Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3154783 defa)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #7308 : 29 Mayıs 2011, 22:45:43 »
Filtre Grubunu komple değiştirdik fren ayarı yaptık :)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7309 : 29 Mayıs 2011, 23:05:32 »
kanka buyuk gecmiş olsun skma canini coluk
Cocuk la bas etmek hepsinden zor gercekten halledilir bir skilde kardesim :tamamdir

Kanka öğrendim çoluk çocuk değil eşşek gibi adamlarmış. Ağacı budamışlar, belediye işçileri kamyonla alıp giderken bildiğin kütüğü kaput uzatmasına vurmuş boya çatlamış. Bir de ağaçla arabayı fırçalamışlar sağolsunlar az kirliydi tertemiz oldu çiziklerle. Allah ından bulsunlar, çolukları çocukları vardır diye üstüne gitmeyeceğim olayın.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7310 : 29 Mayıs 2011, 23:35:27 »
bugün aracı gezmeye çıkardım pikniğe götürdüm :)

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7311 : 30 Mayıs 2011, 00:40:59 »
Kanka öğrendim çoluk çocuk değil eşşek gibi adamlarmış. Ağacı budamışlar, belediye işçileri kamyonla alıp giderken bildiğin kütüğü kaput uzatmasına vurmuş boya çatlamış. Bir de ağaçla arabayı fırçalamışlar sağolsunlar az kirliydi tertemiz oldu çiziklerle. Allah ından bulsunlar, çolukları çocukları vardır diye üstüne gitmeyeceğim olayın.
çok geçmiş olsun :-[
bence üstüne gitmelisin, kendi malı olsa öyle davranırmıydı acaba >:(
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7312 : 30 Mayıs 2011, 01:00:37 »
Geçmiş olsun kardeşim  :'(
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7313 : 30 Mayıs 2011, 01:42:23 »
çok geçmiş olsun :-[
bence üstüne gitmelisin, kendi malı olsa öyle davranırmıydı acaba >:(

Geçmiş olsun kardeşim  :'(

Teşekkürler, alarm takmak farz oldu arabaya. Keşke daha önce yaptırsaydım, alarm çaldığı anda tepelerine binerdim. Neyse sağlık olsun, sağımda solumda tanıdıklarda olan bu tarz olaylar için hep için üzülmeye değmez hayat kısa derdim. Şimdi kendime diyorum üzülsemde :( Olayın üzerine de gitmek isterdim ama sonuç olarak hem karşımdakiler zarar görecek hem de ben. Başlamadan bitireyim bu şekilde.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 01:42:43 Gönderen: atego »

Çevrimdışı vos vos hastası

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7314 : 30 Mayıs 2011, 19:07:08 »
Sonax' a götürdük karaoğlanı iç dış yaptırdık birazdan tura çıkarız :D
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 19:09:10 Gönderen: vos vos hastası »
2004 VW Golf 1.6 FSI Midline -Darkline-

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #7315 : 30 Mayıs 2011, 21:58:31 »
intercooler takmaktan vaz geçtik bi süreliğine babam satacaksan gerek yok arabayla oynamaya dedi kaldı öyle.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7316 : 31 Mayıs 2011, 00:49:03 »
Vay şerefsizler , böyle adamlara asla acımamak lazım yaptığı işin değerini ..vs bilip çoluğunu çocuğunu düşünse zaten , işini hakkıyla yapar beddua almadan küfür yemeden , her arabası olan milyarder diye bir kaide yok arabaıza birşeyler yapmak için bir süre bekliyoruz kıyaya köşeye para atıp hallediyoruz böyle adamları kovdurup birde güzel dövmek lazım..Sonu yok tabi o ayrı konu ama en azından kafam rahatlar..

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2011, 00:50:22 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7317 : 31 Mayıs 2011, 00:50:01 »
intercooler takmaktan vaz geçtik bi süreliğine babam satacaksan gerek yok arabayla oynamaya dedi kaldı öyle.
haklı peder bey satıp satmayacağın bi belli olsa ona göre yoğunlaş bencede kardeş

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7318 : 01 Haziran 2011, 11:52:38 »
ikinci el olarak lenso marka çelik jant+lassa impetus 2 lastik aldım ...  henüz takmadım ama  evde bi güzel zımpara atıp boyadıktan sonra aracıma takıcam ... lakin  kafama takılan bi şey var  siyahmı boyasam beyazmı ?yada  çok güzel zımparalayıp birazda parlatıp krom görünümlü gibi parlakmı bıraksam ? ?  jantlar resimdeki model gibiler ...  

« Son Düzenleme: 01 Haziran 2011, 11:52:59 Gönderen: rsb »

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7319 : 01 Haziran 2011, 11:57:52 »
ikinci el olarak lenso marka çelik jant+lassa impetus 2 lastik aldım ...  henüz takmadım ama  evde bi güzel zımpara atıp boyadıktan sonra aracıma takıcam ... lakin  kafama takılan bi şey var  siyahmı boyasam beyazmı ?yada  çok güzel zımparalayıp birazda parlatıp krom görünümlü gibi parlakmı bıraksam ? ?  jantlar resimdeki model gibiler ... 

siyah veya beyaz yap kromu gec :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7320 : 01 Haziran 2011, 12:18:52 »
fikrin için saol öyle anlık bi düşünceydi zaten :)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7321 : 01 Haziran 2011, 15:22:32 »
ikinci el olarak lenso marka çelik jant+lassa impetus 2 lastik aldım ...  henüz takmadım ama  evde bi güzel zımpara atıp boyadıktan sonra aracıma takıcam ... lakin  kafama takılan bi şey var  siyahmı boyasam beyazmı ?yada  çok güzel zımparalayıp birazda parlatıp krom görünümlü gibi parlakmı bıraksam ? ?  jantlar resimdeki model gibiler ... 

bu renk cok guzel bence