Gönderen Konu: Golf Mk1 Krom Tamponlar...  (Okunma sayısı 35305 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf Mk1 Krom Tamponlar...
« Yanıtla #42 : 28 Aralık 2009, 20:28:49 »
benim tam anlamadığım konu var jant olayında jantlar erşan abinin mi ? sana kullan diyemi vermiş orasını tam anlamadım şimdi bu lafından sonra kafam karıştı ??? :-\

NOT : konu dağılıyor ama konuşulması gerekilen bir konu ;)

sedat hatırlarsan ben kaza geçirmiştim, jantın biri hasar aldı. düzelttirdim ama istediğim sonucu alamdım, e zaten amortisörler de bitti benim. 45 yanak lastikle zor oluyor diye erşan abidekileri aldım. ama birkan hem benim jantlara, hem erşan abidekilere talip oldu :) o bakımdan :p

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 28 Aralık 2009, 20:30:25 »
arabayı biran evvel toplamaklada iş bitmiyor adam gibi toparlamak var bende yeniden bir projeye başlamayı düşünüyorum hâla istediğim gibi olmadı ats klasik bulana kadarda projem hiç bitmeyecek :D
benim de bi alay eksiğim var erci. araba şu anda kaportada olcaktı benim işler bozulmasaydı..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 28 Aralık 2009, 20:31:53 »
sedat hatırlarsan ben kaza geçirmiştim, jantın biri hasar aldı. düzelttirdim ama istediğim sonucu alamdım, e zaten amortisörler de bitti benim. 45 yanak lastikle zor oluyor diye erşan abidekileri aldım. ama birkan hem benim jantlara, hem erşan abidekilere talip oldu :) o bakımdan :p

yap birkana bi kıyak sende  >:D o ne kadar aşağa çekiyorsa sende okadar fiyatı yükselt ;D :D  
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #45 : 28 Aralık 2009, 20:32:08 »
benim tam anlamadığım konu var jant olayında jantlar erşan abinin mi ? sana kullan diyemi vermiş orasını tam anlamadım şimdi bu lafından sonra kafam karıştı ??? :-\

NOT : konu dağılıyor ama konuşulması gerekilen bir konu ;)

Bendeki 13" leri istiyordu 1 hafta kadar kafamı şişirdi pazarlıkta, benim için makul olan bir fiyat vermiştim birkana lastikler ile beraber 5 adet ATS cup 300TL saç jant parasına nerdeyse... tamam abi alıcam dedi bana sonra ilker abisi bana mesaj attı birkan benim jantları alıcak vereyimmi dedi bende ver dedim çekildim aradan sonrası püsküllü mısır... Ben bu yüzden kendisine kızdım 2 tarafada alıcam deyip duruyor bizde haber bekliyoruz...  

Ha şimdi yanlış anlaşılma olmasın ben parça satıcısı değilim elimde 2 takım ats var ve 13" leri genelde kışın kullanıyorum yollar malum o yüzden satsamda olur satmasamda ama birkan kardeşimiz bana lazım satarmısın abi dedi olur dedim işin görülsün...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 28 Aralık 2009, 20:35:21 »
arabayı biran evvel toplamaklada iş bitmiyor adam gibi toparlamak var bende yeniden bir projeye başlamayı düşünüyorum hâla istediğim gibi olmadı ats klasik bulana kadarda projem hiç bitmeyecek :D

Erci bitmez nekadar projeye yeniden başlasanda sonradan gene biyerini beyenmessin... Ben 5 yıl artık elimi sürmeyecem sağı solu çizildi nazarlık deyip yutkunuyom (içim kan ağlasada) Ama bi loto yada piyango vurursa andım olsun şu forumda nekadar mk1 varsa hepsini avrupadaki mk1 ler gibi yapacam...  İlker söz senin arabaya VR6 swaplıyacam..

Yav topic salçalamak negüzelmiş yav ohh olsun birkan sonunda bizde kendinize benzettiniz...
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2009, 20:37:39 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 28 Aralık 2009, 20:36:26 »
Bendeki 13" leri istiyordu 1 hafta kadar kafamı şişirdi pazarlıkta, benim için makul olan bir fiyat vermiştim birkana lastikler ile beraber 5 adet ATS cup 300TL saç jant parasına nerdeyse... tamam abi alıcam dedi bana sonra ilker abisi bana mesaj attı birkan benim jantları alıcak vereyimmi dedi bende ver dedim çekildim aradan sonrası püsküllü mısır... Ben bu yüzden kendisine kızdım 2 tarafada alıcam deyip duruyor bizde haber bekliyoruz...  

