Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3156808 defa)

Çevrimdışı DicE

• 06 GF 638 MK2 COUPE
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #7336 : 02 Haziran 2011, 23:35:32 »
dün teybi değişti şimdi müzik sistemi daha canlı ve nefes kesiyo artık bass lar :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7337 : 03 Haziran 2011, 09:59:00 »
orjinal BBS RA jant taktım 195x50x15
ama pc de sorun var fotoları atamıyorum  >:( en kısa zamanda gelicek fotolar konuya  :tamamdir

kordinatları verdim hedef imha :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ibolution

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7338 : 03 Haziran 2011, 14:55:09 »
gt pedal takımı ve yeni vites körüğü ve topuzu aldım, takılacak yıkanacak vs.  8)

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7339 : 03 Haziran 2011, 15:57:25 »
hergun bir$ey yapiyor yaptirtiyorum birdaha bora donemi bitmi$tir benim icin... golf4 ve 5seriye zaten elimi surmem olacaksa golf 6 olur 4motion yada audi  oda olmazsa ùmercedes olacak helebi bu yaz ciksin aradan...

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7340 : 03 Haziran 2011, 17:07:24 »
hayırdır baya sıkayetcı gıbı konusmussunuz? :-[
07 VW

Çevrimdışı ilkarabam6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7341 : 03 Haziran 2011, 19:11:27 »
şükürler olsun bugün kavuştum arabama  :D yapılanlar on kol dayama , koltuk kılıfı , paspas , alarm , park sensörü , boya koruma ve en önemlisi artık göstergelerim normal çalııyo  :tamamdir sanayiden çıkar çıkmaz shellde aldım soluğu benzin ve yıkamayla dehşet oldu diyebilirim yaza hazırızzzz tamda tematıyla... :sevgi:

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #7342 : 03 Haziran 2011, 20:37:44 »
Koltugun arkasına vidaladığım amp biri düşmüş. Rca kablonun kafalarını koparmıs.Onlarda canlı + ucuna değince aldık teybin deck lerini elimize.Yaptırdık. Sigortaları patlamıs  ;)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #7343 : 04 Haziran 2011, 01:15:01 »
Xenon aldım yarın gelicek vakit olursa takıcam.

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7344 : 04 Haziran 2011, 06:13:05 »
hayırdır baya sıkayetcı gıbı konusmussunuz? :-[

yürür aksaami ile sagindan solundan ses gelmesi süspansiyonlar illalah dedirtti. arkada$ paraya acimiyorum! ama yaptirdikca biryerinden biryerlerinden yine bir$ey cikiyor .ilk degil tabiki ama bihastalikti halk arabasi dedik buralarin tofa$i dedik binelim dedik yeter artik... bmw VW birdaha asla... aldik dersimizi.audi kismen daha iyi ama kismen. araba esasinda mercedestir.  sagdan soldan ses gelmesi surekli ariza yapmasi nebiliyim kendi arabaniz diye   ve tipi ho$ diye illllaki VW demek yersiz... cidden sogudum arabadan...

evet duzgun kullanimda cok az yakiyor harika ve super hizli seri araba yol tutu$uda oyle ama yurur aksaami konforu vs en rezil makina bence  4 5 kasa ve boralar.  golf3ler muhtesem golf6larda oyle  en kusurlu kasa bora ve golf 4 birde 5 hep ayni problemler var hic bi ilerleme gostermemi$ler...

bunlarin hastaligi

ön takimlar nevar ne yoksa on dingile ait
turbo
debriyaj bilyasi dolayisiyla baski balata ki degi$seniz bile  50 100 bin km icinde tekrarlamasi. buarada TDIlerden bahsediyorum....
birde sanki icerde  kompresorle hava tutuyorlar ruzgar sesi onuda gec yol sesi bi aracta bukadar iceri girermi bi ses yada duyulurmu nebiliyim  >: yav rezil okadar....
ha teyp acip örtbas ediyim diyorsun ee arkada$im konforda zayif onu kapasan digeri ses yapiyor vs vs digeri digeri...bunelan.
passat gercekten konforlu biarac evet onda konfor var ama bazi sorunlar ondada ayni... aslinda eski passatimi ozlemiyor degilim nebiliyim beklicem helebi $u yaz aradan ciksinda...yok stabilizasiden ses geliyor yok ordan burdan degi$meyeni kalmadi...amortisorde degisti aks bilyalarida degisti...

haa super ustalarda yokki burda tamir ettiremiyorsun hepsi yeni sifir degisiyor zaten. deneme yanilma ile te$his konulup ariza giderilmeye calisiliyor dedigim gibi yenisiyle degistiriliyor ..sonuca varilsinda tek degissin diyorsunuz... degiseni arabanin fiyatini geciyor nihayetinde tabi... sonuc yine husran... SATACAGIM ONU! :)

ford ve opel oldum olasi kütük gibi gelmi$tir bana ama onlarda bu sorunlar yok.en azindan takir tukur neyedügüü belirsiz sesler veya on takim vs vs..

ha birde arka motor kulagi gitmi$ , motor yerinden  cikacak gibi oynuyordu :) heryeri oynuyor arabanin dansöz oldu cikti ba$ima :)

« Son Düzenleme: 04 Haziran 2011, 06:29:08 Gönderen: Serhat4Motion »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7345 : 04 Haziran 2011, 23:25:23 »
Sağ arka jantimdaki kapak düşmüş cok yer gezdim aynisindan bulamadim buldugum bir yerde 80 lira diyince kahkaha attim sadece tek bir tanesine bu fiyati verdi daha sonra tanidiklarinda etkisiyle topkapida buldurttum ve aldim fiyat 10 TL komik dimi ;)
ADK

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7346 : 04 Haziran 2011, 23:39:41 »
sunroof sinekliği takıldı, takılmadan önce temizlendi boyandı, ayaklarıda aynı şekilde..
birde ön ve arka silecek kolları söküldü temizlendi zımparalandı güzelce boyandı ;)
alper kardeşimin ellerine sağlık o boyadı :)
alper abi hamit abi barış abi ve ali abiyede ayrıca teşekkürler, sağolsunlar varolsunlar..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7347 : 06 Haziran 2011, 21:59:43 »
Dün klasik otomobil şenliğine gittim hiç düşünmediğim kadar ilgi çektik onca pırıl pırıl araçların arasında sayılmaz dedim ama inanılmaz ilgi gördük siteden Gürcan abide ordaydı Anadol STC-16'syla gelmiş maşallah'ı vardı yakıyordu ortalığı  :) Ayrıca 2 aylığına benim kızı kilitledim kutup başınıda söktüm ehliyet alana kadar binmiycem dedim kendi kendime bakalım bu sözü ne kadar tutabilicem heleki yazın  :saskin:
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2011, 22:00:28 Gönderen: GolfMk1Cabrio »
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7348 : 06 Haziran 2011, 23:26:06 »
sunroof sinekliği takıldı, takılmadan önce temizlendi boyandı, ayaklarıda aynı şekilde..
birde ön ve arka silecek kolları söküldü temizlendi zımparalandı güzelce boyandı ;)
alper kardeşimin ellerine sağlık o boyadı :)
alper abi hamit abi barış abi ve ali abiyede ayrıca teşekkürler, sağolsunlar varolsunlar..
boya bizim isimiz :D

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7349 : 06 Haziran 2011, 23:32:20 »
boya bizim isimiz :D
fıs fıs alper  ;D
H.G WORKS