Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3154841 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #1750 : 06 Ocak 2008, 00:51:22 »
kafan rahatlamıştır hayırlı olsun bakımlar.benimde bir sıra gidip yağı,flitreyi felan değişip ufak bi genel bakım yapmam,az ilgilenmem lazım dostumla bu sıralar soğuk duruyor fazla ihmal ettik sanırım.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1751 : 07 Ocak 2008, 09:17:04 »
Uzun zamandır fırsat bulamamıştım dün arabayı güzelce temizledim , yıkadım cila ve boya koruyucu waxladım cıncık gibi oldu(adana deyimidir cam gibi).Biraz zamanımı aldı ama 5-6 ay idare eder nasılsa.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1752 : 07 Ocak 2008, 09:34:48 »
Komple periyodik bakım yapıldı.Yağı, 4 filtresi, bujileri, antifirizi,boğaz kelebeği temizlik ve adaptasayonuna kadar :) Cenk abiden aldığım brembo fren disklerini taktık, ön ve arka balataları lucas ile değiştirdik.V kayışının bilyası bozulmuştu o değişti, kayışın kendisi değişti, sağ rot başı,sağ salıncak, sol rot başı değişti.Silindir üst  kapağı açıldı, contası erimişti ona yeni conta ve kısmi temizliği yapıldı.Ön silecekleri değişti.bütün sigortalar yenileri ile değiştirildi... daha ne olsun :)Heee birde İlkbaharda komple büyük işlemler başlıyor bunun müjdesi verildi:)

tam satın almalık olmuş. sun roof varmıydı sende oğuz?

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #1753 : 07 Ocak 2008, 23:52:08 »
Kaporta boya işlemleri için servise bıraktım.
-Oğuz hangi conta değişti en üsttekimi aradakimi?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1754 : 07 Ocak 2008, 23:55:02 »
tam satın almalık olmuş. sun roof varmıydı sende oğuz?
:) evet abi var.Ya itecekler sess yapmaya başladı baya keyfimi kaçırıyor.hiç zorlamıyorum motoru son zamanlar.Bahar geldimi sekman yicek o zamana kadar bir sorun çıkarmaz umarım...
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1755 : 07 Ocak 2008, 23:56:05 »
Kaporta boya işlemleri için servise bıraktım.
-Oğuz hangi conta değişti en üsttekimi aradakimi?
abi üstteki değişti, o da bulamadık contayı ısıya dayanıklı sıvı conta çekildi
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1756 : 08 Ocak 2008, 11:08:48 »
e bahara kadar beklerim ben sorun değil :)
yap bitirde ben alırım senin arabayı :D

Çevrimdışı djtiko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1757 : 08 Ocak 2008, 11:10:36 »
ooooo bugün degil de pazar günü çok şey yaptım  :D tesko yaptık kankamla..üzerinde eski filmler vardı onları söktük falan filan... :tamamdir :sevgi:
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1758 : 08 Ocak 2008, 11:20:22 »
dün geceee ufaktan bi sürtme olayı yaşadım  :-[  :'(   tamponun sol köşesini duvara sürtdüm...  :'( başıma neler geldi yaa şu zaman kadar inanmak istemiyorum ama nazar değiyor sanırım 3 kuruşluk arabaya... inat ettim yaptırmıyacam... :-[
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1759 : 08 Ocak 2008, 11:38:41 »
Ya deniz olan tampon olsun bea kardeşim.Bak sende sigorta işindesin, bende eksper yardımcısıyım.Az çok biliosundur ne araçların geldiğini ne kazalar olduğunu, ki biz bunlara istanbulda yaşamamıza rağmen 40 yılda bir rast geliriz yoldaki vatandaş olsak.O yüzden sıkma canını cana gelmesin diyelim geçer gider hallolur bi şekilde :)

Çevrimdışı djtiko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1760 : 08 Ocak 2008, 12:00:59 »
geçmiş olsun olur böyle ufak tefek sorunlar...saglık olsun herşeyden önce..
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1761 : 08 Ocak 2008, 12:26:01 »
Ya deniz olan tampon olsun bea kardeşim.Bak sende sigorta işindesin, bende eksper yardımcısıyım.Az çok biliosundur ne araçların geldiğini ne kazalar olduğunu, ki biz bunlara istanbulda yaşamamıza rağmen 40 yılda bir rast geliriz yoldaki vatandaş olsak.O yüzden sıkma canını cana gelmesin diyelim geçer gider hallolur bi şekilde :)

haklısın kardeşim neler gördükk neler geçirdikk sende bizdensin demek ki :) canı sıkılıyor insanın elinde diil haksızmıyım.. amann dedim zaten nazar boncugu olsun arabanın :D :D
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1762 : 08 Ocak 2008, 12:48:21 »
Öyle can sıkar tabi.Valla benimde kırmızı polom olsa ben daha çok ağlardım emin ol :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1763 : 08 Ocak 2008, 12:52:36 »
e bahara kadar beklerim ben sorun değil :)
yap bitirde ben alırım senin arabayı :D

hayırlısı olsun diyelim abi ama daha borcu bitmedi :)