Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155100 defa)

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5488 : 03 Kasım 2010, 23:03:21 »
önce camı kırıyosun sonra yeni cama yeni dikiz aynasını takıyosun ama camı takmadan evvel dikiz aynasını takmanı şiddetle tavsiye ederim  >:D
;D
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5489 : 03 Kasım 2010, 23:04:38 »
 ;D  ;D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5490 : 03 Kasım 2010, 23:06:37 »
İçini dışını bir güzel temizledik mis gibi oldu çiçek bahçesi gibi kokuyo içi.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5491 : 03 Kasım 2010, 23:19:34 »
banada shell den koku verdıler onu astım :D ıcerdekı klasık yagmur ve kalorıfer kokusunu aldı en azından :D guzel kokuyor :d

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5492 : 04 Kasım 2010, 09:50:58 »
ben dün yaptım yazamadım bankaya gitmek için aracıma bindim ve çalıştırdığımda motordan garip garip sesler geliyordu sanki içinde iş makinası çalışıyomuş gibi korktum ustama götürdüm ve bana devirdaimin bozulduğunu söyledi az kalsın motoru yakıcakmışım zamanında farketmişim hazır o değişmişken 70000bindeki trigeride değiştirdim 220ye mal oldu sorunum kalmadı sonunda rahatladım bide sağ camı yaptırırsam aracımda hiç bi sorun kalmicak açılırken çok güzel açılıyor ama bi türlü kapanmak bilmiyo sağ cam :S

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5493 : 04 Kasım 2010, 16:03:14 »
Bugün egzoz emisyon testine gittim değerler biraz yüksek dedi birazcık sıcak muhabbetle niyeyse geçiverdi  >:D Ordan gittim frenciye önceden frenim yukarda kavrıyodu iyiydi ama arada kaçırıyodu pedal aşağı düşüyodu söyledim merkezden olduğunu söyledi merkez tamir takımını yenilettim 50 TL aldı ama aşağıda kavrıyor bi dahaki gelişinde arkalarıda kontrol edip ayarlıycaz makinaya sokucaz dedi gittim antifreez doldurtayım dedim bendekide aptallık hazır su boşalmışken tekrar tekrar su koyki içinddeki küfler gitsin en azından direk suyu boşalttırıp antifreezi koydurdum eve geldiğimde su kabının kapağını açtım pas parçacıkları yüzeye çıkmış  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5494 : 04 Kasım 2010, 16:08:45 »
ona dikkat et gökhan antifriz ekle dikkat et eski passata 6 litre koydugumu hatırlıyorum :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5495 : 06 Kasım 2010, 19:04:41 »
Alper'den aldığım dikiz aynasını sonunda kırdığım camın yerine alınan yeni cama takdırdım tabi haliyle camı da takdırdım :D camın liste fiyatı 180 ama ben 125'e aldım buarada özel bi silikon sıktılar camın üstüne taşmıyor gene tanıdık yere gitmenin faydasını gördüm çok şükür  :saygılar
 4 gün önce yağan yağmurlarda aracımın içinin su aldığını farketmiştim döşemeciye gidip döşendik resmen  :-* komple tavan döşemesi sökülüp tahliye yerleri açıldı ve tekrardan kapandı bu iş için normalde 250 TL alıyolarmış ben 130 verdim haberiniz olsun camcı arkadaşımın arkadaşı  >:D  ^-^ ve bugünden sonra sanıyorum aracımda değişmeyen ya da tamir edilmeyen hiçbişiy kalmadı herparçası orjinallleri ile değiştirildi ve uzun uğraşlar sonucu en iyi ustalara yaptırılarak elden geçirildi bundan sonra benim hanıma itinayla kırmak yada bozmak kalıyo yoksa uzunca bizaman buraya bişiy yazamam  ;D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5496 : 06 Kasım 2010, 19:33:46 »
Şimdilik bisiklet telinden debriyaj teli yaptım vizelerim bitince yani bayram arifesi gdip bir tel almayı planlıyorum  :sevgi: :sevgi: :tamamdir :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5497 : 06 Kasım 2010, 22:18:31 »
benzin ışığını yaktım, bu da bir dahaki binişte cepte 100 liralık bir eksilme anlamına geliyo :-\

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5498 : 06 Kasım 2010, 22:39:52 »
Baki abi Maşallah avatardakinden 10 kat güzel duruyo yakışıyorsunuz birbirinize zaten VW'ci adam demek arabasını seven adam demek bugün Polucunun biriyle muhabbet ettim bende VW severlerdenim falan dedim valla VW sevgisi bi başka olur dedi bayağı muhabbet ettik
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5499 : 07 Kasım 2010, 11:29:55 »
eyvallah kardeş saolasın senin aracında çok güzel zaten cabrio başlıbaşına bir ayrıcalık benim totom yemediğinden almadım ama CC bir araç almayı çok istiyorum.  :D seninkinin altındaki jantlar Ats'mi?
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2010, 11:31:50 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5500 : 07 Kasım 2010, 11:33:56 »
abı senın masallah ın var. yarın bır gun satıcak olsan tum sıte kefıl olur heralde arabaya :D masallah . dırı duruyor araba zaten.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5501 : 07 Kasım 2010, 11:44:29 »
Çok Teşekkürler, valla şimdiden diyim o zaman eşime aldığım bu aracın taksiti seneye bu aylarda bitiyo eşim daha yeni bir araç isterse ancak o zaman satarım onun haricinde bu aracı satmak şimdilik hem maddi hem manevi kayıp olur  ;)  aracımızı seviyoruz  :sevgi: ayrıca Ankara'da Hurdacılar San.Sit.'deki Alper arkadaşımı forumdan da bilirsiniz O'nun demesine göre Ankara'da gördüğü en temiz 2 GOLF 3'den birisiymiş birini daha dedi ama kendisini tanımıyorum O kişi de forumdaymış ben de o aracı görmeyi çok istiyorum muhakkak karşılaşırız biyerde hayırlısı.....