Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155319 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #8596 : 17 Ocak 2012, 16:37:54 »
klimadan bahsediyorum kalfrden değill araba ısınıyo soguk üflemiyoo çık dene bende çok şaşırdırm ama klima çalışmıyo klima motoru dewre dısında kalıyoo

tamam anladım seni de, klima gayet de çalışıyor, kompresörün sesini duyabilirsin dışarıdan, soğuk üflemesini denemedim, ama sıcak ayarlarda,mesela 20 dereceye ayarlıda, araba eksi 8 derecede dışarda beklese de "klima" gayet çalışıyor.klima diyorum kalorifer değil

sabahları kaloriferi açsam da soğuk üflüyor zaten, ben sabahları hep klima kullanırım

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8597 : 17 Ocak 2012, 23:40:36 »
Dün gece kar sevinciyle arkadaşlarımla sanayide toplandık dükkanı açtık ateş yakıp oturduk içerde kar hiç durmadı eve dönerken yolda arabalar zar zor giderken mahalleye kadar sağ salim gittim çok şükür tam eve 50 metre kala otobüsün biri sağ taraftan kaya kaya üzerime geldi bende otobüse vurmamak için manevra yapınca olan oldu otobüsü milimetrik geçtim ama sol teker bankete çıktı  :-[ Sağ tarafta hiç bişey yok çok şükür lastik dönük bi vaziyette vurduğum için sol salıncak vs geriye doğru büküldü haliyle lastiği geriye yapıştırdı sol marpşiyel yerinden çıktı çamurluk çok az  şişip kapıyı kastırdı çok büyük bişey yok ama ucuz atlattık çok şükür arabadan indiğimden sinirimden şoka girdim otobüs şoförünü yakalasam kafasını vücudundan ayırıcak kıvamdaydım 2-3 tane genç yoldan geçiyodu yardım istedim arabayı iterek düzgün bi yere yanaştırdık ama sol lastik hiç dönmüyordu gece kızımı mecbur orda bıraktım gece uyuyamadım sürekli balkondan izleyip durdum sabah ta mahkemem vardı mahkemeden geldim babamla hemen işe koyulduk sol lastiği söktük krikoyu amortisör-çamurluk içi arasına yerleştirip kastırdık aks'ı biraz öne aldık stepnem 13 lastik olduğu için onu taktım gidişinde bi sıkıntı yok ama yinede sol lastik çok az bi farkla geride duruyor idareten takıp evimizin otoparkına getirdik çok şükür  :sevgi: Çok bi zarar yok sol alt salıncak değişicek eğer fark varsa aks kolu vs ayarlanıcak marpşiyel yerinden çıktı tekrardan takılabilir bi vaziyette o oturtulucak sol kapı+çamurluk çıtalarını çıkarttım başına bişey gelmesin diye 2 adet klipsi kırılmış elimde klips mevcut onları yenileyip tekrar çıtaları takıcam bide kapı ayarı yapılıcak  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8598 : 18 Ocak 2012, 01:03:23 »
Dün gece kar sevinciyle arkadaşlarımla sanayide toplandık dükkanı açtık ateş yakıp oturduk içerde kar hiç durmadı eve dönerken yolda arabalar zar zor giderken mahalleye kadar sağ salim gittim çok şükür tam eve 50 metre kala otobüsün biri sağ taraftan kaya kaya üzerime geldi bende otobüse vurmamak için manevra yapınca olan oldu otobüsü milimetrik geçtim ama sol teker bankete çıktı  :-[ Sağ tarafta hiç bişey yok çok şükür lastik dönük bi vaziyette vurduğum için sol salıncak vs geriye doğru büküldü haliyle lastiği geriye yapıştırdı sol marpşiyel yerinden çıktı çamurluk çok az  şişip kapıyı kastırdı çok büyük bişey yok ama ucuz atlattık çok şükür arabadan indiğimden sinirimden şoka girdim otobüs şoförünü yakalasam kafasını vücudundan ayırıcak kıvamdaydım 2-3 tane genç yoldan geçiyodu yardım istedim arabayı iterek düzgün bi yere yanaştırdık ama sol lastik hiç dönmüyordu gece kızımı mecbur orda bıraktım gece uyuyamadım sürekli balkondan izleyip durdum sabah ta mahkemem vardı mahkemeden geldim babamla hemen işe koyulduk sol lastiği söktük krikoyu amortisör-çamurluk içi arasına yerleştirip kastırdık aks'ı biraz öne aldık stepnem 13 lastik olduğu için onu taktım gidişinde bi sıkıntı yok ama yinede sol lastik çok az bi farkla geride duruyor idareten takıp evimizin otoparkına getirdik çok şükür  :sevgi: Çok bi zarar yok sol alt salıncak değişicek eğer fark varsa aks kolu vs ayarlanıcak marpşiyel yerinden çıktı tekrardan takılabilir bi vaziyette o oturtulucak sol kapı+çamurluk çıtalarını çıkarttım başına bişey gelmesin diye 2 adet klipsi kırılmış elimde klips mevcut onları yenileyip tekrar çıtaları takıcam bide kapı ayarı yapılıcak  :)
geçmiş olsun gokhan

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8599 : 18 Ocak 2012, 01:57:12 »
geçmiş olsun gokhan
Saol kardeşim  :tamamdir

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8600 : 18 Ocak 2012, 07:33:08 »

gecmıs olsun sana bısey olmamıs iyi ki

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8601 : 18 Ocak 2012, 07:36:55 »
çook geçmiş olsun gökhan  :-\

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8602 : 18 Ocak 2012, 08:23:31 »
geçmiş olsun  :(
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8603 : 18 Ocak 2012, 08:36:05 »
geçmiş olsun kızına paşam

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8604 : 18 Ocak 2012, 09:05:21 »
ben  birşey demiyorum otobüs şöförüne de kabahat bulma bence
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8605 : 18 Ocak 2012, 10:36:40 »
Eyvallah abilerim saolun bugün fiyat araştırması yapıcam alt takım olarak görünen bi salıncak değişmesi gerekli ama başka bişeylerde lazım mı ona da bakmam gerekicek  :-\ Nizam abi sırf senden korkuma yazmıycaktım ama  :-[

Çevrimdışı emresener

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8606 : 18 Ocak 2012, 10:42:15 »
bugun yenı araba aldım :D 2005 B5 passat 1.6 Exclusive 110binde kazasız boyasız.

Hayırlısı ile başlıycam yavaş yavaş ruhuna uygun olarak modifiye etmeye :D

B5.5 da pürüzler çıktı onu 1-2 ay erteledik. 98 vento aldım yeşil renkte :D
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8607 : 18 Ocak 2012, 10:45:26 »
Çok geçmiş olsun gökhan

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8608 : 18 Ocak 2012, 10:51:51 »
gökhan geçmiş olsun nazara geldi senin kız ...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8609 : 18 Ocak 2012, 11:06:30 »
ben  birşey demiyorum otobüs şöförüne de kabahat bulma bence

+1986 bruder