 üstü comfort derdim

Çevrimdışı ilyasus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2010, 22:53:56 »
comfortlinedaki artı iç donanımlar tabiki tartışılmaz ama ben araba aradığım zaman 2004 pasificden başkasına bakmadım. özellikle pasific tercih edenlerdenim hiç de pişman değilim. hangi volkswageni alsan memnun kalacaksın. ne alırsan kazasız belasız kullanmak dileğiyle...

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2010, 10:54:40 »
Tamamen tercih, ben comfort kullanıcısıyım, donanımda artısı çok ama tasarımda pasifik bence..

Çevrimdışı tomcsd

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2010, 20:58:37 »
teşekkürler arkadaşlar peki şu an Pasific araştırıyorum.. Piyasası ortalama ne kadar temiz, kazasız, boyasız, manuel vites ve km 100bin altında olmak şartıyla??

Çevrimdışı tomcsd

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2010, 21:08:51 »
http://www.sahibinden.com/2004_model_gollfff_gormeye_deger-65WQQaXQQ20401292WQQpXQQdisplayitem

peki bu aracı önerirmisiniz arkadaşlar?? sağ arka kapıda biraz boya varmış... bu fiyat biraz pahalı mı araca göre yoksa iyi mi??

Çevrimdışı ilyasus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2010, 00:05:42 »
bence aracın özellikle güvenlik donanımında yazılmamış aksamlar var. mesela bu arabada hiç hava yastığı yok mu? cillop gibi araba bence adam ederini istiyo tabi her satışta bi pazarlık payı da vardır. kapı kollarından ve yan çıtalardan anlaşılıyo ki arabaya özenmiş aynı zamanda bunları değiştirme ihtiyacı duyduğu da belli. normal şartlarda ben olsam değiştirmezdim demek ki değiştirmek gerekmiş. 1.6 FSI motor mu acaba diye düşünüyorum. öyleyse ben tercih etmezdim ama klasik motorsa sorun yok. ön ızgaradaki kırmızı şerit aracın orjinalinde var mı? hocam ustasına servisine göster yarar derlerse yap pazarlığını 5.kasa golf de olsa güzel bi araç. benim gibi illa 4 kasa takıntısı yapmak istemiyosan uyarsa al derim. kazasız belasız günler diliyorum.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2010, 00:53:33 »
6 senelik araç ama km çok düşük.iyice bir araştır km orjinalse alınabilir  :tamamdir

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2010, 08:13:48 »
2004 model golf5 ler de kronik problemler var, sağından solundan çözülemeyen sesler geliyo, ben olsam almazdım..

Çevrimdışı ulus42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2010, 19:54:18 »
arkadaşlar çıkma yada sıfır olabilir.Golf 4 arabam için karatılmış arka stop arıyorum.pasifiklerde olandan.

Çevrimdışı ulus42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2010, 19:57:48 »
Bende 2003 comfortline var.Çok güzel ve temiz.Henüz 40 binde.Tamamen orijinal.İddia ediyorum Türkiyede daha temizi yoktur.Ama pacifiklerde güzel araba.Bende pacifiklerin stoplarından arıyorum.Karatılmış olanlardan.Satan falan varsa irtibata geçelim.533 567 94 94