Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155874 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5530 : 12 Kasım 2010, 09:45:45 »
hangi üyeymiş o yau ?
Nick nameini bilmiyorum sormadım fakat eski üyelerden corrado_g60 tanıyo hatta aracı ona o aldırmış 42 LM plakalı siayh coupe Mk3 ABF GTI
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5531 : 12 Kasım 2010, 11:00:03 »
bugün elektirikçiye gidip 3 gün çnce tamir ettirdiğim hararet göstergesine bi daha baktıracam. bi söktük bi daha iflah olmadı gösterge.:( bide yeni km halatı taktım tık tık diye ses yapıyor onada baktıracam. tabiki bıcı bıcı yapacaz.
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5532 : 12 Kasım 2010, 12:22:56 »
bugün elektirikçiye gidip 3 gün çnce tamir ettirdiğim hararet göstergesine bi daha baktıracam. bi söktük bi daha iflah olmadı gösterge.:( bide yeni km halatı taktım tık tık diye ses yapıyor onada baktıracam. tabiki bıcı bıcı yapacaz.
Benimde KM saatim tıkır tıkır çalışıyodu bir kere KM telinin dişlisi koptu değiştim o günden beri ne devir saati nede KM göstergesi adam gibi çalışıyo :( Ben elektrikçi bi arkadaşla dağıttım iflah olmadı işin ehline yani Tachocuya vericem oda yapamazsa yenisi alıcam :-\

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5533 : 12 Kasım 2010, 22:25:37 »
valla ben o sese razıyım. hararet müşürden kopmuş birde saatin arkasından devre takibi ederek hattın biryerinde kopma olmuştu onu lehimledim. süper oldu. arka stoplarda kronik rahatsızlık şase almama problemini hallettim.seviyorum golfümle gezmeyi. ;) ;) ;)
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5534 : 13 Kasım 2010, 00:27:34 »
abım farlarımı sıyaha boyamış .ellerımı parcalaya parcalaya actım farı dedı . :) sagolsun baya ugrastı . pazara yenı farlarımla cıkıcam yollara ınsallah :) sınyal bağışları kabul edılır :D mumkunse tuvuncu :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5535 : 13 Kasım 2010, 19:15:56 »
Frenleri komple bakıma soktum sağolsun ustam hem işini güzel yapıyo hemde anlayışlı hiç para almadı  yalnız arabayı çalıştıramadık kaç kere denedik olmadı dedi ben bikerede çalıştırınca ağzı açık kaldı dedim şaşırma bu arabayı babam bile çalıştıramıyo onunla benim aramda bağ var deyince inanarım dedi  :sevgi:,Orjinal Wolfsburg Edition direksiyon simidini taktım direksiyon kuş gibi hafifledi,20Tl'lik benzin aldım benzinllikte tandık bi abimle yağına suyuna bakarken yağ azalmış onu tamaladık,antifreez çok iyi -25 dreceye kadar dayanıyor 8)Marşa bastım aheste aheste tadını çıkara çıkara geldim   :tavazn: I love Mıy Golf Mk1  :tavkiss:  :sevgi:

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5536 : 13 Kasım 2010, 21:23:40 »
ben bugün forumdan arkadaşım suskun 81 ile tanıştım VW parçacısı Alper'in dükkanında buluştuk iyiki de buluştuk çok değerli efendi bir arkadaşımız hiç Alper'e benzemiyo  ;D şahsım adına çok memnun oldum buarada kendisinin yakın zamanda çocuğu olacakmış Allah analı-babalı büyütsün inşallah .. :sevgi:

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5537 : 13 Kasım 2010, 21:54:58 »
teşekkür ederim baki bende seni tanıdığıma çok memnun oldum allah razı olsun ara sıra buluşup alperin dükkanı kurcalayalım  :D
H.G WORKS

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5538 : 14 Kasım 2010, 00:33:52 »
ara-sıra neymiş müşteri velinimet kardeşim herzaman kurcalayabiliriz sen işte yeterki   >:D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5539 : 14 Kasım 2010, 01:09:47 »
abı konuya gırmeden son yazanda senın adını gorunce bakı abı . dıyorum  " ahanda gene naptı arabaya  ;D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5540 : 14 Kasım 2010, 17:13:25 »
Bugün işyerinde bayram temizliği yaptık bende biraz sağına soluna bakım yaptım parkları kontrol ettim iyiki etmişim nazara geldi ön parkalardan biri patlamış beyaz olmadığı için sarı taktım iç tavan lambası maviydi onada bişey derler diye onuda sarı yaptım çok hoşuma gitti  ::) İçini süpürdüm mis gibi oldu kaputu açtım baktım biraz su eksiltmiş su ekledim  :-[ Akşam dönerken sanayi yolunda bi kaç kere 0.100 denemesi yaptım gayet güzel  formdan düşmemişiz  >:D Eve geldim babamları pazara götürdüm iyiki ses sistemini sökmüşüm ya o kadar pazar eşyasını koydum üstüne bide pazar arabasınıda koydum banmısın demedi  :sevgi: I love My MK1  :sevgi:

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5541 : 14 Kasım 2010, 17:40:48 »
abı konuya gırmeden son yazanda senın adını gorunce bakı abı . dıyorum  " ahanda gene naptı arabaya  ;D
;D ;D ;D
hakket ya ben psikopata bağlamıştım bi zaman ama yapacak bişiy kalmayınca ben ne yapayım  ;D ama eşim yetişir muhtemelen imdadıma diye düşünüyorum ;D o da olmadı kullandıkça çıkarır ama kullanmıyozda hehehe Allah verecekse böyle dert versin ne güselmiş yaaa arabanın sorun çıkarsın diye başını beklemek herkese tavsiye ederim
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2010, 17:41:25 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #5542 : 14 Kasım 2010, 17:41:52 »
Aman ben de öyle diyordum arkadan tıkladılar  :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5543 : 14 Kasım 2010, 18:01:09 »
*Bugün de aracımı birgüsel temizledim sonra elcaazlarımla yıkayıp kuruladım 1 hafta kullanmayınca milletin bebesi  abuk subuk şeyler yazıyolar sinir oluyom  hafta içide temizlemeye üşeniyom ama hergün de sinir oluyom derken hafta sonu ilahi bir güçle hemen temizliyom :bekleriz:
trafikde neler görüyoruz herşey olabilir mazallah al ben de bugün bu danayı gördüm gidişine bak nereye gittiğini anla  >:(
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2010, 18:05:40 Gönderen: baki çelik »