Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155404 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5978 : 03 Ocak 2011, 13:23:03 »
Gercekten bela altani ceker diye bir atasozu olmali, hergun ayri bir olay geliyor basima , cöp kamyonu olayini atlatali bi kac gun oldu az önce ise ; okuldan ciktim yanimda kiz arkasimla , benzinlikten bisey alip donucektim isiklarda durdum yesim yandi butun arabalar gecti ondeki arabada 4 5 kisi var muhabbet ediyolar bekledim bekledim kornaya bastim el kol yapti(klasik aranan tip) bende yuru hadi dercesine bir haraket yaptim ileri gidip saga cekti biseyler saydira saydiira gelirken indim bende el kol haraketi niye yapiyosun diyo muhabbeti saga cekip yap trafikte degil dedim hala devam edince bak yanimda bayan var delikanli olduguna eminsen 10dk sonra okula donucem o zaman gel tek guzel guzel hallederiz dedim sonra digerleride artisluk yapinca fesupanallah dedim geri bindim ilk defa hayatimda geri adim attim sirf kiz arkimin onunde biseyler olmasin diye, bunlari döv döv bitermi ya ben hayatimda baskasinin guvencesiyle kimseye kafa tutmazken millet 5kisi olunca kurtlar vadiciluk oynuyo bu okulda iste ;D simdide okuldayim bakalim

kanka şimdi mesajı okudum da YEŞİM yandı demişssin yeşim sana yeşilmi yaktı brak bulasma kimseye dün esenlerde saolsun bi kac kişide beni indiricekti galiba annemi görünce gittiler ilk defa annemin yanımda olduguna bukadar sevindim konu dagılmasın ben arabama bişi yapmadım bugun ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5979 : 03 Ocak 2011, 13:27:10 »
Yesil yandi yazicaktim napim olm telden baglaniyorum dokunmatigede alisamadim senelerdir size anlik haberler veriyorum , ;D bundan sonra yol durumu icin foruma canli baglanicam  :D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5980 : 03 Ocak 2011, 18:10:28 »
Dün tertemiz örttüm brandasını bugün abim istedi kız arkadaşımı işine bırakıcam dedi bende kıramadım verdim özellikle tembih ettim sigara içmeyin diye tamam merak etme dedi çıktı arkasından telefon açtım kapalı otoparka bırak arabama bişey olmasın parası neyse veririm dedim tamam dedi  akşam baktım mahallede duruyo yakaladım aldım anahtarını eve gelicem bi baktım heryeri çamur ön camın tepesine kadar çamur çıkar mı ya içine bi bindim duman altı leş gibi olmuş heryerde sigara külleri bide camı açmışlar arka pandizota kadar gitmiş haliyle sinirlendim sırf kokusu çıksın diye bu soğukta eve kadar cam açık gittim eve geldim brandasını örttüm evdeyim şuan abimi bekliyorum gelsin pek hoş şeyler olmıycak nankör benim bu biladerlerim ya hiç kardeşime bi güzellik yapayım yıkatayım falan yok direk al mahvet geri koy bitti  >:(  >:(  >:(  :bekleriz:  :bekleriz:  :bekleriz:  :t  :t  :t
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5981 : 03 Ocak 2011, 18:11:33 »
bob marley nizam  >:D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5982 : 03 Ocak 2011, 19:53:55 »
 ;D ;D
ADK

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5983 : 03 Ocak 2011, 20:08:13 »
İstirahat....  91gün oldu:) uyuyor masallah...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5984 : 03 Ocak 2011, 20:09:34 »
İstirahat....  91gün oldu:) uyuyor masallah...
Arada çalıştır yavrucağı ya  :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5985 : 03 Ocak 2011, 20:41:06 »
Hergun ortalama 120 130km  yapiyorum valla 124binde aldim 162 oldu olucak
ADK

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5986 : 04 Ocak 2011, 20:34:58 »
Arada çalıştır yavrucağı ya  :)

Uyuyor dedimse her 2 haftada  10 dk çalışıyor ve hatta yag değişimi 17885 de yapıldı 6 ay önce şu an 171004 de km geçen hafta yağ değişti:)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5987 : 05 Ocak 2011, 23:12:51 »
NE zamandır binemiyordum özlemişim valla abimin ne kadar pis bi adam olduğunu tekrar anladım nasıl biniyor bu kadar çamurlu bir arabaya  :) EEE adamda MK1 ruhu diye bişey yokki bas marşa yürü neyse elinden çektim kurtardım MK1'imi önce gidip anneme bir hediye aldım dönüşte benzinliğe uğradım arabamı kendi ellerimle yıkadım içindeki nalet sigara küllerinden kurtardım tekrardan misler gibi kokmaya başladık bol bol hava aldırdım parmaklarım buz tuttu ama değdi bu tek farlı hali git gide hoşuma gitmeye başladı  :sevgi:

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5988 : 08 Ocak 2011, 17:33:22 »
*Egzos muayenesi
*Araç Muayenesi
*6 aylık bilmem ne vergisi,
*Stoplardaki kırmızı folyoların sökümü  :bekleriz:

Arkadaşlar muayene sırasında benim aracın katalizatörünü sordular olmayanlar dikkat etsin Allah'dan önceden akıl edip taktırmıştım, ve zenonları çok aydınlık olanları geri çevirdiler ben de yoktu tek sıkıntı stoplardaki folyoları söktür dedi orda 5 dakkada söktüm tıoplam 20 dakkada çıktım adamla zıtlaştık belki de ondan folyoları söktürdü  >:( araba da 3 ilkyardım seti görünce yuhh dedi ben de kızdım ordan kıl kaptık birbirimize  >:D ''ilk defa mı bakımlı araba görüyosun?'' dedim adamda hemen katalizatörün var mı dedi ben de ''eğil bak ne biliyim'' dedim  >:D ordan bişiy çıkmayınca folyoyu sök gel dedi oracıkda söktüm bozuldu mal  :t

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5989 : 08 Ocak 2011, 17:34:48 »
1 ay gibi bir süreden sonra sonunda , arabamı güzelce temizlettim ve harika resimlerii çektim :saygılar :tamamdir
ADK

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #5990 : 08 Ocak 2011, 17:36:23 »
Adamı ayak üstü bozup folyolamışın baki abi :D :D
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5991 : 08 Ocak 2011, 17:40:24 »
bu muayeneci danalar okuldaki sıfırcı hocalar gibi aynı  :bekleriz: ülen çalışıp gelmişiz işte dersimizi ne diye şevkimizi kırarsın destekleyip motive edeceğine yuhh felan dersin, belki o manada söyledi ama o an kızdım zıtlaştım durduk yere efendi gibi abi amma tedbirliymişsin felan dese anlıycam ama öle diyince ayar oldum  :t

*bu karı işi biliyo demek yerine hanımefendi konuya hakim demek yatak odasına giden yolu kısaltırmış arkadaşlar ona göre  >:D
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 17:41:00 Gönderen: baki çelik »