Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3154630 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5628 : 26 Kasım 2010, 11:04:22 »
depo fk'ya üretim yapan bir marka, ayrıca çoğu marka için yan sanayi far üretimi de yapıyorlar, ben iyi diye biliyorum, Polo'ma taktığım angel eyes farlar depo markaydı ve gayet güzel bir işçiliğe sahipti, çok da güzel duruyordu

Deniz aracım için orta reflektör almıştım daha elimde tırnakları kırıldı.Zaten o tutan pimde dandik bişeye benziyordu sonra gittim ayar aldım.Konuştuğum eleman vw satıcısı en iyi yan sanayinin bu italyan malı AYAR olduğunu sötyledi.Cidden malı eline aldığında bile kaliteyi hissiediyorsun. 206 mada depo marka arka tampon sis farı almıştım çok kötüydü malesef :(
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5629 : 26 Kasım 2010, 11:30:03 »
depo marka turuncu far sınyalı sıparıs ettım . keske etmeseydım dedırtmez ınsallah . depo ıyı degıl dıyorlar. sız ne dusunuyorsunuz ??

Montajı basit olduğundan bi sorun çıkarmaz, hayırlı olsun.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5630 : 26 Kasım 2010, 11:33:47 »
depo fk'ya üretim yapan bir marka, ayrıca çoğu marka için yan sanayi far üretimi de yapıyorlar, ben iyi diye biliyorum, Polo'ma taktığım angel eyes farlar depo markaydı ve gayet güzel bir işçiliğe sahipti, çok da güzel duruyordu

+1903 Fk neyse depo da odur kalite olarak hiç farkı yok.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5631 : 26 Kasım 2010, 14:34:00 »
Deniz aracım için orta reflektör almıştım daha elimde tırnakları kırıldı.Zaten o tutan pimde dandik bişeye benziyordu sonra gittim ayar aldım.Konuştuğum eleman vw satıcısı en iyi yan sanayinin bu italyan malı AYAR olduğunu sötyledi.Cidden malı eline aldığında bile kaliteyi hissiediyorsun. 206 mada depo marka arka tampon sis farı almıştım çok kötüydü malesef :(

Demek ki aftermarket parça olarak çok iyi ama yan sanayi olarak kötü bu depo markası?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5632 : 26 Kasım 2010, 23:28:36 »
Gezdim gelirken farları kapattım parkları açtım 4lüleri çaktım bi tam gaz denemesi yaptım uykum açılsın diye :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5633 : 26 Kasım 2010, 23:32:37 »
kardesım aman dıkkat gece vaktı ((:
sınyallerı gerı gonderdım . orjınallerını sıparıs verdım . arabamda cakma malzemeye yer yok :) orjınal 95 model polo sınyallerını sıparıs ettım . p.tesı gıbı gelır artık :) he dıceksınız kı sınyal bu . sararsa nolur ne de olsa turuncu . zaten 2 tane ayagı var . bos kutu gıbı bısey. ama bendekı takıntı oldugu ıcın orjınalını almak ıstedım . ıllakı bı yerden cıkar foyası cakmanın . :) ama 1 haftadır arabama bınemıyorum boylede bı durum var :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5634 : 26 Kasım 2010, 23:33:38 »
Muayeneden sonra kimse tutamayacak Gökhan'ı :D  :tavkiss: :t
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5635 : 27 Kasım 2010, 00:32:09 »
Benimde vijt sesi , direksiyomu dondururken tak  diye bir ses ayriyetten frene hizliyken basinca direksiyondan titreme ve aracin altindan zannediyosam aks lardan felen ses sikayetlwri
Vardi Baya birikmisti yolladim bende
ADK

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #5636 : 27 Kasım 2010, 01:06:17 »
Sustalı anahtar yaptırdım 3 tuşlu ürün kaliteliye benziyor şimdilik bi sıkıntısı yok yaptırmak isteyen arkadaş olursa batıkent de ki carrefour'da  alt kataki anahtarcı yapıyor fiyat olarakta 50 lira bence gayet uygun.

« Yanıtla #5637 : 27 Kasım 2010, 10:38:56 »
1 hafta oldu ama otomobilim için onu sattım :)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5638 : 27 Kasım 2010, 15:39:08 »
*Lastiklerin Nirojen Gazlarını yeniledim
*Aracın dışını sünger ve köpük ile içini ise 20-30 kadar ıslak mendil ile temizledim
*Havalandırma ızgaralarını kolonyalı kulak çöpü ile temizledim
*Aracıma yeni bir avadanlık aldım (lastik söküp takmak için) eskisi paslanmış onuda arkadaşıma verdim onda yokmuş  :)
*Aracımda dinlemek üzere yeni CD'ler aldım Flash Belleğime de yeni müzikler ekledim
*Deposunu fulledim ama hem gaz hem benzin olunca biraz acııttı  ::)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #5639 : 27 Kasım 2010, 17:00:31 »
Nazar değmesin, gördüğüm en temiz MKIII konsollarından biri  :sevgi:
Gayet derli toplu  :tamamdir
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5640 : 27 Kasım 2010, 18:27:04 »
çok teşekkür ederim  :sevgi:

Bigün göğüsü komple carbon görünüm yapması için aksesuarcı bi abimin dükkanına götürmüştüm ilk zamanlar, göğüsde çizik yok ne ..ok yemeğe kaplattıracan dedi yapmadı kovaladı beni dükkandan  ;D göğüsü kır ya da çiz öyle gel dedi  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5641 : 27 Kasım 2010, 19:09:29 »
Bugün saolsun babam koltuk plastiklerini takmış fren hortumunu takmış bi tek fren pc'sine sokamamış çok sıra var diye oda pazartesiye kaldı babam benim ya hasta haliyle bile benim için seferber oluyo  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???