Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155550 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #6398 : 14 Şubat 2011, 00:29:24 »
3 aydır ilk defa dün gece yıkandı oğlum şıkır şıkır çıktık gezdik fotolar yakın zamana :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6399 : 14 Şubat 2011, 03:10:27 »
3,40 tan aldım oguzum :(

Bugün 3.40 tan aldım mazotu Nizam. Pompacı elemanla konuştum ellerinde 1 depo ve 3 tanker kırsal varmış o yüzden eski fiyattan veriyolarmış.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6400 : 14 Şubat 2011, 09:56:35 »
Dün gece başka bir araca çarptım herşey bir anda oldu o park halindeydi birden çıktı bende geri çıkarken değdiri verdim saolsun çok anlayışlı biri çıktı hemen abimi aradım geldi rapor falan tuttuk geçmiş olsun dedik ayrıldık ayrılmadan önce bir tane VWTR'.NET stıckerı verdim sonuçta oda bir VW teşekkür etti gitti benim kızda hiç bir şey yok ama Passatın şoför kapısının alt tarafı gçötü bide boyası söküldü  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6401 : 14 Şubat 2011, 09:58:14 »
Dün gece başka bir araca çarptım herşey bir anda oldu o park halindeydi birden çıktı bende geri çıkarken değdiri verdim saolsun çok anlayışlı biri çıktı hemen abimi aradım geldi rapor falan tuttuk geçmiş olsun dedik ayrıldık ayrılmadan önce bir tane VWTR'.NET stıckerı verdim sonuçta oda bir VW teşekkür etti gitti benim kızda hiç bir şey yok ama Passatın şoför kapısının alt tarafı gçötü bide boyası söküldü  :-[

geçmiş olsun gökhan
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6402 : 14 Şubat 2011, 09:58:48 »
geçmiş olsun gökhan
Saolasın Nizam abim Nazar değdi sanırım  :-\

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6403 : 14 Şubat 2011, 10:28:16 »
geçmiş olsun gökhanım
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6404 : 14 Şubat 2011, 10:37:08 »
geçmiş olsun gökhanım
Saolasın Altan abim o saate kadar bütün keyfim yerindeydi o olay oldu bütün keyfim kaçtı Allah'tan karşıdaki çok anlayışlıydı madem ehliyetin yok çağır birini dedi bende abimi almaya gelmiştim zaten aradım abimi onunla hallettik bu benim 2. kazam diğer vurduğum aracında aynı şoför kapısına değdirmiştim ama ötekinin kapısı bayağı göçmüştü bende bişey yoktu şimdi Passat'a değdirdim yine onda hasar var bende bişey yok  :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6405 : 14 Şubat 2011, 10:40:12 »
Saolasın Altan abim o saate kadar bütün keyfim yerindeydi o olay oldu bütün keyfim kaçtı Allah'tan karşıdaki çok anlayışlıydı madem ehliyetin yok çağır birini dedi bende abimi almaya gelmiştim zaten aradım abimi onunla hallettik bu benim 2. kazam diğer vurduğum aracında aynı şoför kapısına değdirmiştim ama ötekinin kapısı bayağı göçmüştü bende bişey yoktu şimdi Passat'a değdirdim yine onda hasar var bende bişey yok  :)

hızlı koşan atın neyi seyrek düşer gökhan dikkat et biraz sen önemlisin arabadan ziyade karsında ki adam iyi halli olmasa durum vahimdi senin için
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6406 : 14 Şubat 2011, 10:41:20 »
Bende şu an ön büro dersinde u,ygulamadayım fakat forumdaşlarımı yalnız bırakmıyorum değerimi bilin  :D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6407 : 14 Şubat 2011, 10:45:17 »
hızlı koşan atın neyi seyrek düşer gökhan dikkat et biraz sen önemlisin arabadan ziyade karsında ki adam iyi halli olmasa durum vahimdi senin için
Yok abiya ne hızlı olması sen bakma ben drift falan izlerim draglara giderim ama yarışmam hızlı kullanmam evimin yanından otoban geçiyor hız yapmak istediğim zaman gece oraya çıkıyorum ama öyle bi yerde hızın H'sini bile yapmadım yapmamda zaten etrafta çoluk çocuk oynuyordu zatan aman Allah beterinden saklasın iyi cana geliceğine mala gelsin  :-X

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6408 : 14 Şubat 2011, 10:46:11 »
Bende şu an ön büro dersinde u,ygulamadayım fakat forumdaşlarımı yalnız bırakmıyorum değerimi bilin  :D
Sırf onun için bende Iphone alıcaktım çok pahalı başka bir tel alıcam kısmetse bu akşam okuldada girerim vwtr'ye yoksa akşam eve bi geliyoırum bütün muhabbeti kaçırmışım  :tavkiss:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6409 : 14 Şubat 2011, 10:46:32 »
Yok abiya ne hızlı olması sen bakma ben drift falan izlerim draglara giderim ama yarışmam hızlı kullanmam evimin yanından otoban geçiyor hız yapmak istediğim zaman gece oraya çıkıyorum ama öyle bi yerde hızın H'sini bile yapmadım yapmamda zaten etrafta çoluk çocuk oynuyordu zatan aman Allah beterinden saklasın iyi cana geliceğine mala gelsin  :-X
:tamamdir
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6410 : 14 Şubat 2011, 10:47:54 »
Sırf onun için bende Iphone alıcaktım çok pahalı başka bir tel alıcam kısmetse bu akşam okuldada girerim vwtr'ye yoksa akşam eve bi geliyoırum bütün muhabbeti kaçırmışım  :tavkiss:
tavsiye ederim gökhan i banada önceden gereksiz gelirdi fakat alınca anladım değerini , ama taksiti uzun oluyor be bitiremedim hala  :D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6411 : 14 Şubat 2011, 10:50:41 »
tavsiye ederim gökhan i banada önceden gereksiz gelirdi fakat alınca anladım değerini , ama taksiti uzun oluyor be bitiremedim hala  :D
5800' nedersin abi xpresmusıc ondada wireles var  :tamamdir