Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155535 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #9338 : 24 Mayıs 2012, 11:40:36 »
MAF sensörünü Yağsız contac sprey ile temizledim  :tamamdir Dirübütör kapağı ve tevzi makarası küflerinden temizlendi ama yenisini takmak istiyor.. Kapağı açmışken disrübütörümüzün içine birazcık WD-40 sıktım Faydasını gördüm :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9339 : 24 Mayıs 2012, 14:27:16 »
Geçen gece polisler tarafından durduruldum  :-[ Yüksek seste musicden ceza yazıcaklardı allem ettim kallem ettim yazdırtmadım sonra önde plaka yok diye yazıcaklardı Bursa'da kopardılar yeni plaka çıkarttım Almanya'dan orjinal plakalığı geliyo dedim ona da yazmadılar bu seferde muhabbete başladık bu nasıl araba falan da filan diye 2 saat muhabbet ettik az kaldı memurlardan birine satıyodum arabayı zorla satın almaya kalktılar  :D Neyse sonunda ceza yemedim ama sanırım topal taklidi yapınca acıdılar halime  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9340 : 24 Mayıs 2012, 14:43:03 »
Geçen gece polisler tarafından durduruldum  :-[ Yüksek seste musicden ceza yazıcaklardı allem ettim kallem ettim yazdırtmadım sonra önde plaka yok diye yazıcaklardı Bursa'da kopardılar yeni plaka çıkarttım Almanya'dan orjinal plakalığı geliyo dedim ona da yazmadılar bu seferde muhabbete başladık bu nasıl araba falan da filan diye 2 saat muhabbet ettik az kaldı memurlardan birine satıyodum arabayı zorla satın almaya kalktılar  :D Neyse sonunda ceza yemedim ama sanırım topal taklidi yapınca acıdılar halime  ;D

valla iyiymiş ya.bende geçen gün akşam  giderken o kadar aracın içinde o karanlıkta  gel senin aracı cımbızla bulup  durdursun. Bide olaya bak öndeki polis elinde fenerle içeriye bakıp kemeri bağlı görmeyince ekinine dönerek   işaret edip aha bi gaz geliyor dergibi durdurmaları yokmu  :) polis gelip daha inmeden plakayı alıp cezayı yazmaya başladı yani bizim inip topal taklidi yapmamıza bile fırsat vermedi ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9341 : 24 Mayıs 2012, 16:13:59 »
valla iyiymiş ya.bende geçen gün akşam  giderken o kadar aracın içinde o karanlıkta  gel senin aracı cımbızla bulup  durdursun. Bide olaya bak öndeki polis elinde fenerle içeriye bakıp kemeri bağlı görmeyince ekinine dönerek   işaret edip aha bi gaz geliyor dergibi durdurmaları yokmu  :) polis gelip daha inmeden plakayı alıp cezayı yazmaya başladı yani bizim inip topal taklidi yapmamıza bile fırsat vermedi ;D
Ben inerken emniyet kemerini özellikle gösterdim bak abi takılı falan diyerekten  :D Sol bilek sargıdayken arabadan inince koşarak geldi bi kere yanıma tehlikelideğil mi böyle kullanmak diye ''bak nerden ceza yazmaya çalışıyo ama yemezler'' bende dedim abi tiyatro bölümü okuyorum gerçekte kırık değil  >:D Polisler çakalsa bizde avcıyız ama illa bi gün toslayacaz bakalım  ;D

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9342 : 24 Mayıs 2012, 16:45:08 »
Ben inerken emniyet kemerini özellikle gösterdim bak abi takılı falan diyerekten  :D Sol bilek sargıdayken arabadan inince koşarak geldi bi kere yanıma tehlikelideğil mi böyle kullanmak diye ''bak nerden ceza yazmaya çalışıyo ama yemezler'' bende dedim abi tiyatro bölümü okuyorum gerçekte kırık değil  >:D Polisler çakalsa bizde avcıyız ama illa bi gün toslayacaz bakalım  ;D

hadi iyi yırtmışsında bizim burdakiler değil tiyatro ayağı kırık çıkık la gel durdurduya çakal çakmadan göndermiyor :D ha niye  önde hanım arkada baldız kardeşim derken artislik yapıyor e neymiş önde arkada kimsede em kemeri takılı değil şimdi 4 tane ceza yazsam diyor 300 tl diyor yine ben sadece sana yazayım demezmi? :saygılar  direk insaflı trafik polisi oynadı anliyacağın affettirdi guya, pilaka yabancı ondanmı durdurdun dedim yok dedi sana denk geldi dedi ya bi zoruma gitti tek başıma olsa önemli değilde anliyacağın niyeti aldımı anlatamıyorsun çakallara vurup geçiyor :t

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #9343 : 24 Mayıs 2012, 17:19:55 »

Ne ağız var sende ya az değilsin gökhan :D :D :D
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9344 : 24 Mayıs 2012, 17:28:05 »
Ne ağız var sende ya az değilsin gökhan :D :D :D

ergenliğin çogunu kaçak araba kullanan biri için az bile :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #9345 : 24 Mayıs 2012, 18:00:23 »

Bende kullandım 2 yıl onunla aynı yaştayım ama onun kadar ne boyum ne ağzım var.Direksiyon sınavına 3 gün kala kaza yapıp boyunun ölçüsünü alanlardanım ben.Adamdaki dil yılanı deliğinden çıkarır.
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9346 : 24 Mayıs 2012, 21:14:27 »
Yok be abi o kadarda değil  :) Ehliyetsiz kiralık arabayla İstanbul'a - Kütahya'ya - Bandırma'ya gittiğimi bilirim  2 sene muayenesiz gezdim bide üzerine sigorta falan bitikti araba zaten kendini belli ediyo iyi yine yakalanmadık bu zamana kadar  :)  Yeminle şimdi ehliyetim var arabamda zerre eksik yok (ön plaka hariç) ama daha çok korkar oldum yaş tutuyo ehliyet var sakal vs tamam ama nedense eskisinden daha çok korkuyorum polislerden emniyet kemersiz bakkala bile gitmiyorum o derece yani yaşlanıyo muyum Nizam abi sen söyle  :) Burak çene yapmak zorundasın polis seni ezmeye çalışıyosa diş göstericeksin ilk cezamı yediğimde polise kafa tuttumda ne oldu diş gösterdim sokak ortasında bağırdım polise kitlediler 99 TL'yi böyle alttan laf sokuyorum biraz da rol yapıyorum kurtarıyoruz paçayı bide küçük Emrah taklidi ohh mis  ;D Böyle anlattık ya kesin yarın öbürgün ceza yerim  :saskin:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9347 : 25 Mayıs 2012, 09:31:26 »
ajite etme olayı :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9348 : 25 Mayıs 2012, 09:46:37 »
hayırdır alpers3 arabana bişey mi yaptın konuyu inceliyon :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9349 : 25 Mayıs 2012, 10:04:15 »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle

Yunus EMRE

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9351 : 25 Mayıs 2012, 13:47:57 »
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ac%C4%B1tasyon
ben inci sözlüğe takıldığım için durum farklı oluyo abi  cccNizam Reizzz ccc  :D