Gönderen Konu: Polo 6n Koltuk Kılıfı  (Okunma sayısı 12741 defa)

Çevrimdışı k0d3r

• Profili Görüntüle
Polo 6n Koltuk Kılıfı
« : 17 Kasım 2009, 12:15:17 »
Arkadaşlar merhaba,

Aracım 98 model beyaz renk hb polo. Koltuk kumaşları koyu gri ve çok yıprandı.
Özellikle sürücü koltuğunun kenarlarında iyice yırtılma ve açılmalar başladı. Koltuk kılıfı düşünüyorum. 6N için ne önerirsiniz. Şu internette ve piyasada hazır paket olarak satılan kılıflar benim araca uyar mı. Yoksa özel diktirtmek mi gerekir (Ki bu biraz tuzlu oluyor heralde) Önerebileceğiniz hazır kılıf ya da Ankara da tavsiye edebileceğiniz yer var mı?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n Koltuk Kılıfı
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2009, 16:02:51 »
oradan buradan alınan hazır kılıflar olmuyor.  ben geçen hafta benimkine aldım. 80 tl tuttu. ama çok kaliteli. adam transporter da da bu kumaşdan var dedi. ankara büyük sanayide . batıkent carefour un arkasında. adres ini de vereyim ama adres arabanın torpido gözünde. akşam yazarım.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı serkan_89

• eski adı:mc_serkan_126
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2009, 16:09:37 »
http://urun.gittigidiyor.com/KOLTUKKILIFTAKIMIMUKEMMELOTESISOKFIYAT_W0QQidZZ22062185                                                               FİYAT    =    36 TL

http://urun.gittigidiyor.com/Oto-Koltuk-Kilifi_W0QQidZZ21913173
                                          FİYAT    =    80 TL

http://urun.gittigidiyor.com/D-Kilifi-Kemer-Sunger-Koltuk-Kilifi-3-lu-100165_W0QQidZZ21014055
                                          FİYAT    =    80 TL

http://urun.gittigidiyor.com/ModaCarCeplikli-AIRBAG-Uyumlu-Oto-Koltuk-Kilifi_W0QQidZZ21148995
                                          FİYAT    =    53 TL
ben 3. linkteki ürünü 1 sene önce almıştım. 2. gün kargo kapıma kadar getirmişti.. piyasada fiyatlar 80-90 dan başlıyordu. ozamanlar 46 liraya almıştım. ama ölçüsü bizim arabalaa göre hafif bol. takarken iyi gerdirmek lazım
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2009, 16:12:21 Gönderen: serkan_89 »

Çevrimdışı k0d3r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2009, 16:55:12 »
oradan buradan alınan hazır kılıflar olmuyor.  ben geçen hafta benimkine aldım. 80 tl tuttu. ama çok kaliteli. adam transporter da da bu kumaşdan var dedi. ankara büyük sanayide . batıkent carefour un arkasında. adres ini de vereyim ama adres arabanın torpido gözünde. akşam yazarım.

Hocam teşekkürler, adresi bekliyorum.
Bu arada bu bahsettiğiniz hazır kılıf değil herhalde kendiniz diktiriyorsunuz orada değil mi?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2009, 18:50:00 »
hayır hazır kılıf ama tam oturuyor. üstteki linklerden ikinciye benziyor.  sağında solunda kadın pedi gibi kanat yapmışlar, adamın sırtını kavrıyor oturunca. süngeri çok yumuşak. kumaşı kolay temizleniyor. ilk aldığım gün kirlendi hemen halı köpüğü ile sildim gitti. yarın resmini çekerim nasip olursa.

cihan oto döşeme. yeni başkent oto sanayi 1765. sok. batıkent.  tel 278 36 43 .         0545 642 31 91.
istanbul yolundan şaşmaza dönen kavşakta, şaşmaza değil sağa dönüyorsun yani başkent sanayine. hemen ilk sağa giriyorsun. o yolu takip ediyorsun. yolun bittiği yerde sola dönüp  sonra ilk sağdaki küçük yola giriyorsun. o yolun  solunda. adamı ara o da tarif eder :)

bana 125 dedi pazarlıkla 80e aldım. iyi pazarlık et.  geçen hafta sizden yeşil polo sahibi biri almış o tavsiye etti dersin. adamla samimiyetim yok reklam olmasın yani  ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2009, 19:07:06 »
ben döşememi kendim yaptım bende model makinacılık var ama döşemecilik yoktu bi gün canım sıkıldı ve söktüm döşemeleri sonra gittim çok güzel bi kumaş aldım siyah kestim biçtim ölçtüm diktim,sonrada köşelere  kırmızı çift dikiş yaptım spor görünsün die.. gören döşemeci vay be diyo
eğer döşemeci yapsaydı 600 tl tutuyodu kendim yaptım 80 tl gibi bişiye maal oldu tavanımıda kendim kapladım onuda 120 ye filan maal ettim ona çok bally gitti bilginize  ;)
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2009, 19:08:17 Gönderen: sossi »
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp