Gönderen Konu: Far kaşı alıcaklar dikkat...  (Okunma sayısı 14040 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Far kaşı alıcaklar dikkat...
« : 06 Ocak 2010, 15:04:52 »

Forum vasıtası ile birkaç ay önce ilker ve ben herkezi kendimiz gibi sanıp para sorun değil deyip 2 adet panjur kaşı alalım dedik nasıl olsa satan kişi forumdan mk1 lere gönül vermiş birisi idi ve kendisine güvenerek forumda sattığı Kaşlardan bizde sipariş geçtik...  Ama kargodan çıkan ürünler bizi hüsrana uğrattı... Tanesini 50TL ye anlaşmıştık ama gelen ürünler bırakın 50TL yi haketmeyi takmaya çalışacak kaportacının işçilik parasını bile karşılayacak değerde değillerdi....

Şimdi soruyorum arkadaşa Düzgün kesilmemiş, Zımparalanmamış ve astar atılmamış hatta birisi ve şuan elimde duran kaştan başka herşeye benziyen ürün için özelimden bana yaptığın hakaretler ve küfürleri sana aynen kanıtları ile geri iade ediyorum..

Ve lütfen bana en kısa zamanda adresini verde şu kaşmıdır fiberden hilkat garibesimidir yollimde kendi aracına tak...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Far kaşı alıcaklar dikkat...
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2010, 15:28:53 »
arkadaş aynı zamanda forumdaki kardeşimizi araya koyarak "... abimiz ya kaşlar ya para" diye defalarca bana özelden mesaj attırdı. biz zamanında iade etmek istedik, fakat kendisi iadeyi kabul etmedi, bi araba da küfür etmiş üstüne. ürünler geldikten sonra ilk erşan abi denedi, kaportacısı malzemeyi yerine oturtamayınca ilker gelsin bi de onun arabada deneyelim demiş, ben de gittim, benimkine de olmadı, hatta benim panjurumun köşesi kırıldı takmaya uğraşırken. biz işin parasında pulunda değiliz, ama bu şekilde kullanılamayacak tarzda ürünleri bize gönderip, kullanamayıp iade etmek isteyince kabul etmeyip, ardından aylar sonra ya para ya kaşlar şeklinde olay hem erşan abi, hem beni haliyle gerdi...

yanlışımız varsa düzeltin, ama bu tür durumlar bence hiç de hoş değil...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2010, 18:26:40 »
 :bekleriz: ürünler = resmen küfür gibi  :bekleriz:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2010, 00:17:24 »
Abi valla büyük geçmiş olsun bir insan bunu CARdeşine nasıl yapar aklım almıyorya  >:(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2010, 13:48:18 »
kalıba dökültükten sonra tam kurumadan kenarların maketle kesilmesi lazım.ayrıca jellykot kullanılmamış sanırım ondan düzgün olmamış.acemi işi gibi.elinde kalıp olan yada far kaşı olan varsa ücretsiz olarak halledebilirim haberiniz olsun.
bahsi geçen arkadaşla bi takım sorunlar bende yaşadım ama bahsetmek istemiyorum.
dediğim gibi elinde kaş yada kalıbı olan varsa ücretsiz olarak döker gönderirim.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2010, 13:48:33 »
Konuyu kitlemenezi istiyorum 12 ocak 2010 yani bugün itibari ile Forum üyesi Cem hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum.. Kusurlu ürün yollamak, Geri iade almamak ve bunun üzerine özel mesajlardan küfürleşme ve tehtid içeren mesajlar atmaktan iş Resmi kurumlara intikal etmiştir...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2010, 13:56:05 »
Geçmiş olsun diyorum.
Arkadaş da hak ettiğini bulur inşallah.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2010, 14:12:25 »
ikinizede geçmiş olsun arkadaşlar.İnsan ailesinden birine böyle bir şeyi yapabilirmi ya?Hadi o malzemenin işe yarayacağını düşündü bilgisizliğinden kaynaklanan diyelim gerçeği öğrenince hatasını düzeltmesi gerekirken küfür ne oluyor?Erşan doğru olanı yapmışsın bence.isterdimki böyle bir şey hiç olmasaydı bu kadar büyümeseydi ama benimde başıma gelse çok zoruma giderdi.Para pul olayı değil bu.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2010, 14:36:23 »
Kişinin ismi geçmese silinebilirdi ama onlarca kişinin okuduğu mesajdan sonra Cem cevap vermeden silersek haksızlık olur.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2010, 15:31:20 »
Kişinin ismi geçmese silinebilirdi ama onlarca kişinin okuduğu mesajdan sonra Cem cevap vermeden silersek haksızlık olur.

Özelden cevap veriyor... Tam 4 ay sonra Ya kaş ya para yada hafta sonu ziyareti...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2010, 17:44:22 »
Özelden cevap veriyor... Tam 4 ay sonra Ya kaş ya para yada hafta sonu ziyareti...

gelsin beya :) kapımız herkese açık, gelme diyemeyiz ki, bi çayımızı içer ..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2010, 00:05:54 »
Ya bu cem denilen herifi biz adam sanmıştık be senelerce bu forumda yardımlaştık bilgilerimizi paylaştık ama hakkaten beş para etmez adamın tekiymiş...

Bakın en son attığı özel mesaj..

escocem
Volkswagen Türkiye
[email protected]

(Konu Yok)
« Alıcı: Mk1GTI : Ocak 29, 2010, 09:51:32 ÖS »
« Bu iletiyi yanıtladınız veya başka bir üyeye ilettiniz. »
   Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı YanıtlaYanıtla Bu mesajı silSil
Selam,kaşla ilgili son mesajımda söylediğim süre p.tesi doluyor.Yine son mesajda belirtiğim gibi kaş adeti 45 tl.Eksik gönderdiğin kaş başına parasını ödeyeceksin.Salı öğlene kadar ya kaşlar elimde olacak yada parası.Bu iş salı öğlenine bitmez ise çarşamba günü elimdeki kargo kağıdı ile samimi olduğum avukat arkadaşıma havale ediyprum seni...90 tl için yaklaşık 750 tl ödemek durumunda kalmak istemiyorsan yapman gerekeni yap..Hiç şakam yok eline celbi alınca iş işten geçmiş olmasın benden güzel bi dille son uyarım olsun sana...bana ptt adresi veya hesap numarası sormak dışında mesaj atma...çok net ve kararlıyım umursamak veya umursamamak tamamen sana kalmış...ptt kargo teslim tutanağının(imzalayıp kaşları aldığın) fotokopisine kadar elimde hazır buna kulağına küpe olsun...

Ya güleyimmi sinirleneyimmi bilemiyorum karşımdaki insan yaş olarak büyük ama zeka olarak küçük birisimiş... sen beni ver mahkemeye ver ama ne olarak vereceksin onu çözemiyorum.. Bana faturalı irsaliyeli malmı yolladınki biz inkar edelim...

Bana yazıcaksanda bundan sonra buradan yaz özel mesajlarına cevap vermiyorum bu başlığı açtığım günden itibaren sadece beni değil forum üyelerini ilgilendiren bir konu olmuştur...

Ve inan bana bu forumda senden yana tek mağdur olan kişi ben değilmişim...

Sen bana tazminat davası aç ben sana 750TL ödeyim ama benim sana açıcağım MANEVİ dava sanırım bu rakamla kesinlik ile kalmayacaktır.. Bana Ö.M. olarak attığın tüm hakaret ve küfürlü mesajlar elimde nasıl olsa bunları avukatınada vermeyi unutma...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2010, 01:02:09 »
erşan abi sen elindekini gönder :) ben gönderemiyorum, zira elimdekini araca takmaya "uğraşırken" kırıldı. ben kullanamadığım herhangi bişey için de para ödeyecek değilim. gelsin alsın benden, mahkemeye de versin :) arada kalma lütfen.

ha, erşan abinin de, benim de araçlarımızın durumları ortada, deseydi ki kullanıyosunuz, malların üzerine yattınız, eyvallah derdik, haklısın. şu anda hangi şekilde bizim malların üzerine yattığını iddia edebilir? üstelik, gönderdiği "şeylerin" ne faturası var, ne de irsaliyesi, bu şekilde hiç bir hak iddia edemeyeceğini kendisinin de bildiği aşikar, artı olarak, bize yazdığı hakaret içeren kelimeler konusunda kendisi haksız duruma düşmekte...

şu durumda kendisini muhattap olarak kabul etmiyorum. ha, illa ziyaret ederim derse, gelsin buyursun, tekrar söylüyorum, kapımız her daim tüm forum üyelerine açıktır, başımızın üzerinde yerleri vardır..

Çevrimdışı ethapi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2010, 15:53:15 »
Adamın zaten malı "ayıplı mal", 2 yıl içinde geri verebilir, değiştirilmesini isteyebilir, hatta aracına takarken hasar meydana getirdiyse bunların tazminini bile isteyebilirsin. Kırılsa bile geri verebilirsin.