Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155034 defa)

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #7798 : 29 Ağustos 2011, 17:35:53 »
pasta cila, boya koruma, iç yıkama

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7799 : 29 Ağustos 2011, 20:56:54 »
kendisini iç dış temizledik, yıkadık güzelleştirdik, sonrada bindik :D

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7800 : 29 Ağustos 2011, 22:07:44 »
geçen günü hundai i 20 tampona hafif çarptı sinyalı kırdı birde ama hundai nerdeyse pert e cıkacaktı bu kadar curuk araba gormedım, bende sadece sinyal kırıldı bugun tampona lokal boya ile sinyalleri spor sinyaller ile değiştirdim bi güzel yıkattım üstüne birde cila çektim şimdi uyuyor :D

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7801 : 29 Ağustos 2011, 23:12:49 »
geçen günü hundai i 20 tampona hafif çarptı sinyalı kırdı birde ama hundai nerdeyse pert e cıkacaktı bu kadar curuk araba gormedım, bende sadece sinyal kırıldı bugun tampona lokal boya ile sinyalleri spor sinyaller ile değiştirdim bi güzel yıkattım üstüne birde cila çektim şimdi uyuyor :D

Geçmiş olsun.

vw'nin sağlamlığı insana güven veriyor
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #7802 : 30 Ağustos 2011, 02:58:22 »
Geçmiş Olsun.. Allah kimseye kaza-bela vermesin.. Allah Herkesi ama Herkesi Korusun..
Das Auto..

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7803 : 30 Ağustos 2011, 14:53:36 »
Sanırım o adam bie daha hyundai marka araç satın almaz  :D
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #7804 : 30 Ağustos 2011, 17:28:08 »
Sanırım o adam bie daha hyundai marka araç satın almaz  :D
Aklı varsa garanti almaz.. :D :D
Das Auto..

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7805 : 31 Ağustos 2011, 00:04:41 »
Geçmiş olsun.

vw'nin sağlamlığı insana güven veriyor
Geçmiş Olsun.. Allah kimseye kaza-bela vermesin.. Allah Herkesi ama Herkesi Korusun..
sağolun arkadaslar ..
allah herkezi kazadan  beladan korusun

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7806 : 02 Eylül 2011, 00:36:32 »
bir depo dizel yakıt aldım ve eskişehire gidip geldim aslında o benim için birşeyler yaptı yani :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7807 : 02 Eylül 2011, 02:35:13 »
Arkadaslar dedigim gibi 0 araba icin aracimi satiliga cikarmistim bu arabaminda vw olmasini isterdim ama kismet degilmis oyle denk geldi sartlarimizada daha cok uydugundan hyundai ye gecis yaptim ama tabiki herzaman volkwagen ..

Yeni aracim Hyundayi i20 troy  metalik siyah + aksesuarli 1.4 CRDi 75bg dolu modelidir hayirlisiyla haftaya teslim alicam.

Burdaki butun beni taniyan arkadaslarima haber vermek istedim vw olmasini cok isterdim ama olmadi iste kismet degilmis birdahakine insallah..   forumda olmaya sorun olmayacagi taktirde herzaman devamEtmek isterim .  SAYGİLAR
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7808 : 02 Eylül 2011, 09:40:02 »
Arkadaslar dedigim gibi 0 araba icin aracimi satiliga cikarmistim bu arabaminda vw olmasini isterdim ama kismet degilmis oyle denk geldi sartlarimizada daha cok uydugundan hyundai ye gecis yaptim ama tabiki herzaman volkwagen ..

Yeni aracim Hyundayi i20 troy  metalik siyah + aksesuarli 1.4 CRDi 75bg dolu modelidir hayirlisiyla haftaya teslim alicam.

Burdaki butun beni taniyan arkadaslarima haber vermek istedim vw olmasini cok isterdim ama olmadi iste kismet degilmis birdahakine insallah..   forumda olmaya sorun olmayacagi taktirde herzaman devamEtmek isterim .  SAYGİLAR

her ne kadar vw gönül vermiş müşteriler olsakta bizim için İNSAN tanımak daha önemli sorun yapacak kimse olacagını sanmıyorum.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7809 : 02 Eylül 2011, 13:48:34 »
her ne kadar vw gönül vermiş müşteriler olsakta bizim için İNSAN tanımak daha önemli sorun yapacak kimse olacagını sanmıyorum.
++++ 1453
H.G WORKS

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7810 : 02 Eylül 2011, 16:55:11 »

Hayırlı olsun diyelim şimdiden Güle güle kullan. Bu arada aracından dolayı kimsenin tavır takınacağını sanmam.
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı korurölmez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7811 : 02 Eylül 2011, 17:22:29 »
hayırlı olsun kazasız belasız kullan

ayıptır sorması kaça aldın kaça sattın kardeşim?
http://