Gönderen Konu: Karar veremiyorum arkadaşlarım, fikirlerinize güveniyorum...  (Okunma sayısı 2426 defa)

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
Arkadaşlar bende 99 Polo var hatta geçenlerde arızalanmıştı hatırlarsınız. 1000 tl masraf ettim ve gerçekten içim yandı. Bu kadar masrafın üstüne babam da arabayı değiştirmenin iyi olacağını söyledi. Abimde 2006 Leon 1.6 Stylance var. Onu alabilirim. Araba gerçekten çok yakışıklı ve full+full yani. Öte yandan Polo'nun herşeyine hastayım. Ama masraflardan ve uğraşmaktan korkuyorum. Sadece mekanik masraflarla bitmiyor kaporta işlemleri de başlar bi kaç sene sonra.

Size sorum şudur ki; Polo'nun ilerleyen zamanlarda masrafları çok artar mı? Özellikle kaporta işçiliği ne kadara mal olur? Yada bırak kardeşim al Leon'u canavar gibi bin mi dersiniz?

Lütfen fikir belirtin. Çok teşekkürler :)

Bu da arabam;

http://www.vwtr.net/forum/buda-benim-polom-vd-4399-6-yil-sonra-yeniden-t8320.0.html
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Karar veremiyorum arkadaşlarım, fikirlerinize güveniyorum...
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2009, 23:01:50 »
10 yaşındanda araba seninle yaşamaz tanıdıktan temiz araç almak çok iyi olur. Leon Golf platformundadır. Polonun Leon a çok az ucuz parça teker ve kolay parktan başka hiç bir üstünlüğü yok.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2009, 23:12:17 »
tanıdıkdan araba almak mantıklı.  sonuçta seat da vw grubundan.  renault ya da fiat alacam deseydin kesinlikle alma derdik ama seat farklı.  bence arabaya çok da bağlanmak iyi birşey değil.  :tamamdir
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2009, 18:03:51 »
İmkanın varsa değişmek mantıklı tabi..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..