Gönderen Konu: polo classic beyin arızası yada boğaz kelebeği (arızayı tam bilmiyorum)  (Okunma sayısı 47850 defa)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
evet bende bunu kim anlatmıştı diyorum Şatov sorduğunda aklıma gelmişti
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı özgürbakıcı

• Profili Görüntüle
konula ilgili birsey  sormak istiyorum 99 polo aracımın beyin e su alması sebebiyle arıza  yaptı tabi bu sonuca varana kadar indiksiyon bobini distiribitör ve tevzi makarası ve buji kablolarını deiştirerek vardık sonuç itibariyle beyin in içine su girmiş elektirikçi arkadaşın yardımıyla temizleyip kurutup sprey yardımıyla koruma altına aldık ve eger dogruysa iki adetde entegre deiştirdigini söledi araba arada sırada çalışmıyor tam bir kabus olmaya başladı yeni beyin alsam tabi üretiliyor veya varsa çözüm olurmu uyum  saglarmı birde beyin fiyatları çıkma yada yeni nekadaar hiç araştıran var mı  konuyla ilgili cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
sözü geçen volkswagen ise gerisi teferruat dır

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Polo alanlar yanlarında bir distirbutor bir boğaz kelebeği bir ateşleme bobini bir takım buji buji kablosu bir adet laptop ve vagcom kablosu almadan uzun yola çıkmasın ozaman :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
bir adet de yedek benzin pompası  ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı pologarage

• Profili Görüntüle
arkadaşımızın anlattıgı sıkıntıları dün bende yaşadım usta bogaz kelebegini temizledi sıkıntı kalmadı ama gene yapabilir o zaman kelebegi degiştirmemiz gerek diyor..   bu parçayı alan arkadaşımız varmı acaba ne kadardır?
VATAN SEVGİSİNDEN KAYNAKLANAN FEDAKARLIK DUYGUSU DEJENERE RUHLARA GÜLÜNÇ GELİRMİŞ