Gönderen Konu: Golf Mk1 Krom Tamponlar...  (Okunma sayısı 35298 defa)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf Mk1 Krom Tamponlar...
« Yanıtla #28 : 28 Aralık 2009, 19:04:57 »
Neyse abi durumu söyledim aynen Konu Güncel...

ok .  hani birisi göndercekti o ne oldu peki ???
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 28 Aralık 2009, 19:24:02 »
270 TL ye demir tampon bulmuşun pahalı diyosun birkan.. Bana bile satarsan alırız diyen okadar çok hastası varki en son 600TL teklif aldım sahibinden sitesinde.. Bence ısrar etme değerli tampon bunlar üretimide yok artık...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 28 Aralık 2009, 19:32:57 »
270 TL ye demir tampon bulmuşun pahalı diyosun birkan.. Bana bile satarsan alırız diyen okadar çok hastası varki en son 600TL teklif aldım sahibinden sitesinde.. Bence ısrar etme değerli tampon bunlar üretimide yok artık...

abi birkanla şimdi konuştum fiyat değişmiş öyle dedi ;) iki katının € fiyatı hesapla ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 28 Aralık 2009, 19:59:34 »
 Valla normaldir birkanla alışveriş yapmaya kalkarsan mecbur ya satmaktan vazgeçersin yada fiyatı yükseltirsin... 

Eğer bu mantığı ile devam ederse mk1 den kendini soğutacak ve hiçbişey alamayacak o araca... Burda abileri kardeşleri olan parçaları söylüyor düzgün fiyat veriyor o halal dır dır dır pazarlıkla uğraşıyor..

Ben şahsen MSN den engelledim kendisini :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Aralık 2009, 20:07:48 »
bana da jant ve lastiklerle ilgili bin tane mesaj attı. en olacak şeyleri söyledim, ama hala daha fazlasını istemeye devam etti. en son istanbula gelecegimi duyunca bana arabanın bagajında getir diye tutturdu, mumkun olmadıgını defalarca soyledim, ama hala aynı konuda ısrarcı..

birkandan cok feci tuccar olur..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Aralık 2009, 20:10:26 »
Valla normaldir birkanla alışveriş yapmaya kalkarsan mecbur ya satmaktan vazgeçersin yada fiyatı yükseltirsin...  

Eğer bu mantığı ile devam ederse mk1 den kendini soğutacak ve hiçbişey alamayacak o araca... Burda abileri kardeşleri olan parçaları söylüyor düzgün fiyat veriyor o halal dır dır dır pazarlıkla uğraşıyor..

Ben şahsen MSN den engelledim kendisini :)

iyi ve ucuz parçalar almak istiyor tabi oda biraz zor , ilk arabası olduğundan ve genç olduğundan böyle abi ama pazarlığı böyle yapması bence güzel gelecek için iyi ben şahsen pazarlık yapamam pek , hemen hemen hiç gibi o da kötü birşey kazıklanıyorum hep  :(  ( bu bana => :t ) birde şuda var bence okuduğu için yeterli bir parası yok birazda para babasının elinde olan birşey babası belli bir limit koyuyor ona göre davranıyor benim anladığım bu ??? ama inş. arabayı adam gibi toplar kazasız belasız biner

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 28 Aralık 2009, 20:12:57 »
bana da jant ve lastiklerle ilgili bin tane mesaj attı. en olacak şeyleri söyledim, ama hala daha fazlasını istemeye devam etti. en son istanbula gelecegimi duyunca bana arabanın bagajında getir diye tutturdu, mumkun olmadıgını defalarca soyledim, ama hala aynı konuda ısrarcı..

birkandan cok feci tuccar olur..

