Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155419 defa)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #9758 : 24 Eylül 2012, 23:22:06 »
Direksiyonu sedef kaplama, arabayı gerçekten çok basit gösteriyor. Sökmekle iyi yapmışsınız  :tamamdir

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9759 : 25 Eylül 2012, 13:31:05 »
Ayı ya çarptım  :o bildiğim boz ayı yaa şaka gibi sabahın en karanlık olduğu an çamlıkların arasından fırladı maalesef arka bacağından yakaladık hayvanı  :(

şoför kapısının boyası atmış, burdan kaportanın sağına soluna 2 karış macun çekip üstünü boyayan kaportacıya sesleniyorum : senin yapacağın işin ben ...............
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2012, 13:42:01 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9760 : 25 Eylül 2012, 13:59:47 »
Ayı ya çarptım  :o bildiğim boz ayı yaa şaka gibi sabahın en karanlık olduğu an çamlıkların arasından fırladı maalesef arka bacağından yakaladık hayvanı  :(

şoför kapısının boyası atmış, burdan kaportanın sağına soluna 2 karış macun çekip üstünü boyayan kaportacıya sesleniyorum : senin yapacağın işin ben ...............

geçmiş olsun
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #9761 : 25 Eylül 2012, 14:07:14 »
geçmiş olsun

Ankara dikkat!!! önce H.Ali sonra Salih abi.. ???
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9762 : 25 Eylül 2012, 14:22:07 »
Ayı ya çarptım  :o bildiğim boz ayı yaa şaka gibi sabahın en karanlık olduğu an çamlıkların arasından fırladı maalesef arka bacağından yakaladık hayvanı  :(

ayıyı nerde buldun da vurdun salih  ;D

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9763 : 25 Eylül 2012, 14:40:55 »
geçmiş olsun
ayıyı nerde buldun da vurdun salih  ;D

sağolun abiler, çamlıdereden çıktım otoyola, o arada denkgeldi :D direk anam oneydi gı moduna bağladım ayı beni mıçırttı :) bi verilmiş sadakamız daha varmış, ortalıca girmedik hayvan arabanın altına veya üstüne çıkmadı.

anlamıyorum agalar anlatayım bide siz kafa yorun : 80-90 arası hızla gidiyorum, ayı sağımdan koşarak çıkıyor, tamponun sol ön köşesi ayının arka sol bacağına çarpıyor.. tamponda yada çamurlukta hiç birşey yok, kapıda kasıntı yok, ama kapının boyası alttan dökülmüş üstten çatlamış ??? bu nası iş la ayı o acıyla dönüp bize pençemi attı? hadi frene asılınca hız düşsünde 50ye 40a düşsün ayı pençesini saatte kaç km/h ile sallıyo yahu. dahada garibi benim arabanın frenlerde çekme var, bu tarz ani frenlemelerde arkayı sağa atıyor. o kapıya nası çarptı bu hayvan  :-\

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9764 : 25 Eylül 2012, 14:42:12 »
Ankara dikkat!!! önce H.Ali sonra Salih abi.. ???
hasandan değilse daha pazartesi sabahı kavga ettiğimiz adamı yazmadım bile.. bi golfe 24 saat içinde 2 ayı çok ya  :D onada çarptım

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #9765 : 25 Eylül 2012, 15:52:52 »
sağolun abiler, çamlıdereden çıktım otoyola, o arada denkgeldi :D direk anam oneydi gı moduna bağladım ayı beni mıçırttı :) bi verilmiş sadakamız daha varmış, ortalıca girmedik hayvan arabanın altına veya üstüne çıkmadı.

anlamıyorum agalar anlatayım bide siz kafa yorun : 80-90 arası hızla gidiyorum, ayı sağımdan koşarak çıkıyor, tamponun sol ön köşesi ayının arka sol bacağına çarpıyor.. tamponda yada çamurlukta hiç birşey yok, kapıda kasıntı yok, ama kapının boyası alttan dökülmüş üstten çatlamış ??? bu nası iş la ayı o acıyla dönüp bize pençemi attı? hadi frene asılınca hız düşsünde 50ye 40a düşsün ayı pençesini saatte kaç km/h ile sallıyo yahu. dahada garibi benim arabanın frenlerde çekme var, bu tarz ani frenlemelerde arkayı sağa atıyor. o kapıya nası çarptı bu hayvan  :-\
Çok geçmiş olsun..
Das Auto..

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #9766 : 25 Eylül 2012, 22:56:56 »
Bugun en sonunda ayarladık sagolsun bi arkadaşım Ruse'den Sofya'ya gelmiş gezmeye gelmişken benim kumandadan cam kaldırma indirme muhabbetini de ayarladı.. ;)
Artık camlarımız kumandadan kapanıp açılıyor.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9767 : 25 Eylül 2012, 23:02:50 »
frenlerinde sapma var salih, bi frenciye gidip sapmayı ölçtür, onlar ne yapacağını bilirler

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #9768 : 25 Eylül 2012, 23:10:11 »
frenide yaptırmıştın be abi :( çok geçmiş olsun gülsemmi ağlasam mı bilemedim

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9769 : 26 Eylül 2012, 02:30:46 »
yarın coiloverlarımı istemeyerek söküyor orjinal'e dönüyorum sebebi babam arkadaşlar kullanamıyor basık araç yapıcak bişi yok adamın mk6 jetta'sı var binmiyor benim arabamı kullanıyor deliriyorum  ???  :-\

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9770 : 26 Eylül 2012, 09:16:36 »
Çok geçmiş olsun..
frenlerinde sapma var salih, bi frenciye gidip sapmayı ölçtür, onlar ne yapacağını bilirler
frenide yaptırmıştın be abi :( çok geçmiş olsun gülsemmi ağlasam mı bilemedim

çok sağolun, Allah beterinden korusun cümlemizi. alper limitörde bi ince ayar kaldı hasanali nin dediği gibi arabayı aldıktan sonraki ilk iş frenciye gitmek oldu  :tamamdir limitörün ayarı tam olmamış ankaraya gelince devam artık..

ben gülüyorum artık hasan, bahtsız bedevi gibiyim ayıyı bile buldum :D kapıya pençe atmış hayvan, başka türlü o kapının zedelenmesine imkan yok  :t
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 09:26:30 Gönderen: salihsefa »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9771 : 26 Eylül 2012, 09:53:17 »
çok sağolun, Allah beterinden korusun cümlemizi. alper limitörde bi ince ayar kaldı hasanali nin dediği gibi arabayı aldıktan sonraki ilk iş frenciye gitmek oldu  :tamamdir limitörün ayarı tam olmamış ankaraya gelince devam artık..

ben gülüyorum artık hasan, bahtsız bedevi gibiyim ayıyı bile buldum :D kapıya pençe atmış hayvan, başka türlü o kapının zedelenmesine imkan yok  :t
aga ayı nerde bu arada ? veteriner filan çağırdınız mı ?