Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155528 defa)

Çevrimdışı VosWoscu06

• I Love Germany Style Mk4 Bora...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #9016 : 18 Mart 2012, 07:22:16 »
tamam o zaman abi güzelce bide foto çekersin. :tamamdir :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9017 : 18 Mart 2012, 09:41:37 »
İç-dış komple  yıkadım yıkayıp piyasa yaptım  8)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9018 : 18 Mart 2012, 16:10:12 »
iç dış yıkandık üstüne bide teflon cila geçtik şimdi pırıl pırıl yatıyor.yemek molası verdim birazdanda fotolarını cekerim artık  :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9019 : 18 Mart 2012, 16:37:55 »
döşemeleri ve tavanı sonax döşeme temizleyicisi ile temizledim, cilasını attım, vinilleri de koruyucu ile tekrar sildim, dün yıkatmıştım bugün tozlanmış dıştan tozunu aldım sadece

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9020 : 18 Mart 2012, 16:46:09 »
H.G WORKS

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9021 : 18 Mart 2012, 16:56:46 »
döşemeleri ve tavanı sonax döşeme temizleyicisi ile temizledim, cilasını attım, vinilleri de koruyucu ile tekrar sildim, dün yıkatmıştım bugün tozlanmış dıştan tozunu aldım sadece

aynı sonax döşeme temizleyiciden bende almıştım bekliyorum, nasıl uygulayıp siliyoruz alper bunu? hepten yaymayalım kiri tavana
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9022 : 18 Mart 2012, 17:00:31 »
valla bende hazır ıslak mendil gibi ıslak havlular vardı, babam getirmişti, hani nemli diyeyim o derece ıslak, ama bildiğin havlu.

kirli olan yüzeye sıktım, elini korkak alıştırma rahatça sık, sonra biraz bastırarak kuvvet uygulayarak silince o yayılıyor zaten.ama bez ya da havlu ne kullanıyorsan temiz olmasına dikkat et, işte o zaman yayıyor kiri.ben 2 tane ıslak havlu harcadım

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9023 : 18 Mart 2012, 17:03:18 »
valla bende hazır ıslak mendil gibi ıslak havlular vardı, babam getirmişti, hani nemli diyeyim o derece ıslak, ama bildiğin havlu.

kirli olan yüzeye sıktım, elini korkak alıştırma rahatça sık, sonra biraz bastırarak kuvvet uygulayarak silince o yayılıyor zaten.ama bez ya da havlu ne kullanıyorsan temiz olmasına dikkat et, işte o zaman yayıyor kiri.ben 2 tane ıslak havlu harcadım

:tamamdir anlaşıldı tamam  :) temizleyip bakımını yapayım bi istanbul yapıp gelip peder beye vercem arabayı 1 ayım kaldı , motora devam  8) teşekkür ediyorum dostum  ;)
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 17:03:41 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9024 : 18 Mart 2012, 18:53:00 »
adana koçtaşdan philips spot on ultra aldım ve benımde torpido aydınlatmam oldu artık :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9025 : 18 Mart 2012, 19:48:49 »
kaç para kemal ben de alıcam torpido için ve ne renk ışık seçenekleri var
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 19:49:08 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9026 : 18 Mart 2012, 20:22:54 »
özgürüm sırf bunun için adanaya geldim arkadaşın yanına antepde bulamadım :D 37,99 verdim de rcd de aldım napcam bilmiyorum :D tek renk seçeneği beyaz led. ama dış kasa rengi seçenekleri var siyah beyaz kırık beyaz turanjj renkleri var ben sırıtmasın torpidonun içinde diye siyah renk aldım. osramında vardı dokunmatik ve dokunmatiği kolay değil onun için alınacaksa philips spot on oneriyorum ömürlük kullanılacak bir ürün. fakatt 3m bandı pek içime sinmedi en kısa zamanda plaka için kullandığım banttan kullanacağım.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9027 : 18 Mart 2012, 20:32:44 »
özgürüm sırf bunun için adanaya geldim arkadaşın yanına antepde bulamadım :D 37,99 verdim de rcd de aldım napcam bilmiyorum :D tek renk seçeneği beyaz led. ama dış kasa rengi seçenekleri var siyah beyaz kırık beyaz turanjj renkleri var ben sırıtmasın torpidonun içinde diye siyah renk aldım. osramında vardı dokunmatik ve dokunmatiği kolay değil onun için alınacaksa philips spot on oneriyorum ömürlük kullanılacak bir ürün. fakatt 3m bandı pek içime sinmedi en kısa zamanda plaka için kullandığım banttan kullanacağım.

fotosunu koyarmısınız?

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9028 : 18 Mart 2012, 20:46:41 »
fotosunu koyarmısınız?

abi sırf senin için survivor u bırakıp foto. çektim geldim :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9029 : 18 Mart 2012, 20:52:58 »
abi sırf senin için survivor u bırakıp foto. çektim geldim :D
survivor nedir usta ya allahtan behzat reisle aynı saatte değil yoksa hiç şansı yoktu.