Gönderen Konu: fren sorunu ve direksiyon  (Okunma sayısı 5083 defa)

Çevrimdışı gorkembaba66

• Profili Görüntüle
fren sorunu ve direksiyon
« : 25 Aralık 2009, 18:33:08 »
slm herkese merhaba arkadaşlar bu araba konusu beni kanser etcek 2 aydır olan bi sorun bu araç küçük taşlı yola girdiği zaman direksiyon çok ufak aralıklarla sağa ve sola donuyor yanii ufacık taş tekere değse bile direksiyon harekt edior kendi garajım toprak küçük taşlar var garajdan çıkarken bile bu durum oluyor ve araba şu ışıklara yaklaşırkenki yerde olan sarı işaret çizgileri varya sağa dön sola dön ona teker denk geldiği zaman hemen direksiyon hareket edior rot balansa girdi araçım direksiyon sertleşti rot balanstada düzelmedi bu sorun vw bora marka aracım var o arabam bu sorunları yapmıor dümdüz gidiyor yolu hiç hissettirmiyor passat konforlu araç olmasına rağmen neden bu oluyor:(((( ve fren frene bastım yavaşlıyorum tam duracağı zaman direksiyon sola çekiyor ve hızlı giderken ani frenlerde araç sola atıyor kendini artık bıktımm nolur yardım edin fren havasındandır dediler aldırdım yine düzelmedi yoksa aracımı satcam:((( satmakta istemiorm

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: fren sorunu ve direksiyon
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2009, 22:26:17 »
sol tekerin fren diskini kontrol ettiler mi? yamuktur belki geçmiş olsun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı gorkembaba66

• Profili Görüntüle
Ynt: fren sorunu ve direksiyon
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2009, 14:36:09 »
diskte yamukluk olsa titreme yapar diğer arabamda başıma gelmişti uzun yolda mola verdim arabayı yıkmışlardı ordan biliorm arabamı çok seviyorum ama bu sorun beni öldürcek yaa:(((