Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3154523 defa)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #5334 : 16 Ekim 2010, 20:40:04 »
Bugün bir mk1 in hayata dönmesine kılavuzluk ettim daha bitmedi yeniden doğuma katkılarımız devam edecek ;)

:tamamdir :sevgi:
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5335 : 16 Ekim 2010, 20:52:55 »
:tamamdir :sevgi:

inş istediği gibi olacak muratın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5336 : 16 Ekim 2010, 20:56:21 »
inş istediği gibi olacak muratın
ercinin araba ile bir biter inş. ikiside güzel olucak :sevgi:
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5337 : 16 Ekim 2010, 22:44:17 »
Kaç gündür yağmur yağıyo CABBY'mlede gezemiyorum fotoğraflara bakıp iç çekiyorum bugün yanımdan geçen bi Golf Cabrio herşeyi değiştirdi eve geldiğim gibi kızımın brandasını açtım şanslıyım hava süperdi şimdi yanından geliyorum kaç saattir yanındayım millette bakıyo saat kaç olmuş araba temizliyo diye babam çıkarken deli misin nesinin diyip durdu içi falan kup kuru yeni koyduğum kokuda iyicene içine sinmiş içine binince çok mutlu oldum :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #5338 : 16 Ekim 2010, 22:48:22 »
2 adet muz tipi silecek taktım. :)
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5339 : 16 Ekim 2010, 22:51:13 »
Ankara'da atom Ali diye bi VW özel servisi var oraya gittim bikaç işi vardı benim aracın bi de ne göreyim gıcır mı gıcır, kırmızı cabrio Golf 3 25.000TL istiyolarmış üzerinde de bir yazı (DOKUNMA!) uçuk bi fiyat ama arabaya olan ilgi alaka beni şaşırttı binilse de binilmese de her hafta sadece tek bir kişi tarafından yıkanırmış başkası yıkayamazmış  :saygılar nasıl ama?
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2010, 00:23:50 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5340 : 16 Ekim 2010, 22:52:50 »
Ankara'da atom Ali diye bi VW özel servisi var oraya gittim bikaç işi vardı benim aracın bi de ne göreyim gıcır mı gıcır, kırmızı cabrio Golf 3 25.000TL istiyolarmış üzerinde de bir yaz (DOKUNMA!) uçuk bi fiyat ama arabaya olan ilgi alaka beni şaşırttı binilse de binilmese de her hafta sadece tek bir kişi tarafından yıkanırmış başkası yıkayamazmış  :saygılar nasıl ama?
SÜper  :sevgi: İşte Golf Aşkı bendemi öyle yapsam  ::)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5341 : 17 Ekim 2010, 02:19:33 »
Ben bugün camın üstünde yazan anlamsız yazıyı söktüm bi arkadaşımızın dükkan ismiydi ayıp olmasın diye sökmemiştim ama dayanamadım kendisinin de rızası alındıkdan sonra söktüm zaten razı olma sebebim araç böyle biraz erkeksi görünsinki zaten siyah camlardan pek bişiy görünmüyo bakanda arabada bayan olduğunu anlamasın diye destekleyici bir unsur olarak görmüştüm o nedenle izin vermiştim şimdi onun yerine taktım teybe bi Ankara Oyun Havası camlar kapalı sıkışık trafikde 3-5 apaçi göründümü açtırıyom son ses teybi çastırı-çastırı bi saygı bir hörbet akıllara ziyan  ;D hehehe bizi de kendi gibi sanıyo lavuk  :bekleriz:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5342 : 17 Ekim 2010, 19:49:55 »
Bugün neler olmadi ki Yeşil Bursa Rallisini izlemek için gittiğim yolda kayboldum meğersem rally pistindeymişim ve rallycilerle yarışıyomuşum sürekli rallyciler gelip sellektör falan yaptılar noluyor dedim ödül töreninde Cem abimizin kuzeni ko-pilot Can Çimirle tanışma fırsatını yakaladım ve diğer rallycilerle benim CABBY'e ilgi bayağı vardı :D Ercihan abinin bi arkadaşıyla tanıştım ondada mk1 varmış sonra bi tane daha CABBY'nin sahibiyle muhabbet ettik daha neler oldu neler  :D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5343 : 17 Ekim 2010, 20:09:19 »
Benm arkadaşımlamı tanıştın kimmiş yahu :D

Bende bugün sibop/egzantrik kapağını söktüm mantar contasını değiştirdim triger kayış koruma kapağınıda söktüm o arada 2 kapağıda mat siyah boyadım karbüratör contası kestim onu değiştirdim memeyi  125lik taktım 140lık la arasında performans farkı pek fazla yok yakıt farkı çoktu :D ve günün bombası sol kapının camının sıyırıcı ve oluk ve kelebek direğinin fitillerini değiştirdim 10 numara oldu çok memnunum yarında oteki camı hallederim inşallah
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5344 : 17 Ekim 2010, 20:12:18 »
Benm arkadaşımlamı tanıştın kimmiş yahu :D

Bende bugün sibop/egzantrik kapağını söktüm mantar contasını değiştirdim triger kayış koruma kapağınıda söktüm o arada 2 kapağıda mat siyah boyadım karbüratör contası kestim onu değiştirdim memeyi  125lik taktım 140lık la arasında performans farkı pek fazla yok yakıt farkı çoktu :D ve günün bombası sol kapının camının sıyırıcı ve oluk ve kelebek direğinin fitillerini değiştirdim 10 numara oldu çok memnunum yarında oteki camı hallederim inşallah
Levent diye bi arkadaş BMW E30-Mk1 varmış telefon numaranı istedim yokmuş ondada  :) çok iyi denk geldik arabası dikkatimi çekti oda benim arabayla ilgilendi biraz muhabbet derken laf lafı açtı  :)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5345 : 17 Ekim 2010, 20:13:45 »
oo levent bizim mahalleden beyaz e30 u var birde mk1 mi almış  :tavkiss:

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5346 : 17 Ekim 2010, 20:14:50 »
Birde aldığım buji kabloları ve bujileri takayım dedim birde ne olsun aksaraydan adamların verdiği bujiler buji kablolarına girmedi dedim hay böyle işin  :t yarın gidip değiştirmem lazım ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5347 : 17 Ekim 2010, 20:17:32 »
oo levent bizim mahalleden beyaz e30 u var birde mk1 mi almış  :tavkiss:
Evet beyaz E30 var bide beyaz mk1 varmış onda benim bi arkadaştada Mk1 var dedi dedim adıne kesin tanırım KEŞ ERCİ deyince dedim tanımam mı  :D