Gönderen Konu: Merhaba Arkadaşlar  (Okunma sayısı 2036 defa)

Çevrimdışı zaferg

• Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar
« : 16 Aralık 2009, 12:48:39 »
Merhaba Arkadaşlar
Ben de aranıza yeni katıldım. 2001 model 1.9 TDI Comfortline Otomatik Golf'ümü de havalar fotoğraf çekmeye müsait olunca sizlerle tanıştıracağım.
Sizlere soracak çok şeyim olacak ama far temizliğiyle başlıyayım. Bir farı daha yeni olduğu için diğeri hafif sarı görünüyor. Gaziantep'te pırıl pırıl yapacağiını iddia eden bir "tuning"ci var. Ne dersiniz? Uygulandığını bildiğiniz bir örnek var mı?

Çevrimdışı memetonr

• Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba Arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2009, 14:17:36 »
valla dostum gaziantepi bilmiyorum ama ankarada ben yaptırdım şaşmaz da 2002 oto stop die biyer var adamlar 2 saatte en berbat durumdaki farı yeni gibi temizleyip tamir edip veriyolar. ben yaptırdım ayni seninki gibi biri sarı diğeri beyaz duruyodu şuan sarı dediğim far yenisinden daha temiz duruyo :D (50 tl fiyatı var)

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk4
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2009, 15:30:32 »
bende temizletecektim sasmazda ama kaportacımda uzay kasa bi vectra vardı ve sahibi beni cagırıp arabanın yanına götürdü yerdeki farları gösterip 1ay kadar once bende temizletmiştim dedi simdi degistiriyorum dedi bozulmus farlar.yan sanayisi 100lira orjinali 140 lira bu farın benimde suan biri yenı biri eski param olmasını bekliyolar zavallılar

Çevrimdışı zaferg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2009, 10:04:16 »
Yanıtlarınıza teşekkür ederim. Burak'ın yazdıkları ürküttü. Bir süre bekleyebilecek bir uygulama...
Ama ayrı başlık açmayı hakkediyor değil mi?  :)