Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155486 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #6300 : 07 Şubat 2011, 15:43:19 »
Benım arac daha sıttın sene full goremezz :D:D 3,420 oldu
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6301 : 07 Şubat 2011, 15:55:10 »

:) gazlamak yok artık cahit
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6302 : 07 Şubat 2011, 16:04:54 »
100 tl -----24,440 lt mazot bakalım kaç km gidecek

euro mu alıyorsun sen?
Bende iki gün önce 100 liralık kırsal aldım 30.675 lt
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6303 : 07 Şubat 2011, 16:54:35 »
kırsal aldım oguzum
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6304 : 07 Şubat 2011, 17:00:35 »
dün ve bugün  kırmızı 6n imin ön tampon altındaki plastik siyah parçayı , sis bölmesini ve üstündeki küçük plastik aksamı ve panjurdaki siyah plastik aksamları birgüzel siyah sprey boya ile boyadım VW logosunun iç kısımlarını siyaha boyayıp ön krom kısmını tinerli bez le  sildim ... kapı içi kolonlarının korumasını siyaha boyadım akşam eve gidince tek tek  iğne  yardımı ile delicem  :) ön cam a siyah folyo ile güneşlik yapıp üzerine bizim ailedeki arabalara yaptığımız klasik yazımız AZİZLER TUNING yazısı yapıştırdım  :D kampanaları ve kaliperleri kırmızıya boyadım ve en son olarak orjina jantını kullandığım için jant göbeğini logoyu kapatarak siyaha boyadım hoş durdu ama  eksik geliyo gözüme ... forumda dolaşırken bu jant a  ofset yapılabileceğini duydum ... bile arkadaşlar varsa beni bilgilendirirlerse sevinirim ... güngörende oturuyorum  yakınlarımda  arkadaşlar varsa buluşabilir görüşebiliriz...  eğer ofset olayı olmaz ise jant ın çerçeve haricinde kalanınıda  siyaha boyıcam tabi o zaman  böyle oyuncak spreyle değil direk tabanca boya ile boyıcam ...  yakında projemde olanlar ise camlara film , tavan kaplama 3, stop ,spoiler, doğru düzgün bi spor anten ve araç içindeki bütün boya ve bakım ihtiyacı olan parçaları elden geçirmek... malum yeniyim bu sitede arabam ve ben :) havalar ısınınca buluşmalarda olur elbet ..  arabamı en iyi şekilde hazırlayıp gelmek istiyorum bende  :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6305 : 07 Şubat 2011, 18:41:31 »
kırsal aldım oguzum

Nasıl oluyor o iş yaa. Nasıl 5 litre eksik alırsın. Onu anlamadım.. :o
05/02/2011 3,260 TL litre fiyatı/ Bp kırsal motorin x 100 TL = 30,675 LT
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6306 : 07 Şubat 2011, 19:03:25 »
kompenentleri sattım gibi bir şey arka çamurluklar gelince artık kaportaya gireriz inşallah :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6307 : 07 Şubat 2011, 22:27:24 »
Cahit abi demekki biz GTI'dan GLD-GTD'ye geçiş yapsak hep full dolaşcaz hem bizimkisinin litresi pahalı hemde kat kat fazla yakıyor siz hala yakınıyorsunuz litresi yükseliyor diye  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6308 : 07 Şubat 2011, 23:43:01 »
Şimdi eve gelirken benzin aldım yolda boştu gece vakti diye biraz sürat yaptım fakat mobeseyi çok geç fark ettim 150-160'la falan geçtim sizce çekmiş midir yolda 1 tanede Punto vardı benden biraz daha yavaş gidiyodu sadece 2 miz vardık ceza yemiş miyimdir nerden öğrenebilirm  :(

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6309 : 07 Şubat 2011, 23:46:18 »
valla internetten kontrol et ama, orası da eskisi gibi değil, güncellenmiyor, orda yazmadan direk yollayabiliyorlar eve.Sadece mobese ise sorun değil, radar kamerası ise, fotoğrafınla gelir eve.

Zaten o radarlı kameralar 800 metreden mi ne alıyormuş, menzili uzun, önünde yavaşlayıp yavaşlamamana takmıyor

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6310 : 07 Şubat 2011, 23:48:44 »
valla internetten kontrol et ama, orası da eskisi gibi değil, güncellenmiyor, orda yazmadan direk yollayabiliyorlar eve.Sadece mobese ise sorun değil, radar kamerası ise, fotoğrafınla gelir eve.

Zaten o radarlı kameralar 800 metreden mi ne alıyormuş, menzili uzun, önünde yavaşlayıp yavaşlamamana takmıyor
Desene kötü şeyler olucak şimdi baktım 70KMH'yi %30 aşarsan 230 TL'ye dönüyomuş  :(

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6311 : 07 Şubat 2011, 23:52:21 »
canını sıkma, bazen çalışmıyor onlar, 50ye düşüyorum bir bakıyorum altından geçerken çalışmıyor, hay diyorum senin :) senin şansına da öyle bişey olabilir belki

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6312 : 07 Şubat 2011, 23:53:54 »
canını sıkma, bazen çalışmıyor onlar, 50ye düşüyorum bir bakıyorum altından geçerken çalışmıyor, hay diyorum senin :) senin şansına da öyle bişey olabilir belki
İnş. abi yoksa ben o paralara neler yaparım ya bide ceza gelirse onu öde sırf onu ödemek için kaç hafta binmemem lazım kızıma  :'(

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6313 : 08 Şubat 2011, 01:19:02 »
Ben bi kere ters yöne girdiğimi geç farkettim. Sadece 15- 20 mt ilerleyip kamerayı gördüm ve geri geri sırıtarak kaçtım ama cezadan kaçamamıştım  :D