Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155485 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5516 : 08 Kasım 2010, 11:33:39 »
bende dün 15 ayn etksini gösterdi arabanın hep kapıda yatmasından dolayı bi cila atam dedim sabah saat 9 dan 12 ye kadar ugrastım sonra oturdum arabnın karsına bi sigara içtim cok güzel bi duyguydu yeniden polom la olmak mütiş bişi  ;D
:)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5517 : 08 Kasım 2010, 15:07:21 »
yakışırrrrr  :tamamdir

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #5518 : 08 Kasım 2010, 17:27:15 »
Bu gün satım onu.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5519 : 08 Kasım 2010, 17:32:10 »
fıltre kıtımı taktım . anten aldım . onun dısında baska bısey yapmadım :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5520 : 09 Kasım 2010, 09:52:54 »
SOnunda bijon buldum aldım mutluyum umarım sorun çıkmaz :D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5521 : 09 Kasım 2010, 14:23:06 »
Daha yeni mi buldun  :-X aramadın beni bir daha bulurduk kesin
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5522 : 09 Kasım 2010, 14:30:50 »
bijon meselesini memleket meselesi yaptı adam erci ne diyorsun :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5523 : 09 Kasım 2010, 14:35:34 »
Beni bir kere aradı bijon için kaynarca yan yola git orda bulursun dedim jantçılarda gittimi bilmiyorum  ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5524 : 10 Kasım 2010, 11:34:19 »
Beni bir kere aradı bijon için kaynarca yan yola git orda bulursun dedim jantçılarda gittimi bilmiyorum  ;D

Sen ne diosun erci dün Ender le 3 saat dolaştık gitmedik jantçı civatacı bırakmadık. Yok yok yok... Bugun sabahtan beri yaptığım telefon trafiğinde sonunda bostancıda bir jantçıda buldum 65mm fakat tanesi de 7 tl biraz değil bayaa tuzlu. Şöyle bir gariplikte var ortada. ET20 olan arka jantlara 28mm lik bijonlar oluyor çok rahat uygun şekilde fakat ET28 olan yani daha içerde duran jantlara ise bırak 28mm lik bijonun tutmasını dokunmuyor bile 40mm lik bijon ise ucundan 2-3 diş tutuyor. Şimdi daha uyguna bulmaya çalışıcaz olmadı 8 tane alıcaz 7tl den...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5525 : 10 Kasım 2010, 19:17:13 »
Sen ne diosun erci dün Ender le 3 saat dolaştık gitmedik jantçı civatacı bırakmadık. Yok yok yok... Bugun sabahtan beri yaptığım telefon trafiğinde sonunda bostancıda bir jantçıda buldum 65mm fakat tanesi de 7 tl biraz değil bayaa tuzlu. Şöyle bir gariplikte var ortada. ET20 olan arka jantlara 28mm lik bijonlar oluyor çok rahat uygun şekilde fakat ET28 olan yani daha içerde duran jantlara ise bırak 28mm lik bijonun tutmasını dokunmuyor bile 40mm lik bijon ise ucundan 2-3 diş tutuyor. Şimdi daha uyguna bulmaya çalışıcaz olmadı 8 tane alıcaz 7tl den...
muratçım, benim kullandığım bijonları bulabilirsem göndereyim sana .. ama sana ufak bi ipucu : broadway bijonlarınının pullarını cıkarttır, sonra tornada bijon kafalarından aldır. ben öyle yapmıstım..

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5526 : 11 Kasım 2010, 09:55:37 »
muratçım, benim kullandığım bijonları bulabilirsem göndereyim sana .. ama sana ufak bi ipucu : broadway bijonlarınının pullarını cıkarttır, sonra tornada bijon kafalarından aldır. ben öyle yapmıstım..

Sadece önler lazım zaten ama benim içim rahat etmez öyle uydurma parçayla :( hep kafama takılır rahat olamam. Zaten dün akşam jantçı bir abimle konuştum oda bostancıda gel bir bakalım dedi derdin ne :D ona gidicem bugun eğer vakit bulabilirsem orda çözemesem durumu zaten diğer yerden biraz pazarlıkla 5-6tl ye alırım gibi geliyor tanesini.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5527 : 11 Kasım 2010, 13:14:27 »
Sadece önler lazım zaten ama benim içim rahat etmez öyle uydurma parçayla :( hep kafama takılır rahat olamam. Zaten dün akşam jantçı bir abimle konuştum oda bostancıda gel bir bakalım dedi derdin ne :D ona gidicem bugun eğer vakit bulabilirsem orda çözemesem durumu zaten diğer yerden biraz pazarlıkla 5-6tl ye alırım gibi geliyor tanesini.
ya uydurma filan ama sağlamdılar. sonucta kac ay kullandım... sen bilirsin..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5528 : 11 Kasım 2010, 21:20:43 »
Bugün değil ama salı günü Cabriomla çıktım baktım hava güzel açtım üstünü gezindim biraz arkadaşlarla bi kafeye oturduk çay falan içtik benim Cabrio üstü açık herkez bakıyo yanındada kocaman bi Ford kamyonet herkez bi ona bakıyo bi Cabrioya birden karşı şeride bi baktım ne zamandır sahibiyle tanışmak istediğim 97 model 20.yıl özel Golf Mk3 GTI ama araba çil çil yanıyo adeta arka camındaki vwtr.net yazısını görünce fırladım birden aha o araba diyip sahibiyle tanıştım çok kafa birisi ben onun arabasına o benim arabama hayranlıkla baktık biraz muhabbet biraz sohbet derken evlerin arasındaki uzaklık 5 dk  artık sık sık görüşürüz dedi telefonunu aldım  ama süper bi Mk3'tü ağzım açık kaldı adeta Bursa'da gördüm 2. en temiz Mk3 GTI'Dı  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5529 : 11 Kasım 2010, 21:39:49 »
Bugün değil ama salı günü Cabriomla çıktım baktım hava güzel açtım üstünü gezindim biraz arkadaşlarla bi kafeye oturduk çay falan içtik benim Cabrio üstü açık herkez bakıyo yanındada kocaman bi Ford kamyonet herkez bi ona bakıyo bi Cabrioya birden karşı şeride bi baktım ne zamandır sahibiyle tanışmak istediğim 97 model 20.yıl özel Golf Mk3 GTI ama araba çil çil yanıyo adeta arka camındaki vwtr.net yazısını görünce fırladım birden aha o araba diyip sahibiyle tanıştım çok kafa birisi ben onun arabasına o benim arabama hayranlıkla baktık biraz muhabbet biraz sohbet derken evlerin arasındaki uzaklık 5 dk  artık sık sık görüşürüz dedi telefonunu aldım  ama süper bi Mk3'tü ağzım açık kaldı adeta Bursa'da gördüm 2. en temiz Mk3 GTI'Dı  :sevgi:
hangi üyeymiş o yau ?