buna yardım edicezki vw mk1 canlansın ve birkanın hayalleri ve onun gibi birçok kişinin hayalleri gerçek olsun bazen olmucak şeyleri istiyor ama gene söylüyorum gençlik :) . son lafına katılıyorum fena tüccar ve pazarlamacı ( satış elemanı ) olur bundan  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Aralık 2009, 20:16:14 »
 İşte burda hata yapıyor sedat para konusunda kendisi sorumlu değilse hiçkimseye söz vermemesi gerek kaldıki forumda satılık ilanlarında çoğu parçanın makul bir fiyatı var ve bizlerde genelde bu fiyatlardan satın alıyoruz çünki piyasası bu haaa pazarlık her alışverişte olur ama 300 tl değerinde bulması zor olan ve hakkatende uygun bir fiyat verilmiş ürüne sen 200 e bırak dersen ve tamam alıcam şu gün deyip her seferinde gene pazarlık yaparsan bu satıcı için kötü bir izlenim oluşturur ve alıcıya karşı hiçbir güven bırakmaz...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Aralık 2009, 20:19:19 »
İşte burda hata yapıyor sedat para konusunda kendisi sorumlu değilse hiçkimseye söz vermemesi gerek kaldıki forumda satılık ilanlarında çoğu parçanın makul bir fiyatı var ve bizlerde genelde bu fiyatlardan satın alıyoruz çünki piyasası bu haaa pazarlık her alışverişte olur ama 300 tl değerinde bulması zor olan ve hakkatende uygun bir fiyat verilmiş ürüne sen 200 e bırak dersen ve tamam alıcam şu gün deyip her seferinde gene pazarlık yaparsan bu satıcı için kötü bir izlenim oluşturur ve alıcıya karşı hiçbir güven bırakmaz...

katılıyorum.. başımıza gelenler aynı..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Aralık 2009, 20:20:13 »

orası doğru abi .... :-X :saygılar

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Aralık 2009, 20:23:35 »
katılıyorum.. başımıza gelenler aynı..

benim tam anlamadığım konu var jant olayında jantlar erşan abinin mi ? sana kullan diyemi vermiş orasını tam anlamadım şimdi bu lafından sonra kafam karıştı ??? :-\

NOT : konu dağılıyor ama konuşulması gerekilen bir konu ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 28 Aralık 2009, 20:25:17 »
 Birkan duy sesimizi... Bak burda konuşuyoruz kızmaca yada darılmaca yok... Madem mk1 sevdan var acele etmeyeceksin otur oturduğun yerde herşeyi zamana bırakacaksın harçlıklarını biriktireceksin zamanı geldimi en güzelini en uygun fiyata bulursun... Ama acele edersen bu işlerde hüsrana uğrarsın...

Bizde mk1 aldık ama herşey istediğimiz gibi hemen gerçekleşmiyor şahsen ben 3 yılda istediğim sonuca varabildim yeri geldi istediğim malzemeyi 1 yıl aradım yeri geldi istediğim parçayı hemen buldum ama fiyatı uçuktu başka bahara erteledim o yüzden herşey zamanla oluyor daha yaşın genç(Bizde genciz) daha neler çıkar önünene. :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 28 Aralık 2009, 20:27:14 »
Birkan duy sesimizi... Bak burda konuşuyoruz kızmaca yada darılmaca yok... Madem mk1 sevdan var acele etmeyeceksin otur oturduğun yerde herşeyi zamana bırakacaksın harçlıklarını biriktireceksin zamanı geldimi en güzelini en uygun fiyata bulursun... Ama acele edersen bu işlerde hüsrana uğrarsın...

Bizde mk1 aldık ama herşey istediğimiz gibi hemen gerçekleşmiyor şahsen ben 3 yılda istediğim sonuca varabildim yeri geldi istediğim malzemeyi 1 yıl aradım yeri geldi istediğim parçayı hemen buldum ama fiyatı uçuktu başka bahara erteledim o yüzden herşey zamanla oluyor daha yaşın genç(Bizde genciz) daha neler çıkar önünene. :)

sonuna kadar katılıyorum  ;) :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 28 Aralık 2009, 20:27:45 »
arabayı biran evvel toplamaklada iş bitmiyor adam gibi toparlamak var bende yeniden bir projeye başlamayı düşünüyorum hâla istediğim gibi olmadı ats klasik bulana kadarda projem hiç bitmeyecek :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin