Gönderen Konu: golf gti 16 v vs civic hb vti  (Okunma sayısı 7980 defa)

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Ynt: golf gti 16 v vs civic hb vti
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2009, 09:04:00 »
Uzun dönem abi valla en çok arabamdan bide hakkını yemeyim sözlümden ayrı kalmak koyacak ama ne yapalım yapıp gelcez hayırlısıyla.  :) Geliyim zaten bu arabayı şahlandırcam hayırlısıyla şu hondacıların alayına ayar oluyorum.  :bekleriz:  :D

Çevrimdışı G.T.I

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2009, 23:19:37 »
Bakalım abi hayırlısıyla bi gidiyim 5'inde teslim olucam Isparta merkez olarak belirlendi birliğim.Eğer yolun düşerse kesin gel abi.  ;) Askerden dönüşe son susturucu birebir supersprint bulabilirsem ahhh ahhh orjin son susturucu çok boğuyor arabayı.  :( Görüşmek üzere.

ooooo.Antalya Isparta arası çok yakın mutlaka ziyarete gelirim Cem. hele gel sen bi. çarşılarda Antalyadayız desene:)))) numaramı al yanına gelince mutlaka ara. ben seni bulurum. ısparta bizim mıntıkada..

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2009, 11:02:05 »
ooooo.Antalya Isparta arası çok yakın mutlaka ziyarete gelirim Cem. hele gel sen bi. çarşılarda Antalyadayız desene:)))) numaramı al yanına gelince mutlaka ara. ben seni bulurum. ısparta bizim mıntıkada..
Tamam abicim çok sağol valla zaman nasıl geçecek diye kara kara düşünüp duruyordum.  :) Şeytan gıdıklıyor arabayıda götür diye valla  >:D Tamam numaranı bi kağıda yazarım abi mutlaka ararım sende yolun düştükce gelirsin.Allah rağzı olsun.  :)