Ha şimdi yanlış anlaşılma olmasın ben parça satıcısı değilim elimde 2 takım ats var ve 13" leri genelde kışın kullanıyorum yollar malum o yüzden satsamda olur satmasamda ama birkan kardeşimiz bana lazım satarmısın abi dedi olur dedim işin görülsün...

fiyat iyimiş abi hemde 5 adet biride isletme olur ohh ne güzel kesin ucuza düşürürüm diye düşünmüştür o yüzden ilkerden fiyat istemiştir birkan bu aynı benim annem bir melek film'indeki kapıcının babası gibi adam zortlasa doğal gaz diye satcak ;D :D adamın standart  lafı para para para >:D ;D ;D
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 28 Aralık 2009, 20:36:57 »
Erci bitmez nekadar projeye yeniden başlasanda sonradan gene biyerini beyenmessin... Ben 5 yıl artık elimi sürmeyecem sağı solu çizildi nazarlık deyip yutkunuyom (içim kan ağlasada) Ama bi loto yada piyango vurursa andım olsun şu forumda nekadar mk1 varsa hepsini avrupadaki mk1 ler gibi yapacam...

Sana katılıyorum abim bende her hafta loto oynuyorum çıksada bir şeyler yapsam benimde çamurluk ağızları mahfoldu biliyorsun :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 28 Aralık 2009, 20:39:11 »
ooooooooh :D  >:D

erci dodik tak, ben öyle yaptım :S

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 28 Aralık 2009, 20:41:19 »
yok içnde gizli kalacak ben rahat edemiyorum oyle saolsun amcam bir kaç parça verdi bana hediye bir kaç parça eksiğim var onları da bastırtacağım sanırım kimisinide forumdan satın alacağım kaput ve ön sac panel gibi arka çamurluk ağızını bastırtmayı düşünüyorum ;) sonra güzel bir torpido ve yan cam sıyırıcıları kalıyor birde spor amortisör ondan sonra kaş ve kısa lipte takdımmı kaporta boya olacak kaporta pendikte argon kaynak düşünüyorum boyada hediye olacak bir abimden :D

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 28 Aralık 2009, 20:44:17 »
yok içnde gizli kalacak ben rahat edemiyorum oyle saolsun amcam bir kaç parça verdi bana hediye bir kaç parça eksiğim var onları da bastırtacağım sanırım kimisinide forumdan satın alacağım kaput ve ön sac panel gibi arka çamurluk ağızını bastırtmayı düşünüyorum ;) sonra güzel bir torpido ve yan cam sıyırıcıları kalıyor birde spor amortisör ondan sonra kaş ve kısa lipte takdımmı kaporta boya olacak kaporta pendikte argon kaynak düşünüyorum boyada hediye olacak bir abimden :D

Uzun Lip te benden olacak + Güzel bi bakım. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 28 Aralık 2009, 20:45:06 »
 ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2009, 20:45:51 »
Uzun Lip te benden olacak + Güzel bi bakım. ;)

Ben sana takacam uzun lip merak etme.. :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 28 Aralık 2009, 20:47:56 »
Ben sana takacam uzun lip merak etme.. :)
off  :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 28 Aralık 2009, 20:53:33 »
Bu arada bütün arkadaşlardan özür diliyorum Erşan abim önemli olan topic in salça olması değil yeterki ortada anlaşılmak istenilen nokta bulunsun hiç demiyeceğim,konu silinsin veya konu salata olmuş diye durumları şöyle izah ediyim;

Erşan abim senin jantlarını alıcaktım pazarlık sünnettir dedim belki 270 felan yaparımda 20 liralıkta arabaya bişey alırım dedim, fakat arada babam var şöyle bir u dönüşü yapınca,13 jant performanstan biraz kayıp olur dediği için Erşan abiye mesaj atıcaktım ama Erşan abi mesajlarıma cevap vermediği için söylemeye açıkçası utandım,Sonra İlker abiyle anlaştık yaptık pazarlığımızı fakat,benim heycanım ve acemiliğim yüzünden İlker abiylede anlaşamadık,Fakat şimdi İstanbula gelecekmiş o yüzden bi ricada bulunmuştum kargo işinde anlaşamadığımız için fakat cevap gelmeyince başak bişey demedim...

İlk olarak canımdan çok sevdiğim Sedat abime,Gökhan kardeşime ,Ercihan abime ve Çağlar abime selamlarını yolluyor ve yardımları  için onlara çok çok teşekkür edeyorum...

Erşan abi ve İlker abi yaptığım acemilikten başka bir şey olmadığını biliyorum ve Bu 2 abimdende çok çok özür diliyorum

Hayırlı akşamlar, Hayırlı forumlar... :)
Kılıçoğlu Garage.